Dominik Pajewski

22.02.2018 (15:19)

Legenda rocka na jednej scenie z 40-osobową orkiestrą!Ponad 20 albumów, dziesiątki hitów oraz wielopokoleniowa widownia – tak podsumować można 37. lat aktywności scenicznej formacji Lady Pank. Już w kwietniu grupa wystąpi dwukotnie na jednej scenie z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej. Wyjątkowe wydarzenia, łączące świat rocka i muzyki klasycznej odbędą się 15 kwietnia (Torwar, Warszawa) oraz 19 kwietnia (Gdynia Arena). Bilety w sprzedaży!

Lady Pank to zespół, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Wydali ponad 20 płyt oraz nagrali dziesiątki przebojów, które pokochało kilka pokoleń Polaków. Na ich koncerty tłumnie przychodzą fani w każdym wieku.  Bez względu na okres, w jakim dorastali, utwory takie jak „Mniej niż zero”, „Wciąż bardziej obcy”, „Kryzysowa narzeczona” czy "Zawsze tam, gdzie ty" na zawsze podbiły ich serca. A wszystko to za sprawą znakomitych melodii, ponadczasowych tekstów oraz charyzmy i wyrazistego głosu Janusza Panasewicza.
 

AC/DC na Olimpiadzie! Łyżwiarka zatańczyła układ do hitów zespołu

Mimo 37. lat aktywności scenicznej Jan Borysewicz, Janusz Panasewicz, Kuba Jabłoński oraz Krzysztof Kieliszkiewicz  nie zwalniają tempa, nieustannie zaskakując fanów nowymi pomysłami. W połowie kwietnia zespół zaplanował da wyjątkowe koncerty symfoniczne. Pierwszy z nich odbędzie się już 15 kwietnia na warszawskim Torwarze, a drugi cztery dni później w Gdynia Arenie.  Symfoniczna odsłona rockowych hitów oraz aranżacje przygotowane specjalnie na tę okazję to propozycja zarówno dla miłośników mocnych brzmień, jak i muzyki klasycznej. 

Polska Orkiestra Muzyki Filmowej ma na swoim koncie współpracę z Andreą Bocellim, jak również z wieloma gwiazdami polskiej sceny, a wśród nich: Kayah, Krzysztof Cugowski, Andrzej Piaseczny. Z orkiestrą współpracowali również znamienici kompozytorzy: Krzesimir Dębski, Robert Janson, Bartosz Chajdecki czy Roberto Ignis.
 
- Myślę, że to znakomita okazja, żeby zobaczyć klasyków polskiego rocka, czyli Lady Pank w innej, można powiedzieć "uszlachetnionej" odsłonie, w której doskonale znane przeboje pojawią się w symfonicznych aranżacjach. Dla fanów taki koncert to pozycja obowiązkowa! – komentuje Marcin Bąkiewicz, Dyrektor Muzyczny Antyradia. 
 
Lady Pank Symfonicznie:
15 kwietnia -  Torwar, Warszawa 
19 kwietnia -  Gdynia Arena, Gdynia 
 
BILETY (MIEJSCA SIEDZĄCE):
 
Kategoria I - 155 PLN
Kategoria II - 125 PLN
Kategoria III - 95 PLN
Kategoria IV - 65 PLN (tylko w Gdyni)
 
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: stodola.pl, ticketclub.pl,
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kiedy jest dzień chłopaka, a kiedy jest dzień mężczyzny?

  2020-09-28
  Kiedy jest Dzień Chłopaka, a kiedy Dzień Mężczyzny? Kiedy te święta i jak je obchodzić? Data Dnia Chłopaka 2020 do sprawdzenia na EskaROCK.pl.
 • Geezer Butler: reedycje wszystkich solowych albumów basisty Black Sabbath

  2020-09-28
  ‘PLASTIC PLANET’ (1995), ‘BLACK SCIENCE’ (1997), ‘OHMWORK’ (2005) ZOSTANĄ WYDANE PONOWNIE I PIERWSZY RAZ NA WINYLU!
 • Vans ogłasza światowy konkurs muzyczny ''Musicians Wanted”, promujący niszowych artystów i artystki.

  2020-09-28
  Na zwycięzcę czeka szansa na wystąpienie na scenie ze znanym muzykiem Anderson .Paak.
 • SKUNK ANANSIE w Polsce 2021 – nowe daty i dwa dodatkowe koncerty! Bilety, daty, miejsca

  2020-09-28
  Ze względu na obecną sytuację epidemiczną, koncerty Skunk Anansie zaplanowane na listopad 2020 zostały przełożone. Organizatorzy ustalili nowe daty dla wszystkich trzech koncertów, a także potwierdzili dwa dodatkowe występy: 18.05.2021 w Łodzi i 22.05.2021 w Krakowie! Organizatorem koncertów jest FKP Scorpio Poland Sp. z o.o.
 • Bokser odwołuje się od decyzji o dyskwalifikacji za doping. ''Chciałem tylko zaspokoić kobiety''

  2020-09-28
  Doping to prawdziwa plaga w sporcie i trudno się dziwić, że jest to tępione przez różne federacje. Okazuje się że niektórzy sportowcy stosują nielegalne dopalacze, by... zaspokajać kobiety.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz