Anita Karpińska

04.04.2014 (09:14)

Lany Poniedziałek 2014: piosenki rockowe na Śmigus Dyngus. Sprawdź wodną playlistę EskaROCK.pl [VIDEO]Lany Poniedziałek 2014 czy Śmigus Dyngus to święto wielkanocne zw. z wodą. Z tej okazji stworzyliśmy specjalną listę rockowych piosenek o wodzie.

Piosenki o wodzie, jak się okazuje, są chętnie podejmowane przez rockowych artystów. Jak wiadomo, bez wody nie może się obejść w Lany Poniedziałek czyli Śmigus Dyngus. Synteza tych dwóch faktów pozwoliła nam stworzyć specjalną listę piosenek na Lany Poniedziałek.

>>> Koncerty rockowe w święta wielkanocne 2014

Piosenki o wodzie wprowadzają w śmigusowo-dyngusowy nastrój. Sprawdź jak o wodzie śpiewa happysad, Bajm, Enej, Hey, Coldplay, Ocean OCN czy Benzyna.


happysad - Taką Wodą Być:
Bajm - Nie Ma Wody Na Pustyni:
Hey - Woda:
Enej - Woda Życiodajna:
Coldplay - Every Teardrop Is a Waterfall:
Ocean OCN - Woda:
Benzyna - Ten Świat Jest Jak Woda:


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Dzień metalowca 2020: najlepsze memy i kawały

  2020-03-29
  Dzień Metalowca to wyjątkowa data dla wszystkich fanów ciężkiego brzmienia. Długie włosy, mocna muza i pogo, to coś bez czego fan metalu nie może żyć. Sprawdźcie najlepsze memy z okazji Dnia Metalowca 2020.
 • Krzysztof Penderecki nie żyje. Kompozytor odszedł w wieku 86 lat

  2020-03-29
  Krzysztof Penderecji nie żyje. O śmierci kompozytora poinformowało radio Kraków. Artysta odszedł w niedzielę 29.03, a jego śmierć potwierdziła rodzina.
 • Męskie Granie w domu - szczegóły nowej akcji

  2020-03-28
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednak nie ma tego złego. Męskie Granie postanowiło urozmaicić wszystkim czas, którzy siedzą w domach, odpalając projekt Męskie Granie w domu.
 • Till Lindemann ma koronawirusa? Zespół Rammstein odniósł się do doniesień medialnych

  2020-03-27
  27 marca 2020, do miediów trafiła informacja, że Till Lindemann zaraził się koronawirusem, gdy wracał z koncertów w Rosji. Zespół Rammstein oficjalnie ustosunkował się do doniesień medialnych, komentując całą sytuację.
 • Pearl Jam – wyczekiwany album „Gigaton” już dostępny!

  2020-03-27
  „Gigaton”, nowy album Pearl Jam, od dziś dostępny w sklepach i serwisach cyfrowych. W serwisie Metacritic wydawnictwo zanotowało drugą najwyższą średnią ocen, ustępując jedynie kultowemu „Ten”.
 • Artystyczna Izba Przyjęć SP Records - szczegóły specjalnego projektu

  2020-03-27
  Wytwórnia SP Records wystartowała z nowym projektem, który skierowany jest do wszystkich, którzy siedzą w domach.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz