Daniel Wardziński

01.08.2014 (15:42)

LEGENDY ROCKA: Oświadczenie Lady Pank w kwestii rozpadu - plotki okazują się nieprawdziwe? [VIDEO]Lady Pank jest w poważnych tarapatach? Incydent z Tarnobrzegu trafił na pierwsze strony gazet, ale coraz więcej wskazuje na to, że to nie jedyny problem legend rocka. Czy Lady Pank się rozpadnie?

AKTUALIZACJA:

Lady Pank postanowili odnieść się do plotek i pomówień w obszernym oświadczeniu w którym poruszają wszystkie kontrowersje związane z wydarzeniami ostatnim tygodni. Oto treść wpisu.

 
Post użytkownika Lady Pank.

Czarne chmury zbierają się nad Lady Pank. Legendy rocka mają ostatnio bardzo złą prasę, która swoją drogą chyba troszeczkę przesadza. Grupa Jana Borysewicza i Janusza Panasewicza w wyniku bardzo nieprzyjemnego splotu okoliczności kilkukrotnie pojawiła się w mediach w bardzo złym kontekście i wygląda na to, że kryzys zespołu może mieć bardzo poważne konsekwencje.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

>>> POWSTANIE WARSZAWSKIE: Godzina W - kiedy i o której? Minuta ciszy <<<


Przypomnijmy, że zaczęło się od Jana Borysewicza, który wylądował w szpitalu z przebitym płucem. Natychmiast tabloidowe media zaczęły spekulować (nie podając naturalnie żadnych źródeł ani podstaw), że to zemsta za długi. Potem wypłynęła sprawa nieszczęsnego koncertu w Tarnobrzegu, gdzie Janusz Panasewicz zagrał pod mocnym wpływem alkoholu. Oczywiście nie ma się czym chwalić, ale powiedzmy sobie szczerze - jeśli media każdy eksces rockowej gwiazdy eksponowały w taki sposób, nie byłoby miejsca na żadne inne newsy.

Niestety jak wiadomo, kiedy ktoś zaczyna krwawić, zlatują się sępy. Tak było w tym przypadku. Pojawiły się informacje z trzeciej ręki o utraconych kontraktach zespołu, potem o złej atmosferze i konfliktach, a potem o rzekomym rozpadzie. Wszyscy trzymamy kciuki, żeby były to tylko kolejne niesprawdzone plotki tych nazbyt rządnych sensacji.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kraśnik - MEMY o mieście, które stało się hitem internetu

  2020-09-29
  Kraśnik w ostatnich dniach stał się prawdziwym hitem internetu i trudno się dziwić. Wszystko z powodu utrzymanego większością głosów ''stanowiska dotyczącego powstrzymania ideologii LGBT przez wspólnotę samorządową'' oraz przyjętej petycji ''Stop zagrożeniu życia i zdrowia''. Chodzi o zakaz wprowadzania sieci 5G, bez wcześniejszego ustalenia, czy jest dobre dla zdrowia. Tego typu sytuacja mogła skończyć się w jeden sposób - szaloną ilością memów, które zalały sieć.
 • AC/DC wracają! Zespół zaczyna robić szum w social mediach

  2020-09-29
  O powrocie AC/DC mówiło się od jakiegoś czasu i jak się okazuje, informacje się potwierdzają. Grupa zaczyna robić szum w swoich social mediach, a w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat planowanych działań.
 • Zdjęcia kosmosu, które robi Polak są hitem i kosztują sporo pieniędzy

  2020-09-29
  Kosmos od zawsze fascynował i wygląda na to, że z tej fascynacji może powstać coś pięknego. Co najciekawsze, kosmos to też niezły sposób na zarobek i to spory.
 • James Bond - muzyka z 25 filmów zebrana na złotych winylach. Prawdziwa gratka dla fanów

  2020-09-29
  Filmy o Jamesie Bondzie stały się prawdziwym klasykiem, który zna prawdopodobnie każdy miłośnik kina. Filmy często mają świetną ścieżkę dźwiękową, która została zgromadzona na specjalnych, złotych winylach.
 • Lars Ulrich wskazał najgorszy numer Metalliki. Fani mogą czuć się zaskoczeni

  2020-09-29
  Metallica ma na swoim koncie wielkie hity oraz numery, a nawet albumy, o których każdy wolałby zapomnieć. Lars Ulrich wskazał numer, który według niego jest najgorszym w twórczości zespołu.
 • FIFA 2021 - rockowy soundtrack w nowej odsłonie gry. Kogo usłyszymy?

  2020-09-29
  Seria FIFA jest prawdziwym fenomenem, który od ponad 20 lat jest prawdziwym hitem wśród graczy. Okazuje się, że FIFA 2021 posiadać będzie bardzo rockowy soundtrack, co z pewnością ucieszy fanów piłki nożnej, którzy gustują w gitarowych brzmieniach.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz