Dana Pakońska

11.12.2014 (14:12)

KURT COBAIN: wokalista Nirvany jako hologram w finałowym odcinku South Parku [VIDEO]Kurt Cobain w South Parku? Zobaczcie odcinek specjalny zakończonej właśnie, osiemnastej serii amerykańskiego przeboju. Zobaczcie wszystkich bohaterów kontrowersyjnego serialu w świątecznym epizodzie!

W finałowym odcinku 18. sezonu South Parku pojawia się miedzy innymi frontman Nirvany, Kurt Cobain. Autorami scenariusza kultowego serialu są Trey Parker i Matt Stone. To oni postanowili zmienić strukturę South Parku na liniową - dzięki temu wszystkie wydarzenia nawiązują do całego sezonu. Do fabuły wprowadzone zostały najpierw hologramy nieżyjących ikon muzyki - Michela Jacksona i Tupaca Shakura. Nie dziwi więc fakt obecności Cobaina w wyemitowanym wczoraj epizodzie.

>>> Najlepsze piosenki 2014? Nie tym razem! Oto 10 najgorszych kawałków zdaniem Time <<<

W finale South Parku pojawiają się również: Al Pacino, Iggy Azalea, Miley Cyrus, U2 (jako świąteczne elfy), Angelina Jolie, Taylor Swift, Bill Cosby (przez którego w ostatnim czasie wrzało w mediach), a także hologramy Elvisa Presleya i Michaela Jacksona.

>>> Avengers składają życzenia na Święta 2014. Posłuchaj wykonania kolędy w wykonaniu Thora, Iron Mana i innych! <<<

Zobaczcie trailer odcinka specjalnego:


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Czarna Wdowa - premiera przesunięta. Czemu taką decyzję podjął Marvel?

  2020-09-24
  Premiera 'Czarnej Wdowy' jest wyczekiwana przez fanów komiksowego uniwersum. Film będzie też zwieńczeniem historii postaci, która obrazowała Scarlett Johansson. Okazuje się, że premiera produkcji została przesunięta.
 • Weekend na bulwarach i Okręgu 26.09 - 27.09.20

  2020-09-24
  Na okrągło (za)dzieje się też na Okręgu! Warto więc się tam zakręcić – zwłaszcza, że to już ostatni weekend z karuzelą atrakcji!
 • Zagraj z mistrzami - bezpłatne warsztaty muzyczne z M. Piekarczykiem i W. Cugowskim w Łódzkim Domu Kultury

  2020-09-24
  Najwięksi muzycy i praktycy świata muzycznego poprowadzą bezpłatne warsztaty mistrzowskie w Łódzkim Domu Kultury, które odbędą się 26-27 września 2020 r.
 • Przedwieczni Jacka Kirby’ego po raz pierwszy w Polsce!

  2020-09-24
  Album Przedwieczni (The Eternals) autorstwa legendy amerykańskiego komiksu, Jacka Kirby’ego, to pierwszy tom ekskluzywnej kolekcji Marvel Limited, przygotowanej przez wydawnictwo Egmont Polska z myślą o koneserach komiksowej klasyki. Ta limitowana kolekcja wyróżnia się specjalnym, powiększonym formatem i jest wyjątkową okazją do poznania tytułowej drużyny superbohaterów tuż przed ich debiutem w filmowym uniwersum Marvela (MCU). Album ukazał się 23 września br.
 • Mark Chapman przeprasza Yoko Ono za to, że zabił Johna Lennona: chciałem być sławny

  2020-09-24
  Mark Chapman złożył wniosek o warunkowe zwolnienie z odbywania kary. Gdy odbywało się przesłuchanie i padło pytanie o motyw zbrodni, Chapman wszystkich mocno zaskoczył.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz