Anita Karpińska

04.04.2014 (09:14)

Lany Poniedziałek 2014: piosenki rockowe na Śmigus Dyngus. Sprawdź wodną playlistę EskaROCK.pl [VIDEO]Lany Poniedziałek 2014 czy Śmigus Dyngus to święto wielkanocne zw. z wodą. Z tej okazji stworzyliśmy specjalną listę rockowych piosenek o wodzie.

Piosenki o wodzie, jak się okazuje, są chętnie podejmowane przez rockowych artystów. Jak wiadomo, bez wody nie może się obejść w Lany Poniedziałek czyli Śmigus Dyngus. Synteza tych dwóch faktów pozwoliła nam stworzyć specjalną listę piosenek na Lany Poniedziałek.

>>> Koncerty rockowe w święta wielkanocne 2014

Piosenki o wodzie wprowadzają w śmigusowo-dyngusowy nastrój. Sprawdź jak o wodzie śpiewa happysad, Bajm, Enej, Hey, Coldplay, Ocean OCN czy Benzyna.


happysad - Taką Wodą Być:
Bajm - Nie Ma Wody Na Pustyni:
Hey - Woda:
Enej - Woda Życiodajna:
Coldplay - Every Teardrop Is a Waterfall:
Ocean OCN - Woda:
Benzyna - Ten Świat Jest Jak Woda:


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Marilyn Manson: krwawy klip z Normanem Reedusem - gwiazdorem Świętych z Bostonu i The Walking Dead

  2020-09-25
  Jakiś czas temu światło dzienne ujrzał nowy krążek Marilyna Mansona zatytułowany "We Are Chaos". Muzyk udostępnił znakomity teledysk do utworu „Don't Chase The Dead”.
 • Czarna Wdowa - premiera przesunięta. Czemu taką decyzję podjął Marvel?

  2020-09-24
  Premiera 'Czarnej Wdowy' jest wyczekiwana przez fanów komiksowego uniwersum. Film będzie też zwieńczeniem historii postaci, która obrazowała Scarlett Johansson. Okazuje się, że premiera produkcji została przesunięta.
 • Weekend na bulwarach i Okręgu 26.09 - 27.09.20

  2020-09-24
  Na okrągło (za)dzieje się też na Okręgu! Warto więc się tam zakręcić – zwłaszcza, że to już ostatni weekend z karuzelą atrakcji!
 • Zagraj z mistrzami - bezpłatne warsztaty muzyczne z M. Piekarczykiem i W. Cugowskim w Łódzkim Domu Kultury

  2020-09-24
  Najwięksi muzycy i praktycy świata muzycznego poprowadzą bezpłatne warsztaty mistrzowskie w Łódzkim Domu Kultury, które odbędą się 26-27 września 2020 r.
 • Przedwieczni Jacka Kirby’ego po raz pierwszy w Polsce!

  2020-09-24
  Album Przedwieczni (The Eternals) autorstwa legendy amerykańskiego komiksu, Jacka Kirby’ego, to pierwszy tom ekskluzywnej kolekcji Marvel Limited, przygotowanej przez wydawnictwo Egmont Polska z myślą o koneserach komiksowej klasyki. Ta limitowana kolekcja wyróżnia się specjalnym, powiększonym formatem i jest wyjątkową okazją do poznania tytułowej drużyny superbohaterów tuż przed ich debiutem w filmowym uniwersum Marvela (MCU). Album ukazał się 23 września br.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz