Dominik Pajewski

04.08.2020 (14:04)

Kupujesz PlayStation 5? Pad z PS4 nie będzie działał, chyba, że...Sony coraz odważniej prezentuje szczegóły związane z PlayStation 5. Wiemy już, że konsola będzie miała wsteczną kompatybilność, jednak nie zagramy na niej padem z PS4, są jednak małe wyjątki.

PlayStation 5 jest jedną z premier, na która czekają setki tysięcy graczy na całym świecie. Firma Sony zdradza szczegóły bardzo ostrożnie. Wiemy, że konsola będzie miała wsteczną kompatybilność, jednak nie będzie można zagrać na niej padem z PS4. Są jednak przewidziane wyjątki.

SLASH OPOWIEDZIAŁ WPROST O SWOJEJ WALCE Z NAŁOGAMI: TO BYŁO NAPRAWDĘ TRUDNE ZADANIEPlayStation 5 bez możliwości grania padem z PS4. Są jednak wyjątki

Jak wiadomo, nowy pad to DualSense, który ma za zadanie dawać graczom więcej bodźców związanych z grą. To właśnie nowe gry, będą dostosowane do nowego pada, stąd na starym padzie nie będzie możliwości grania. Nie wyrzucajcie jednak swoich starych padów od PS4, na grach z tej konsoli, będzie można grać starym padem. Jak to mówią, nic w przyrodzie nie ginie, a w temacie PlayStation tym bardziej. PS5 trafi do sprzedaży pod koniec 2020 roku.KOMBINEZONY ASTRONAUTÓW SPACEX WYGLĄDAJĄ NIESAMOWICIE FUTURYSTYCZNIE. POKAZANO NAGRANIE

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz