Daniel Wardziński

04.08.2015 (13:24)

Lenny Kravitz w Polsce 2015: setlista koncertu w Sopocie. Co zagra Lenny na polskim koncercie?Co zagra Lenny Kravitz na koncercie w Polsce w 2015 roku? Setlista koncertu już teraz na EskaROCK.pl. Jakie kawałki warto sobie przypomnieć przed występem gwiazdy rocka w Sopocie? Sprawdźcie.

Lenny Kravitz już niebawem przyjedzie do Polski na jeden koncert, który odbędzie się w Sopocie. Jakie piosenki usłyszymy na wyjątkowym koncercie gwiazdy rocka? Jak będzie wyglądać setlista koncertu Lenny Kravitza? Niewykluczone, że Lenny wybierze dla nas inną listę utworów, ale na podstawie dotychczasowych koncertów mistrza gitary w 2015 roku można wysnuć setlistę, która jest najbardziej prawdopodobna.

>>> Zrób jedno ZDJĘCIE i zgarnij wycieczkę wartą 6000 złotych <<<
 
Prawdopodobna SETLISTA koncertu Lenny Kravitza w Polsce w 2015 roku:
 
1. Frankenstein
2. Dirty White Boots
3. American Woman
4. It Ain't Over Til It's Over
5. Dancin' Til Dawn
6. Sister
7. Always On the Run
8. I Belong To You
9. Let Love Rule
10. Fly Away
BIS:
11. Are You Gonna Go My Way

>>> Tour de Pologne 2015: plan transmisji TV. Gdzie oglądać kolejne odcinki? Sprawdźcie <<<
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Czas kwarantanny był dla Slasha bardzo pozytywny. Gitarzysta stworzył numery na nowe Guns N' Roses

  2020-07-07
  Czas pandemii koronawirusa, zatrzymał wiele osób i wiele firm oraz artystów. Okazuje się, że czas przymusowej kwarantanny, był dla Guns N' Roses bardzo pozytywny. Jak twierdzi Slash, powstało kilka nowych rzeczy.
 • Pamela Anderson postanowiła uczcić swoje 53 urodziny, publikując odważne zdjęcia

  2020-07-07
  Pamela Anderson jest jednym z symboli lat 90-tych, który nie został zapomniany mimo upływu lat. Modelka i aktorka nie występuje już tak często jak kiedyś, jednak każda jej publikacja nadal wzbudza wiele zainteresowania. Tak też stało się podczas jej 53 urodzin.
 • Atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po przejściu koronawirusa

  2020-07-07
  Koronawirus jest cały czas obecny na świecie i mimo spadku zachorowań, nadal trzeba uważać. Pewien atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po zachorowaniu na koronawirusa.
 • Dave Grohl bał się, że wyleci z Nirvany. Dlaczego?

  2020-07-07
  Dave Grohl zawsze będzie kojarzony z Nirvaną i jej ogromnym sukcesem, który zespół osiągnął z albumem 'Nevermind'. Okazuje się, że artysta bał się, że zostanie wyrzucony z zespołu.
 • Guns N' Roses w latach 80-tych postawili absurdalny warunek wytwórni. O co chodziło?

  2020-07-07
  Guns N' Roses uznawani byli w latach 80-tych za jeden z najniebezpieczniejszych zespołów na świecie. Grupa miała wiele szalonych pomysłów, które przypominane są po latach. Jednym z nich jest warunek postawiony przedstawicielce wytwórni.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz