Anita Karpińska

04.04.2014 (09:14)

Lany Poniedziałek 2014: piosenki rockowe na Śmigus Dyngus. Sprawdź wodną playlistę EskaROCK.pl [VIDEO]Lany Poniedziałek 2014 czy Śmigus Dyngus to święto wielkanocne zw. z wodą. Z tej okazji stworzyliśmy specjalną listę rockowych piosenek o wodzie.

Piosenki o wodzie, jak się okazuje, są chętnie podejmowane przez rockowych artystów. Jak wiadomo, bez wody nie może się obejść w Lany Poniedziałek czyli Śmigus Dyngus. Synteza tych dwóch faktów pozwoliła nam stworzyć specjalną listę piosenek na Lany Poniedziałek.

>>> Koncerty rockowe w święta wielkanocne 2014

Piosenki o wodzie wprowadzają w śmigusowo-dyngusowy nastrój. Sprawdź jak o wodzie śpiewa happysad, Bajm, Enej, Hey, Coldplay, Ocean OCN czy Benzyna.


happysad - Taką Wodą Być:
Bajm - Nie Ma Wody Na Pustyni:
Hey - Woda:
Enej - Woda Życiodajna:
Coldplay - Every Teardrop Is a Waterfall:
Ocean OCN - Woda:
Benzyna - Ten Świat Jest Jak Woda:


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Olga Tokarczuk - Nobel. Jaką nagrodę finansową otrzyma pisarka?

  2019-10-21
  Mamy powody do radości, Olga Tokarczuk otrzymała Literacką Nagrodę Nobla! Wieść rozeszła się momentalnie i wielu Polaków ma powody do radości. Oczywiście, pojawiły się pytania, ile pieniądzy otrzyma Olga Tokarczuk?
 • Rob Zombie i Cradle Of Filth zareagowali na Billie Eilish w ich koszulkach

  2019-10-21
  Billie Eilish cieszy się szacunkiem u wykonawców rockowych, którzy doceniają jej oryginalność i pomysł na siebie. Niedawno, wokalistka pokazała się w specjalnej koszulce, stworzonej z trzech wzorów shirtów kapel metalowych. Muzycy postanowili skomentować oryginalną kreację artystki.
 • Lindemann - Ich weiß es nicht: tekst nowego singla wokalisty Rammstein

  2019-10-21
  Lindemann nie zwalnia tempa, po świetnie przyjętym singlu 'Steh auf', przyszła pora na bardziej mroczną kompozycję. W sieci pojawił się numer 'Ich weiß es nicht', do którego można już znaleźć tłumaczenie.
 • Olga Tokarczuk - Nobel, Rodzina, Bieguni

  2019-10-21
  Literacka Nagroda Nobla 2019: Olga Tokarczuk otrzymała nagrodę! Polska pisarka dostała wyróżnienie za rok 2018, to bardzo ważny dzień w historii polskiej literatury.
 • Skąd wziął się hejt na Gretę Van Fleet? Wokalista Airbourne wyjaśnił

  2019-10-21
  Greta Van Fleet ma wielu fanów, jednak też wiele osób uważa zespół za kopię dawnych patentów, które opracowane były przez Led Zeppelin. Wokalista Airbourne postanowił wyjaśnić, skąd bierze się hejt na młodych artystów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz