Daniel Wardziński

22.09.2014 (11:46)

LIKES FESTIVAL 2014: Rockowe gwiazdy na festiwalu gwiazd internetu? Sprawdź kto wystąpi! [VIDEO]Likes Festival 2014 już 26 i 27 września 2014. Kto z rockowych gwiazd internetu zagra na nowym festiwalu w Gdańsku? Sprawdźcie line-up Festiwalu Ludzi Internetu. Kto zagra na scenie muzycznej?

Nowy festiwal w Gdańsku - Likes Festival 2014, Festiwal Ludzi Internetu już 26 i 27 września 2014. Kto z rockowych gwiazd został uznany za jednego z najpopularniejszych artystów rockowych w polskim Internecie? Kto zagra na Likes Festival 2014? Jak prezentuje się line-up nowego festiwalu? Obsada festiwalu prezentuje się naprawdę imponująco. Nie brakuje również rockowych i okołorockowych gwiazd.

>>> LIKES FESTIVAL 2014: Nowy festiwal gwiazd internetu w Gdańsku <<<
 
Dyrektorem artystycznym festiwalu jest znany nam doskonale (i to również dzięki popularności zdobytej w internecie) Czesław Śpiewa alias Czesław Mozil. Na festiwalu pojawią się nie tylko gwiazdy muzyczne, ale również popularni internetowi komicy, gwiazdy internetowej mody czy najlepsi blogerzy kulinarni.

Nie brakuje również gwiazd muzycznych. Zagrają m.in. Kamil Bednarek, Dawid Podsiadło, The Dumplings, Czesław Mozil (dyrektor artystyczny festiwalu) czy Karolina Czarnecka. Będzie też okazja poznać m.in. SA Wardęgę, Cezika i Klejnuty i wiele innych postaci, które w ostatnim czasie awansowały do rangi pierwszoplanowych gwiazd internetu.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Star Trek: Lower Decks - zwiastun i data premiery serialu od twórcy Ricka i Morty'ego

  2020-07-14
  Szykuje się nie lada gratka dla fanów Star Trek i Ricka i Morty'ego! Trwają prace nad serialem animowanym, którego producentem został Mike McMahan. Sprawdźcie zwiastun i datę premiery Star Trek: Lower Decks.
 • Pol'And'Rock 2020 online. Kto wystąpi na Najpiękniejszej Domówce Świata? Line up

  2020-07-14
  Najpiękniejsza Domówka Świata to wydarzenie, które odbędzie się w miejsce odwołanego przez pandemię koronawirusa Pol'And'Rock 2020. Impreza odbędzie się w formie online. Kto pojawi się na wirtualnej scenie? Znamy cały line up!
 • Festiwal Legend Rocka 2021 - LINE UP. Kto zagra w Dolinie Charlotty? Data, bilety

  2020-07-14
  Festiwal Legend Rocka to wyjątkowa impreza w pięknej Dolinie Charlotty, która co roku przyciąga tysiące fanów najlepszej rockowej muzyki. Kto wystąpi w 2021 roku? Organizatorzy potwierdzili pierwsza gwiazdę! Line up Festiwalu Legend Rocka będziemy uzupełniać na bieżąco. 
 • Jim Carrey napisał książkę o sobie, ale nie jest ona w całości prawdziwa

  2020-07-13
  Jim Carrey jest postacią, która przez wiele osób postrzegana jest tylko jako komik. Jest to mocno błędne myślenie, tym bardziej, że aktor ma na koncie wiele ról, które nie są w żaden sposób komediowe. Teraz Carrey zapowiada swoją książkę, która ma być biografią, jednak nie do końca prawdziwą. O co chodzi?
 • Ozzy Osbourne powraca do telewizji! Artysta poprowadzi program o zjawiskach paranormalnych

  2020-07-13
  Ozzy Osbourne był w ostatnim czasie bardzo wyłączony z życia publicznego. Wszystko przez zły stan zdrowia i przede wszystkim kwarantannę. Teraz artysta powraca do telewizji i to jako badacz zjawisk paranormalnych.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz