Dominik Pajewski

16.10.2019 (10:56)

Lars Ulrich dołączył do Mumford & Sons na scenie. Fani byli zaskoczeni [WIDEO]Lars Ulrich ma obecnie dużo wolnego czasu i będzie tak pewnie, póki Metallica nie wróci do koncertowania. W wolnym czasie, słynny bębniarz postanowił wpaść do kolegów z Mumford & Sons, by zagrać na perkusji.

Lars Ulrich ma teraz sporo wolnego czasu, póki James Hetfield przebywa na odwyku, Metallica ma przerwę. Z pewnością grupa będzie odpoczywała do letnich festiwali, które są już zaplanowane w kalendarzu. Do tego zostało jeszcze sporo czasu, dlatego Lars postanowił powystępować trochę gościnnie. 

GORGONZOLLA ZAPRASZA NA 'KONSUMPCJĘ'. SZCZEGÓŁY PREMIEROWEGO KONCERTU ZESPOŁU W WARSZAWIE


Lars Ulrich pojawił się gościnnie na koncercie Mumford & Sons

Mumford & Sons był jedną z gwiazd Austin City Limits Music Festival w Teksasie. W pewnym momencie, Marcus Mumford zapowiedział Larsa Ulricha takimi słowami:

Chciałbym zaprosić na scenę naszego przyjaciela z małego zespołu zwanego Metallica – pan Lars Ulrich za perkusją.

Lars wykonał z zespołem numer 'The Wolf', nagranie można zobaczyć poniżej:JESTEM TWOIM STARYM – STARTUJE NOWY, ALTERNATYWNY KANAŁ DLA OJCÓW (I NIE TYLKO)

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Evanescence powraca z pierwszym singlem od 8 lat! The Chain promuje grę Gears 5

  2019-11-22
  Niedościgniona rockowa grupa Evanscence powróciła z pierwszym rockowym materiałem od ośmiu lat. Singiel „The Chain” promujący grę Gears 5 studia The Coalition znalazł się w trailerze zwiastującym produkcję. Seria „Gears of War” to jeden z najbardziej popularnych cykli wydawanych przez Microsoft. Nowy kawałek zaznacza początek bardzo aktywnego okresu dla zespołu. Nie usłyszymy tu jednak symfonicznych brzmień jak na albumie „Synthesis”. Czekają nas mocniejsze brzmienia, które zapewniły Evanescence wysoką pozycję w rockowym panteonie. Grupa pracuje aktualnie nad nowymi utworami, które zaczną się pojawiać w 2020 roku. Więcej informacji już wkrótce!
 • Najlepszy koncert 2019 roku wybrany! Polacy byli jednomyślni

  2019-11-22
  W 2019 roku mogliśmy być świadkami wielu niezwykłych koncertów. W związku z tym, że zbliża się on już ku końcowi, firma Ticketmaster, poprosiła swoich klientów o wybór najlepszego koncertu, w jakim mieli okazję uczestniczyć w ostatnim czasie. Polacy byli w tej kwestii jednomyślni! Czyj występ zapisał się najlepiej w pamięci widzów? 
 • U2 i A.R. Rahman prezentują premierowy utwór „Ahimsa”!

  2019-11-22
  Aby uczcić pierwszy w historii zespołu koncert w Indiach, U2 wydało premierowy utwór – „Ahimsa” – nagrany wspólnie z legendarnym kompozytorem A.R. Rahmanem. „Ahimsa” w sanskrycie oznacza „brak przemocy”. Utwór jest celebracją duchowej różnorodności Indii, jak również połączeniem etosu U2 z mistrzostwem A.R. Rahmana. Premiera utworu przypadła na niespełna miesiąc przed pierwszym koncertem Irlandczyków w Indiach. Zespół zawita do Bombaju 15 grudnia 2019.
 • Wiedźmin Netflixa: Ile lat mają Geralt, Ciri i Yennefer? Zmiana wieku w serialu ma znaczenie dla fabuły! [TYTUŁY ODCINKÓW]

  2019-11-22
  Wiedźmin to serial na który czeka cała Polska. Kolejne informacje z planu przyprawiają fanów o szybsze bicie serca. Premiera nowego hitu Netflixa będzie miała miejsce już 20 grudnia. Niedawno poznaliśmy wiek głównych bohaterów. Czy odbiega on od tego z książek? Jakie znaczenie może zmiana mieć dla fabuły? 
 • Warhammer: Old World to gra na którą czekamy od lat. Co ją wyróżnia? DATA PREMIERY

  2019-11-22
   Stary świat powróci w nowej grze bitewnej Warhammer - Old World. Firma Games Workshop zapowiedział własnie figurkową grę bitewną, która ma spełnić oczekiwania wszystkich fanów uniwersum. Co już wiemy o Warhammer: Old World i kiedy możemy spodziewać się daty premiery? 
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz