Dominik Pajewski

12.03.2019 (10:36)

Lider Oddziału Zamkniętego miał poważny wypadek. Jego auto zderzyło się z ciężarówkąLider Oddziału Zamkniętego trafił do szpitala! Muzyk uległ poważnemu wypadkowi, w którym jego auto zderzyło się z ciężarówką. Poznaliśmy również szczegóły zdarzenia, w którym udział brał artysta.

Bardzo złe informacje dotarły do fanów Oddziału Zamkniętego, lider grupy - Wojciech Łuczaj - Pogorzelski brał udział w poważnym wypadku. Artysta został natychmiast odwieziony do szpitala i jak podkreśla zespół, trwają wszystkie badania, a muzyk jest pod opieką specjalistów.

Lider Oddziału Zamkniętego miał poważny wypadek. Co się stało?

Jak podaje Polska Agencja Prasowa, do wypadku doszło w Warszawie, około godz. 13:00 na ulicy Puławskiej, na odcinku między skrzyżowaniami z Kajakową i Bogatki.. W kolizji udział brały trzy pojazdy - ciężarowy Man, Iveco oraz Ford Mustang, który finalnie dachował. Jak podkreśla policja, wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi. 
 

Jak czytamy w krótkim oświadczeniu Oddziału Zamkniętego:
 
Lider naszego zespołu Wojciech Łuczaj - Pogorzelski uczestnik poszkodowany w dzisiejszym wypadku i przewieziony karetką, jest pod dobrą opieką szpitala. Nic więcej nie możemy powiedzieć, trwają intensywne badania. Dziękujemy wszystkim za już udzieloną pomoc.

 


Wojciech Łuczaj-Pogorzelski jest założycielem zespołu Oddział Zamknięty. Artysta w 1979 roku, razem z Krzysztofem Jaryczewskim powołał do życia grupę, w której skład wchodzili również: Jarosław Szlagowski i Paweł Mścisławski. Oddział Zamknięty do dzisiaj uważany jest za absolutnego klasyka gatunku.
 

Na płytę Rammstein poczekamy dłużej. Zespół przekłada datę premiery krążka

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Angus Young zapowiada preierowy klip AC/DC. Kiedy go zobaczymy?

  2020-10-26
  Nowa płyta AC/DC jest wyczekiwana przez fanów i cały świat rocka. Dostaliśmy już pierwszy singiel od zespołu, jednak cały czas brak klipu, na który czeka wiele osób. Angus Young postanowił zapowiedzieć obrazek, jednocześnie uspokajając fanów.
 • Ozzy Osbourne miał śpiewać w Van Halen? Tak twierdzi wokalista

  2020-10-26
  Śmierć Eddiego Van Halena zszokowała wszystkich i wyzwoliła także wiele wspomnień wśród artystów. Ozzy Osbourne postanowił przypomnieć o pewnej sytuacji, która o mały włos i doprowadziłaby do wspólnego grania wokalisty ze zmarłym gitarzystą.
 • Pearl Jam zareagowali na przeróbkę ich numeru przez Miley Cyrus

  2020-10-26
  Miley Cyrus zaskoczyła wszystkich swoimi rockowymi wykonaniami i tym, że ma w planach nagrać album z utworami Metalliki. Teraz zespół Pearl Jam ocenił cover swojego hitu, który zaprezentowała wokalistka.
 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz