21.04.2012 (17:40)

Lars Ulrich u Noela Gallaghera?Lars Ulrich przyznaje, że chętnie zagrałby w zespole Noel Gallagher's High Flying Birds. Perkusista zdradził, że trudno mu znaleźć kogoś z kim chciałby współpracować bardziej niż z byłym muzykiem Oasis.
 "Kiedy zobaczyłem ich w grudniu w Los Angeles, byli niesamowici. Jeśli 37 tysięcy perkusistów na tej planecie odrzuci jego ofertę, na pewno chciałbym z nim grać. Nie mam pewności, że akurat mnie by wybrał, ale mogę zaoferować świetne brzmienie. Chociaż, Noel raczej nie potraktowałby mojej propozycji poważnie"- mówi Ulrich. Na razie Lars jest zajęty koncertowaniem z Metallicą i promowaniem dokumenty ""Mission To Lars". Film opowiada o fanie zespołu, Tomie Spicerze, którego marzeniem jest spotkanie z Ulrichem, muzycznym idolem chłopaka. 

 Przeczytaj też:

Kurt Cobain w duecie

z Courtney Love (video) Nirvana

Myslovitz

z nowym wokalistą! Myslovitz

Linkin Park

wracają do korzeni Linkin Park

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pierwszy film w kosmosie, ma już reżysera! W roli głównej Tom Cruise

  2020-05-28
  Świat kina wkracza na zupełnie inny poziom i to poziom prawdziwie kosmiczny. Jakiś czas temu ogłoszono, że rozpoczęły się prace nad pierwszym filmem w kosmosie. Wiemy już, że zagra Tom Cruise, a teraz ogłoszono reżysera produkcji.
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-28
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Rammstein w wersji folkowej. Do sieci trafiła klimatyczna wersja ''Ohne Dich'' [WIDEO]

  2020-05-28
  Rammstein co jakiś czas są coverowani i patrząc na ilość przeróbek w sieci, prawdopodobnie muzyka zespołu była przerabiana na wszystkie możliwe gatunki. Tym razem, do sieci trafił cover utworu ''Ohne Dich'', który został zagrany w wersji folkowej.
 • Travis Barker i Post Malone, po zagraniu numerów Nirvany, myślą o rockowym projekcie

  2020-05-28
  Po występie Post Malone'a z Travisem Barkerem, gdzie panowie zagrali dosyć obszerny set złożony z piosenek Nirvany, fani napisali, że chcą więcej takiej muzyki od duetu. Widać, że artyści czytają komentarze, bo ogłoszono, że w planach jest rockowy projekt.
 • Krzysztof Jaryczewski ponownie trafił do szpitala! Co stało się z artystą?

  2020-05-28
  Krzysztof Jaryczewski ponownie trafił do szpitala! Co dolega współzałożycielowi Oddziału Zamkniętego? Jaki jest stan Krzysztofa Jaryczewskiego?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz