Daniel Wardziński

17.07.2015 (13:02)

Lamb Of God - Embers ft. Chino Moreno - posłuchajcie współpracy LoG z liderem DeftonesLamb Of God zaprezentowali nowy kawałek Embers. Gościnnie pojawia się w nim Chino Moreno z Deftones. Utwór w wersji audio możecie sprawdzić już teraz na EskaROCK.pl. Jak brzmi?

Lamb Of God zaprezentowali czwarty już nowy kawałek z nadchodzącego wielkimi krokami albumu VII: Sturm und Drang. W numerze na wokalu nie usłyszymy jednak Randy Blythe'a, ale zaproszonego tutaj z zespołu Deftones Chino Moreno. Kawałek Embers Lamb Of God możecie posłuchać już teraz, a premiera nowego albumu zespołu zaplanowana została już na 24 lipca 2015. Sprawdźcie jak się zapowiada.

>>> Polska - Serbia - gdzie oglądać mecz Final Six Ligi Światowej 17.07 w TV i online <<<
 
Chino Moreno z Deftones to jeden z dwóch gości na płycie VII: Sturm und Drang. Drugim będzie Greg Puciato z zespołu The Dillinger Escape Plan. Przed Embers ukazały się również kawałki Overload, 512 czy Still Echoes. Teraz możecie sprawdzić kolejny. Posłuchajcie jak brzmi numer Lamb Of God z Chino Moreno z Deftones.

>>> Magic Mike XXL - oficjalny soundtrack filmu. Lista piosenek z filmu <<<

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-28
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Rammstein w wersji folkowej. Do sieci trafiła klimatyczna wersja ''Ohne Dich'' [WIDEO]

  2020-05-28
  Rammstein co jakiś czas są coverowani i patrząc na ilość przeróbek w sieci, prawdopodobnie muzyka zespołu była przerabiana na wszystkie możliwe gatunki. Tym razem, do sieci trafił cover utworu ''Ohne Dich'', który został zagrany w wersji folkowej.
 • Travis Barker i Post Malone, po zagraniu numerów Nirvany, myślą o rockowym projekcie

  2020-05-28
  Po występie Post Malone'a z Travisem Barkerem, gdzie panowie zagrali dosyć obszerny set złożony z piosenek Nirvany, fani napisali, że chcą więcej takiej muzyki od duetu. Widać, że artyści czytają komentarze, bo ogłoszono, że w planach jest rockowy projekt.
 • Krzysztof Jaryczewski ponownie trafił do szpitala! Co stało się z artystą?

  2020-05-28
  Krzysztof Jaryczewski ponownie trafił do szpitala! Co dolega współzałożycielowi Oddziału Zamkniętego? Jaki jest stan Krzysztofa Jaryczewskiego?
 • Koncerty rockowe 2021 - DATY i MIEJSCA wydarzeń w Polsce

  2020-05-28
  W 2020 roku, miało odbyć się bardzo dużo koncertów, jednak z powodu pandemii koronawirusa, wiele wydarzeń zostało przełożonych na 2021 rok. Oto lista koncertów w Polsce, które zostały potwierdzone.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz