Dominik Pajewski

25.08.2020 (14:37)

Lars Ulrich był beznadziejnym perkusistą? Tak twierdzi producent MetallikiO umiejętnościach Larsa Ulricha, powstały już legendy i memy, które często są powielane. Teraz jednak, wypowiedź producenta Metalliki pokazała, jak wyglądały początki w zespole i jak Lars sobie radził.

Umiejętności Lars Ulricha są często obiektem żartów i licznych memów, które są powielane od lat. Nie da się odmówić Larsowi tego, że stworzył potęgę i nadzorując zespół, wielokrotnie wyciągał go z tarapatów wizerunkowych i finansowych. Jak to w rzeczywistości jest z umiejętnościami Larsa? Czy faktycznie tak źle było z jego grą na perkusji?

PRZESŁUCHANIE DO ROLI WOLVERINE'A Z 1999 ROKU. GDY HUGH JACKMAN TO ZOBACZYŁ, BYŁ W SZOKU [WIDEO]


Lars Ulrich był beznadziejnym perkusistą? Tak twierdzi producent Metalliki

Flemming Rasmussen współpracował z Metalliką przy okazji albumu ''Ride The Lightning'', który ugruntował pozycję Metalliki na rynku. W wywiadzie dla Metal Hammera, Rasmussen wspomniał, że pierwsze spotkanie z zespołem nie zapowiadało nic dobrego, zwłaszcza patrząc na umiejętności Larsa:
 
Pomyślałem, że jest beznadziejny. Zapytałem „czy wszystko zaczynasz od przedtaktu?” Na co on: „A co to jest przedtakt?” Zaczęliśmy mu tłumaczyć, czym jest rytm, że między uderzeniami ma być jednakowy odstęp i że musi to się dać odliczyć na cztery. Potrafił jednak zagrać dobre przejście, na które nikt inny by nie wpadł.

Flemming Rasmussen współpracował z zespołem przy albumach: ''Ride The Lightning'', ''Master of Puppets'' i ''...And Justice For All''.

METALLICA PUBLIKUJE OSTATNI WYSTĘP W RAMACH PONIEDZIAŁKÓW KONCERTOWYCH

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Członkowie Queen mają kontakt z Johnem Deaconem? Czy jest szansa na wspólne granie?

  2020-10-20
  Zespół Queen nadal koncertuje, grając koncerty z Adamem Lambertem i ciesząc się pozytywnym przyjęciem ze strony fanów. Fani pytają ciągle, co z Johnem Deaconem, który przestał występować w 1997 roku. Okazuje się, że Brian May wie co dzieje się z zespołowym przyjacielem.
 • Najstraszniejsze horrory świata wybrane! Naukowcy przedstawili listę

  2020-10-20
  Jeżeli zawsze kłóciliście się ze znajomymi o to, który horror jest najstraszniejszy, to teraz nie ma wątpliwości. Naukowcy stworzyli listę, która pokazuje, które horrory najbardziej straszą ludzi.
 • Lana Del Rey udostępnia premierowy teledysk. Numer zapowiada nowy album

  2020-10-20
  Lana Del Rey jest jedną z tych artystek, która ma fanów w różnych kręgach. Artystka zaprezentowała najnowszy singiel, który zapowiada premierowe wydawnictwo.
 • Nowy sezon Dextera nie będzie kontynuacją? Twórcy tłumaczą o co chodzi

  2020-10-20
  Dexter to jeden z tych seriali, który do dzisiaj jest bardzo dobrze wspominany przez fanów, nie licząc ostatniego sezonu. Twórcy postanowili powrócić do tematu Dextera i zapowiedziano nowy sezon! Teraz wiemy, w jakim czasie zostanie osadzona historia.
 • Nowa płyta SOAD powstanie? Shavo Odadjian: jestem optymistą

  2020-10-20
  Nowa płyta System Of A Down jest wyczekiwana od 15 lat i spokojnie można stwierdzić, że chyba nie doczekamy się tego krążka. Shavo Odadjian, ma jednak pozytywne spojrzenie na ten temat.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz