Dominik Pajewski

23.08.2017 (13:45)

Lemmy Kilmister śpiewa Elvisa Presleya. Niepublikowana piosenka w sieciLemmy Kilmister był postacią nietuzinkową i bardzo ważną dla muzyki rockowej. Mimo tego, że lider Motörhead odszedł prawie dwa lata temu, dostaliśmy nowy utwór i to bardzo wyjatkowy.

W przypadku Lemmy'ego zasada była jedna: szybko, ostro i bez żadnych ograniczeń czy zahamowań. Taka idea przyświecała Motörhead i dzięki temu grupa miała tak wielu fanów na całym świecie. Mimo, że Lemmy Kilmister odszedł w 2015 roku, to do dzisiaj dostajemy nowe kawałki artysty.

Nekrofilia, pedofilia i seks z Mickiem Jaggerem. Szokująca biografia gwiazdy rocka

 
Co prawda nie jest to nowa kompozycja macierzystej grupy wokalisty, jednak powinna ona zaciekawić wszystkich fanów rocka. Lider Motörhead zaśpiewał w duecie z Annie Marie Lewis cover Elvisa Presleya, a dokładniej piosenki 'Trying To Get To You'

Jeżeli uważacie, że Lemmy nie nadawał się do takiej muzyki, to gwarantujemy wam, że będzie zaskoczeni!

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znalazłeś błędy w PlayStation 4? Jest za to nagroda pieniężna

  2020-07-03
  PlayStation 4 jest cały czas chętnie kupowane i używane przez graczy, jednak zdarza się, że wyskakują różne błędy, które mogą popsuć zabawę. Okazuje się, że za znalezienie błędów, można dostać pieniądze od Sony i to nie najmniejsze.
 • Artur Rojek nagrał numer z Taco Hemingwayem! Posłuchajcie wspólnej piosenki artystów

  2020-07-03
  Artur Rojek i Taco Hemingway we wspólnym utworze! Artyści połączyli siły w remiksie utworu numeru ''A miało być jak we śnie'', który pochodzi z albumu ''Kundel''.
 • Lost - kto odpowiada ze błędy w serialu? Twórca ujawnił fakty

  2020-07-03
  Serial ''Lost'' ma wielu fanów, jednak każdy zauważa, że pojawiło się w nim wiele niedociągnięć i dziur logicznych w fabule. To wszystko postanowił skomentować twórca serialu.
 • Co Lemmy Kilmister myślał o AC/DC? Odkryto niepublikowany wywiad z artystą

  2020-07-03
  Lemmy Kilmister był postacią, która tworzyła taką muzykę, jaka odzwierciedlała jego życie. Po latach, odnaleziono jeden z ostatnich wywiadów z frontmanem Motörhead, w którym mówi o AC/DC.
 • Gwiazda MMA, Deadpoola i The Mandalorian dostała bana na Instagramie. Poszło o nagie zdjęcia

  2020-07-02
  Instagram bardzo pilnuje, by w serwisie nie było za dużo nagości, co buduje wizerunek serwisu jako bezpieczne miejsce. Niestety, restrykcje dotykają czasami ludzi, którzy nie zrobili nic złego. Tak stało się w przypadku Giny Carano.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz