Krzysztof Zawistowski

31.01.2014 (13:05)

LEGENDY ROCKA: Nowa płyta The Who. Legenda rocka powraca po siedmiu latach [VIDEO]Jedna z największych istniejących Legend Rocka - The Who nagra nową płytę. Wokalista Roger Daltrey twierdzi, że pracę nad nowym albumem The Who mogą rozpocząć się jeszcze w tym roku.

Roger Daltrey, wokalista legendy rocka, The Who twierdzi, że zespół jest gotowy do rozpoczęcia nagrywania nowego albumu.

>>> Orange Warsaw Festival 2014: Line-up <<<


- Pete ma setki piosenek - mówi. - Jedyne pytanie, kiedy się za to zabierzemy. Ważne, że on chce nagrać płytę, a ja jestem gotowy i czekam na sygnał. Mój głos wciąż jest w dobrym stanie. Słuch nie do końca, ale głos ma się świetnie - dodaje. 

Muzycy, jak do tej pory, nie podali żadnych szczegółów dotyczących nowej płyty The Who.

>>> Przystanek Woodstock 2014: kiedy i kto zagra? <<<
 
The Who to żywa legenda rocka. Jeden z najstarszych nadal istniejących zespołów rockowych. Ich wpływ na rockową scenę jest niemierzalny i nie do przecenienia. Zespół został założony w 1964 roku jako High Numbers. Po jakimś czasie zmienili nazwę na The Who. Od początku istnienia byli wiązani z praktycznie nie istniejącą już dziś, brytyjską subkulturą modsów. W składzie schodził ze sceny czterokrotnie w 1982, 1985, 1991 i 1997 roku. W zespole pozostało dwóch z czterech oryginalnych członków The Who - Roger Daltrey i Pete Townshend. Pozostali - Keith Moon i John Entwistle - zmarli w wyniku przedawkowania narkotyków, Moon w 1978 roku, a Entwistle w 2012.

>>> Piotr Rogucki w Must Be The Music: wywiad <<<


W dyskografii The Who znajduje się 12 albumów. Ostatni, Endless War został wydany w 2006 roku.

The Who - Baba O'RileyThe Who - Behind Blue Eyes

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 9Dlaczego Queen tak dobrze wypadli na Live Aid? Brian May zdradził w czym tkwi sukces

  2020-10-30
  Nie ma co do tego wątpliwości, że koncert Queen na Live Aid stał się legendarny i to prawdopodobnie najlepszy koncert Queen w historii. W czym tkwi sukces koncertu? Jak to się stało? O tym postanowił opowiedzieć Brian May.
 • Wszystkich świętych - 1 listopada wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku

  2020-10-30
  W dzień wszystkich świętych wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku. Zatrzymajmy się na chwilę i pomyślmy o tych artystach, których już z nami nie ma. Ten rok wyjątkowo nas doświadcza i zabiera ze sobą wiele wybitnych osób.
 • 8Patti Smith wspiera strajkujące Polki. Wokalistka umieściła wymowną grafikę w swoich mediach społecznościowych

  2020-10-30
  Patti Smith odniosła się do strajku kobiet w Polsce na swoich mediach społecznościowych i tym samym wsparła grupy protestujące w całym kraju przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej.
 • Cmentarze zamknięte na Wszystkich Świętych! Premier Mateusz Morawiecki ogłosił to na konferencji prasowej

  2020-10-30
  Pandemia koronawirusa nie odpuszcza, a ilość zachorowań jest coraz większa. Premier Mateusz Morawiecki ogłosił 30 października 2020, że wprowadzone zostaną nowe obostrzenia. Co nas czeka przez następne dwa tygodnie?
 • Toxic Fucker nie żyje! Aktor znany z produkcji dla dorosłych, występował nie tylko w porno

  2020-10-30
  Michał Kasprzak, znany bardziej jako Toxic Fucker, nie żyje. O śmierci aktora poinformowała strona XES.pl, która zajmuje się dystrybucją polskich filmów dla dorosłych.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz