Anna Skalik

11.03.2014 (11:50)

Limp Bizkit w Polsce: koncert na Orange Warsaw Festival 2014 oficjalnie potwierdzony przez organizatorów [VIDEO]Koncert Limp Bizkit w Polsce 15.06. w ramach Orange Warsaw Festival 2014 będzie kolejnym już występem przed polską publicznością. Informacja o koncercie została oficjalnie potwierdzona przez organizatorów OWF 2014.

Amerykańska formacja Limp Bizkit zagra koncert w Polsce. 15 czerwca 2014 zagrają w ramach Orange Warsaw Festival.

Nie będzie to pierwsza wizyta zespołu w naszym kraju - Limp Bizkit mieli już okazję występować przed polską publicznością. Pierwszy raz zagrali w ramach Szczecin Rock Festiwal w 2009.

>>> Rockowe koncerty: Metallica, Iron Maiden, Linkin Park <<<

Kolejny koncert Limp Bizkit w Polsce odbył się w październiku 2010 - w klubie Stodoła w Warszawie. Teraz zagrają na Orange Warsaw Festival 2014. Informacja jest już potwierdzona przez organizatorów festiwalu. Także na stronie zespołu koncert w Warszawie został umieszczony w koncertowej rozpisce.

>>> Orange Warsaw Festival 2014: line-up, bilety, koncerty <<<

Przypomnijmy, że Limp Bizkit pracuje właśnie nad nowym materiałem. Płyta Stampede Of The Disco Elephants może ukazać się jeszcze wiosną. Zespół wyraził nadzieję, że uda im się wypuścić materiał przed Sonisphere Festival UK, który odbędzie się na początku lipca 2014.

Limp Bizkit - Ready To Go

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Dzień metalowca 2020: najlepsze memy i kawały

  2020-03-29
  Dzień Metalowca to wyjątkowa data dla wszystkich fanów ciężkiego brzmienia. Długie włosy, mocna muza i pogo, to coś bez czego fan metalu nie może żyć. Sprawdźcie najlepsze memy z okazji Dnia Metalowca 2020.
 • Krzysztof Penderecki nie żyje. Kompozytor odszedł w wieku 86 lat

  2020-03-29
  Krzysztof Penderecji nie żyje. O śmierci kompozytora poinformowało radio Kraków. Artysta odszedł w niedzielę 29.03, a jego śmierć potwierdziła rodzina.
 • Męskie Granie w domu - szczegóły nowej akcji

  2020-03-28
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednak nie ma tego złego. Męskie Granie postanowiło urozmaicić wszystkim czas, którzy siedzą w domach, odpalając projekt Męskie Granie w domu.
 • Till Lindemann ma koronawirusa? Zespół Rammstein odniósł się do doniesień medialnych

  2020-03-27
  27 marca 2020, do miediów trafiła informacja, że Till Lindemann zaraził się koronawirusem, gdy wracał z koncertów w Rosji. Zespół Rammstein oficjalnie ustosunkował się do doniesień medialnych, komentując całą sytuację.
 • Pearl Jam – wyczekiwany album „Gigaton” już dostępny!

  2020-03-27
  „Gigaton”, nowy album Pearl Jam, od dziś dostępny w sklepach i serwisach cyfrowych. W serwisie Metacritic wydawnictwo zanotowało drugą najwyższą średnią ocen, ustępując jedynie kultowemu „Ten”.
 • Artystyczna Izba Przyjęć SP Records - szczegóły specjalnego projektu

  2020-03-27
  Wytwórnia SP Records wystartowała z nowym projektem, który skierowany jest do wszystkich, którzy siedzą w domach.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz