22.01.2014 (00:00)

Kultowa godzina w środę: Faith No More, Arctic Monkeys i INXSW Kultowej godzinie w środę między innymi: brytyjski debiut grupy Faith No More, triumfy formacji Arctic Monkeys oraz urodziny Michaela Hutchence'a z INXS i Stevena Adlera z Guns N'Roses.

W 1960 roku urodził się Michael Hutchence, wokalista grupy INXS. Muzyk żył zaledwie 37 lat, został znaleziony martwy w pokoju hotelowym w Sydney, 22 listopada 1997 roku.

Urodziny obchodzi Steven Adler, który grał na perkusji w zespole Guns N' Roses. Muzyk przyszedł na świat w 1965 roku.

W 1988 roku grupa Faith No More zadebiutowała na żywo w Wielkiej Brytanii. Muzycy wystąpili w Londynie, był to jeden z 13 koncertów koncert w ramach brytyjskiej trasy.

>>>ZESPOŁY ROCKOWE: Faith No More - frontman Mike Patton robi muzykę do horroru The Vatican Tapes. A kiedy nowa płyta ? [VIDEO]<<<

8 lat temu grupa Hard-Fi znalazła się na pierwszym miejscu brytyjskiej płytowej listy przebojów z debiutanckim albumem "Stars of CCTV". Płyta zyskała świetne recenzje, była też nominowana do Mercury Music prize.
 
Również w 2006 roku triumfy na listach święcili muzycy formacji Arctic Monkeys. Zespół zapewnił sobie drugi numer jeden na listach przebojów, a to dzięki kawałkowi "When The Sun Goes Down". 

>>>BRIT Awards 2014: Arctic Monkeys - dwie nominacje i występ na gali rozdania BRIT Awards [VIDEO]<<<  
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tupac Shakur został zatrzymany przez policję. Taka informacja została podana do mediów i nie jest to fake news

  2019-10-22
  Postać Tupaca jest tak legendarna wśród fanów rapu, jak Elvis czy The Beatles. Oczywiście, w temacie śmierci rapera jest wiele niejasności, które cały czas powracają i nie są do końca wyjaśnione. Co najdziwniejsze, co jakiś czas mówi się, że widziano rapera w różnych miejscach, a niedawno nawet zatrzymała go policja.
 • Ukraiński kosmita i Billie Eilish we wspólnym numerze. Ta przeróbka was oczaruje [WIDEO]

  2019-10-22
  Billie Eilish to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd pop na rynku. Singiel 'Bad guy' to niekwestionowany hit, który zdobywa miliony wyświetleń. Ktoś postanowił połączyć numer młodej artystki, z wielkim hitem rosyjskiego kosmity Vitasa. Efekt jest zadziwiająco dobry.
 • Star Wars: The Rise Of Skywalker: finalny trailer trafił do sieci! [WIDEO]

  2019-10-22
  Star Wars: The Rise Of Skywalker: to zwieńczenie nowej trylogii, którą konsekwentnie tworzy Disney. W końcu otrzymaliśmy finalny TRAILER filmu, który będzie zwieńczeniem sagi rodu Skywalkerów.
 • Daria Zawiałow w 'Od przedszkola do Opola'. Tak śpiewała młoda wokalistka [WIDEO]

  2019-10-22
  Pamiętacie program 'Od Przedszkola do Opola', gdzie był słynny miernik hałasu? Wielu wokalistów tam zaczynało swoją drogę muzyczną, a wśród nich jest sama Daria Zawiałow
 • Deadpool 3 potwierdzony? Ryan Reynolds wstawił wymowne zdjęcie

  2019-10-22
  Deadpool 3 jest od pewnego czasu w stanie zawieszenia. Wiadomo, że Disney kupił studio FOX, jednak nie wiadomo było, co dalej z Deadpoolem. Okazuje się, że sprawa chyba ruszyła z miejsca, tak przynajmniej wskazuje zdjęcie Ryana Reynoldsa.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz