Daniel Wardziński

24.01.2014 (11:44)

LEGENDY ROCKA: Bruce Springsteen - Just Like Fire Would. Zobacz nowy teledysk z High Hopes [VIDEO]Bruce Springsteen - nowy teledysk Bossa i E Street Band. Kolejny klip do High Hopes nakręcono do numeru Just Like Fire Would w którym gościnnie pojawia się Tom Morello z Rage Against The Machine.

Bruce Sprinsteen zaprezentował nowy teledysk promujący jego najnowszy album High HopesJust Like Fire Would to drugi po kawałku tytułowym klip do płyty, która zapewnił Springsteenowi dziesiąte pierwsze miejsce na brytyjskich listach sprzedaży płyt. 

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: line-up, bilety, karnety, zniżki <<<

Tym samym wokalista z New Jersey wyrównał dokonania takich grup jak Rolling Stones i U2, a zostawił za plecami m.in. Davida Bowie, Queen czy Michaela Jacksona! Do dziś The Boss sprzedał na całym świecie ponad 120 milionów egzemplarzy swoich płyt. Jest wielokrotnym laureatem Garmmy, zdobywcą Oscara oraz członkiem legendarnego Rock&Roll Hall Of Fame, gdzie trafił w 1999 roku.

>>> LEGENDY ROCKA: 30 lat Bon Jovi, sprawdź największe rockowe hity zespołu <<<

Just Like Fire Would nie jest nową, autorską kompozycją Bruce'a Springsteena i E Street Band, ale coverem. Kawałek ukazał się w 1986 roku, a jego autorami byli Australijczycy z The Saints. Pod spodem znajdziecie nowy klip oraz kawałek Saintsów, który waszym zdaniem wypada lepiej?ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Serj Tankian i John Dolmayan mocno nie zgadzają się ze sobą. Tym razem nie chodzi tu o sprawy muzyczne

  2020-10-21
  To, że w zespole System Of  A Down nie jest najlepiej na płaszczyźnie artystycznej, wie chyba każdy. Okazuje się, że członkowie zespołu, nie zgadzają się ze sobą także w kwestiach światopoglądowych.
 • Powstanie film o Robercie Brylewskim! Stworzy go Arkadiusz Jakubik

  2020-10-21
  Robert Brylewski był jedną z najważniejszych postaci polskiego rocka. Dowiedzieliśmy się, że powstanie film o kultowym artyście i stworzy go Arkadiusz Jakubik!
 • Dariusz Gnatowski to nie tylko Boczek ze 'Świata według Kiepskich'. Oto inne znane role aktora

  2020-10-21
  Informacja o śmierci Dariusza Gnatowskiego, trafiła do mediów 20 października 2020. Wszyscy kojarzą aktora z roli sympatycznego Arnolda Boczka, w którego wcielał się ponad 20 lat. Jednak Dariusz Gnatowski ma na swoim koncie dużo więcej ról, które zapadły widzom w pamięci.
 • Dariusz Gnatowski nie żyje. Odszedł legendarny Boczek ze 'Świata według Kiepskich'

  2020-10-20
  Nie żyje Dariusz Gnatowski! Smutna wiadomość trafiła do mediów 20 października 2020. Aktor był znany przede wszystkim z roli w serialu 'Świat według Kiepskich'.
 • Miley Cyrus zaskoczyła wszystkich i zagrała koncert z utworami The Cure i The Cranberries

  2020-10-20
  Miley Cyrus coraz częściej odnosi się do świata muzyki rockowej, który jak widać, jest jej bardzo bliski. Tym razem wokalistka zagrała koncert z utworami The Cure i The Cranberries.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz