Dominik Pajewski

06.11.2019 (15:23)

Legia Warszawa - Górnik Zabrze - gdzie oglądać mecz? TRANSMISJAMecz Legia Warszawa - Górnik Zabrze odbędzie się 9.11 i będzie jednym z ciekawszych spotkań 5. kolejki PKO Ekstraklasy. Sprawdźcie, kiedy i gdzie będzie można oglądać mecz.

Legia Warszawa - Górnik Zabrze 2019 to jedno z ważniejszych wydarzeń na futbolowej mapie Polski. Kibice obu drużyn liczą na zwycięstwo, a do tego ta walka to nie tylko sportowe starcie. Ważny mecz już 9 listopada od godziny 16:55. Sprawdźcie, gdzie oglądać mecz Legii z Górnikiem i dlaczego jest on taki ważny.

NETFLIX WYCOFUJE 'ZIMNĄ WOJNĘ' Z KATALOGU. DLACZEGO FILM ZNIKNĄŁ?Legia Warszawa - Górnik Zabrze - gdzie oglądać mecz?

Drużyny są w świetnej formie i z pewnością nie będzie to nudne spotkanie. Mecz będzie można oglądać od 16:55 na antenie w TVP 2, na TVPSPORT.PL i w aplikacji mobilnej. Wszystkie inne streamy, które będą dostępne w sieci, uznawane są za nielegalne.

To może być ciężko spotkanie dla Górnika, Zabrzanie w Warszawie przegrali pięć ostatnich spotkań z Legią. Jak będzie tym razem? Dowiemy się 9 listopada.

IKEA REKLAMUJE SWOJE PRODUKTY W KLIMACIE WIEDŹMINA! FANI SĄ ZACHWYCENI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Banknot Euro z wizerunkiem Warszawy. Do obiegu trafi limitowana edycja

  2019-11-15
  Banknoty kolekcjonerskie są z biegiem czasu sporo warte i z pewnością tak będzie i tym razem. Co ciekawe, specjalny banknot Euro będzie zawierał widok Warszawy. Gdzie będzie można go zdobyć?
 • Northlane w Polsce 2019 - bilety, data, i miejsce koncertu australijskiego zespołu

  2019-11-15
  Northlane zapowiada nowy album i wraca po rocznej przerwie na koncert do Polski! Australijczycy wystąpią 12 grudnia na jedynym koncercie w Polsce w warszawskim klubie Proxima! W roli supportów wystąpią Silent Planet, Void of Vision oraz gość specjalny, który zostanie ogłoszony już niebawem! Organizatorem koncertu jest agencja Winiary Bookings.
 • Stworzono antysmogowe piwo! Jak działa wyjątkowy trunek?

  2019-11-15
  Walka ze smogiem trwa i jest dość nierówna, jednak Czesi wpadli na wyjątkowy pomysł, aby z zanieczyszczeniem powietrza walczyć dzięki specjalnemu piwu.
 • Kult Film - gdzie oglądać film o zespole Kazika Staszewskiego?

  2019-11-15
  Kult to zespół legendarny, który wychował kilka pokolenia fanów i bardzo wyraźnie zapisał się w historii muzyki rockowej. Specjalny film dokumentalny na temat grupy Kazika Staszewskiego pojawi się w kinach. Gdzie obejrzeć film?
 • Till Lindemann skomentował sprawę związaną z pobiciem mężczyzny w barze

  2019-11-15
  Wokalista Rammstein został jakiś czas temu oskarżony o pobicie, po jednym z koncertów na trasie. Do zdarzenia doszło w barze luksusowego hotelu Bayerischer Hof w Monachium, gdzie Lindemann zatrzymał się po koncercie. Sprawa na jakiś czas przycichła, jednak teraz wokalista postanowił ujawnić kilka szczegółów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz