Anna Skalik

11.03.2014 (11:50)

Limp Bizkit w Polsce: koncert na Orange Warsaw Festival 2014 oficjalnie potwierdzony przez organizatorów [VIDEO]Koncert Limp Bizkit w Polsce 15.06. w ramach Orange Warsaw Festival 2014 będzie kolejnym już występem przed polską publicznością. Informacja o koncercie została oficjalnie potwierdzona przez organizatorów OWF 2014.

Amerykańska formacja Limp Bizkit zagra koncert w Polsce. 15 czerwca 2014 zagrają w ramach Orange Warsaw Festival.

Nie będzie to pierwsza wizyta zespołu w naszym kraju - Limp Bizkit mieli już okazję występować przed polską publicznością. Pierwszy raz zagrali w ramach Szczecin Rock Festiwal w 2009.

>>> Rockowe koncerty: Metallica, Iron Maiden, Linkin Park <<<

Kolejny koncert Limp Bizkit w Polsce odbył się w październiku 2010 - w klubie Stodoła w Warszawie. Teraz zagrają na Orange Warsaw Festival 2014. Informacja jest już potwierdzona przez organizatorów festiwalu. Także na stronie zespołu koncert w Warszawie został umieszczony w koncertowej rozpisce.

>>> Orange Warsaw Festival 2014: line-up, bilety, koncerty <<<

Przypomnijmy, że Limp Bizkit pracuje właśnie nad nowym materiałem. Płyta Stampede Of The Disco Elephants może ukazać się jeszcze wiosną. Zespół wyraził nadzieję, że uda im się wypuścić materiał przed Sonisphere Festival UK, który odbędzie się na początku lipca 2014.

Limp Bizkit - Ready To Go

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Olga Tokarczuk - Nobel. Jaką nagrodę finansową otrzyma pisarka?

  2019-10-21
  Mamy powody do radości, Olga Tokarczuk otrzymała Literacką Nagrodę Nobla! Wieść rozeszła się momentalnie i wielu Polaków ma powody do radości. Oczywiście, pojawiły się pytania, ile pieniądzy otrzyma Olga Tokarczuk?
 • Rob Zombie i Cradle Of Filth zareagowali na Billie Eilish w ich koszulkach

  2019-10-21
  Billie Eilish cieszy się szacunkiem u wykonawców rockowych, którzy doceniają jej oryginalność i pomysł na siebie. Niedawno, wokalistka pokazała się w specjalnej koszulce, stworzonej z trzech wzorów shirtów kapel metalowych. Muzycy postanowili skomentować oryginalną kreację artystki.
 • Lindemann - Ich weiß es nicht: tekst nowego singla wokalisty Rammstein

  2019-10-21
  Lindemann nie zwalnia tempa, po świetnie przyjętym singlu 'Steh auf', przyszła pora na bardziej mroczną kompozycję. W sieci pojawił się numer 'Ich weiß es nicht', do którego można już znaleźć tłumaczenie.
 • Olga Tokarczuk - Nobel, Rodzina, Bieguni

  2019-10-21
  Literacka Nagroda Nobla 2019: Olga Tokarczuk otrzymała nagrodę! Polska pisarka dostała wyróżnienie za rok 2018, to bardzo ważny dzień w historii polskiej literatury.
 • Skąd wziął się hejt na Gretę Van Fleet? Wokalista Airbourne wyjaśnił

  2019-10-21
  Greta Van Fleet ma wielu fanów, jednak też wiele osób uważa zespół za kopię dawnych patentów, które opracowane były przez Led Zeppelin. Wokalista Airbourne postanowił wyjaśnić, skąd bierze się hejt na młodych artystów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz