Dominik Pajewski

29.09.2020 (11:42)

Lars Ulrich wskazał najgorszy numer Metalliki. Fani mogą czuć się zaskoczeniMetallica ma na swoim koncie wielkie hity oraz numery, a nawet albumy, o których każdy wolałby zapomnieć. Lars Ulrich wskazał numer, który według niego jest najgorszym w twórczości zespołu.

Metallica ma na swoim koncie albumy, które przeszły do historii i uznawane są dzisiaj za prawdziwe klasyki. Oczywiście, grupa ma też w swojej dyskografii albumy, o których każdy wolałby zapomnieć, chociaż to też bardzo subiektywne. Na temat najgorszego utworu Metalliki postanowił wypowiedzieć się Lars Ulrich i jego wybór może być trochę zaskakujący.
 

OZZY WIE JAK SPOŻYTKOWAĆ CZAS PODCZAS PANDEMII. ARTYSTA TWORZY NOWY ALBUM


Lars Ulrich wybiera najgorszy numer Metalliki. Fani będą zaskoczeni

W wywiadzie dla Vulture.com, Lars Ulrich został zapytany o najsłabszy według niego numer Metalliki. Jak sam stwierdził:

Jest taki utwór pod tytułem „Eye Of The Beholder” na płycie „Justice”. Ta piosenka sprawia wrażenie bardzo przekombinowanej. Brzmi tak, jakbyśmy próbowali wbić kwadratowy kołek w okrągły otwór. Jakby miała dwa różne tempa. W intro i zwrotkach jest na 4/4, a refreny brzmią jakby były w rytmie walca. Dosłownie brzmi tak, jakby ścierały się z sobą dwa różne światy. Brzmi to niezręcznie. Nie jestem wielkim miłośnikiem tej piosenki.

AC/DC WRACAJĄ! ZESPÓŁ ZACZYNA ROBIĆ SZUM W SOCIAL MEDIACH

Ciekawe co Lars powiedziałby na piosenki z płyty ''St. Anger'' lub z projektu ''LuLu''.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz