Krzysztof Zawistowski

08.01.2014 (05:24)

Legendy Rocka: Eric Clapton w Polsce! Legendarny gitarzysta wystąpi na Life Festival Oświęcim 2014 [VIDEO]Legenda Rocka, Eric Clapton zagra na Life Festival Oświęcim 2014. Legendarny gitarzysta wystąpi 28 czerwca na stadionie MOSiR w Oświęcimiu. Bilety można kupić od 9 stycznia.

Eric Clapton to kolejna z Legend Rocka, która odwiedzi nasz kraj w 2014 roku. Twórca niezapomnianego Cream zagra koncert ostatniego dnia Life Festival Oświęcim 2014. Muzyk pojawi się na stadionie MOSiR w Oświęcimiu 28 czerwca 2014. To może być rockowy koncert 2014 roku.

>>> Life Festival Oświęcim 2014: gdzie i za ile kupić bilet? <<<

Eric Clapton to legendarny gitarzysta i wokalista. Był współtwórcą wpływowego i niezwykle istotnego dla rozwoju muzyki rockowej zespołu Creem. Wraz ze Gingerem Bakerem i Stevem Winwoodem współtworzył formację Blind Faith. Jego legenda rozpoczęła się od występów w grupie The Yardbirds, w której zastąpił go Jeff Beck, grał w niej również Jimmy Page. Był także współzałożycielem legendarnej grupy Derek and the Dominos.

Pierwszego dnia Life Festival Oświęcim 2014 gwiazdą będzie amerykańska formacja Soundgarden. To będzie pierwszy koncert Soundgarden w Polsce. Tego dnia na festiwalu wystąpią jeszcze Luxtorpeda oraz Balkan Beat Box. Jeszcze nie wiadomo kto zagra z Erikiem Claptonem ostatniego dnia imprezy.

>>> Koncerty 2014: koncertowy rozkład jazdy na rock 2014. Sprawdźcie, gdzie zagrają Wasi ulubieni artyści! <<<

Bilety i karnety na LFO2014 będą w sprzedaży od 9 stycznia, od godziny 9:00.

Kogo jeszcze chcielibyście zobaczyć w line-upie LFO 2014

Blind Faith - Can't Find My Way HomeEric Clapton - LaylaKZ


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Agressiva 69 na trasie po Polsce. Szczegóły koncertów

  2019-10-16
  W najbliższy piątek w Białymstoku rozpocznie się jesienna trasa grupy Agressiva 69 po Polsce.
 • JELONEK ZAPOWIADA NOWY ALBUM I PREZENTUJE NIEZWYKŁY SINGIEL

  2019-10-16
  Już 15-tego listopada ukaże się nowy album Michała Jelonka, zatytułowany „Classical Massacre”. Dziś artysta zaprezentował okładkę, tracklistę, a także pierwszego singla, którym jest absolutnie zaskakująca interpretacja „Aria Skołuby” z opery „Straszny Dwór” Stanisława Moniuszki/libretto Jan Chęciński. Partię Skołuby wykonał w tym utworze wybitny polski aktor, Piotr Fronczewski!
 • Imprezowicze próbowali upić aligatora. Teraz staną przed sądem

  2019-10-16
  Po alkoholu pojawiają się bardzo różne pomysły, czasem takie, których należy się wstydzić następnego dnia. Dwóch gości wpadło na pomysł, że upije aligatora, co już samo w sobie jest bardzo dziwne.
 • WOŚP 2020 - DATA. Kiedy jest 28. finał?

  2019-10-16
  Kiedy gra WOŚP 2020? Którego dnia tysiące wolontariuszy wyjdzie na ulice, aby zbierać pieniądze na leczenie potrzebujących? Który to finał? Sprawdźcie szczegóły Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2020.
 • Przez 9 lat byli ukryci w piwnicy i czekali na koniec świata. Policja odkryła straszną tajemnice rodziny

  2019-10-16
  Ta historia brzmi jak scenariusz horroru, który niedługo ma trafić do kin. Okazuje się jednak, że te wszystkie wydarzenia, faktycznie miały miejsce, a piekło trwało aż 9 lat! Wszystko zostało odkryte przez przypadek.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz