Dominik Pajewski

02.12.2019 (13:59)

Kurt Cobain i Michael Stipe z R.E.M., mieli nagrać numer do filmuŚmierć Kurta Cobaina to do dzisiaj rzecz, z którą ciężko się pogodzić fanom i ludziom, którzy znali artystę. Michael Stipe, który był blisko z frontmanem Nirvany, ujawnił, że miało dojść do nagrania wspólnego numeru.

Kurt Cobain jest postacią, która do dzisiaj budzi wiele emocji, a jego odejście, cały czas jest zastanawiające. Z biegiem lat, okazuje się, że nie wszystkie rzeczy z życia artysty zostały ujawnione. Kilka ciekawych szczegółów ujawnił Michael Stipe z R.E.M..

OZZY NAGRAŁ NOWĄ PŁYTĘ W EKSPRESOWYM TEMPIE I ZE ZNANYMI MUZYKAMIKurt Cobain i Michael Stipe z R.E.M., mieli nagrać numer do filmu

W rozmowie z Wiesławem Weissem w 'Teraz Rocku', Michael Stipe powiedział:

Wpadłem na pomysł, żebyśmy stworzyli razem [z Kurtem Cobainem] muzykę do filmu, który kręcił ktoś, kogo znałem. Poprosiłem gościa, żeby napisał do Kurta i mu to zaproponował. Wiedziałem, w jakim stanie jest Kurt, chciałem go czymś zająć i może w ten sposób wydobyć z dołu psychicznego, w jakim był. Reżyser napisał do Kurta, wiem, że Kurt dostał i przeczytał ten list, ale nie zadziałało. Kurt odciął się wówczas od wszystkich i... Nigdy nie doszło do wspólnej sesji – nic razem nie stworzyliśmy, niczego nie nagraliśmy. Chociaż robiłem wszystko, żeby do tego doprowadzić. Wydzwaniałem do niego, pisałem listy. Wysłałem mu bilet na samolot, wynająłem samochód z kierowcą, żeby zabrał go z domu w Seattle na lotnisko. Nie udało się, nie przyleciał...

SLAYER OFICJALNIE ZAKOŃCZYŁ KARIERĘ. TOM ARAYA POŻEGNAŁ SIĘ WE WZRUSZAJĄCY SPOSÓB [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • BOOZE & GLORY prezentuje klip do tytułowego utworu z płyty "Hurricane"

  2019-12-06
  Ukazał się szósty i ostatni już teledysk grupy Booze & Glory z płyty „Hurricane”, która ukazała się w październiku tego roku.
 • Mötley Crüe ujawnili daty koncertów po reaktywacji

  2019-12-06
  Po sukcesie filmu 'Brud', grupa Mötley Crüe znowu była na językach wszystkich. Widać, że po sukcesie filmu, zespół doszedł do wniosku, że warto powrócić i zagrać kilka koncertów po USA. Znamy już daty koncertów.
 • W szkolnej bibilotece, znaleziono pierwsze wydanie 'Harry'ego Pottera'! Może być warte 200 tysięcy złotych

  2019-12-06
  Rzeczy związane ze światem Harry'ego Pottera są często wiele warte, a jeśli mowa o pierwszych wydaniach książek, to są to często białe kruki. Okazuje się, że jedna z takich perełek, była dostępna na półce w jednej z bibliotek.
 • Willie Nelson rzucił marihuanę, ponieważ mu szkodziła

  2019-12-06
  O leczniczych właściwościach marihuany mówi się od dawna i jest to poparte badaniami. Okazuje się jednak, że są też złe strony popalania trawki, o czym przekonał się Willie Nelson.
 • Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku

  2019-12-06
  Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku, o czym poinformowały media 6 grudnia 2019.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz