15.02.2014 (00:00)

Kultowa godzina w sobotę: U2, The Killers, Incubus i Sting [VIDEO]Kultowa godzina w sobotę: legenda rocka, U2, zdobywa szczyty list przebojów i przesuwa premierę singla, który wyciekł do sieci, a Sting w politycznym proteście odwołuje koncert. Powiemy też o urodzinach w obozach Incubus i The Killers. 

W 1976 roku urodził się Brandon Boyd, wokalista grupy Incubus, oprócz tego poeta i malarz.

Urodziny obchodzi Ronnie Vannucci Jr, perkusista grupy The Killers. Muzyk przyszedł na świat w 1976 roku. 

>>>GITAROWY REKORD GUINESSA 2014: Eric Burdon i The Animals głównymi gwiazdami imprezy [VIDEO]<<< 

W 1997 roku grupa U2 trafiła na szczyt brytyjskiej listy przebojów z kawałkiem Discotheque. Utwór z płyty Pop wyciekł do internetu, dlatego zespół musiał zmienić plany wydawnicze i przyspieszyć premierę piosenki. 

W 2000 roku legenda rocka, Sting, odwołał swój koncert w Wedniu w proteście przeciwko wejściu skrajnie prawicowej partii Jorga Haidera do rządu. Na podobny protest zdecydował się Lou Reed
 
>>>LEGENDY ROCKA: Ronnie James Dio - tribute od Metalliki, Motörhead, Anthrax i innych [VIDEO]<<<
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tupac Shakur został zatrzymany przez policję. Taka informacja została podana do mediów i nie jest to fake news

  2019-10-22
  Postać Tupaca jest tak legendarna wśród fanów rapu, jak Elvis czy The Beatles. Oczywiście, w temacie śmierci rapera jest wiele niejasności, które cały czas powracają i nie są do końca wyjaśnione. Co najdziwniejsze, co jakiś czas mówi się, że widziano rapera w różnych miejscach, a niedawno nawet zatrzymała go policja.
 • Ukraiński kosmita i Billie Eilish we wspólnym numerze. Ta przeróbka was oczaruje [WIDEO]

  2019-10-22
  Billie Eilish to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd pop na rynku. Singiel 'Bad guy' to niekwestionowany hit, który zdobywa miliony wyświetleń. Ktoś postanowił połączyć numer młodej artystki, z wielkim hitem rosyjskiego kosmity Vitasa. Efekt jest zadziwiająco dobry.
 • Star Wars: The Rise Of Skywalker: finalny trailer trafił do sieci! [WIDEO]

  2019-10-22
  Star Wars: The Rise Of Skywalker: to zwieńczenie nowej trylogii, którą konsekwentnie tworzy Disney. W końcu otrzymaliśmy finalny TRAILER filmu, który będzie zwieńczeniem sagi rodu Skywalkerów.
 • Daria Zawiałow w 'Od przedszkola do Opola'. Tak śpiewała młoda wokalistka [WIDEO]

  2019-10-22
  Pamiętacie program 'Od Przedszkola do Opola', gdzie był słynny miernik hałasu? Wielu wokalistów tam zaczynało swoją drogę muzyczną, a wśród nich jest sama Daria Zawiałow
 • Deadpool 3 potwierdzony? Ryan Reynolds wstawił wymowne zdjęcie

  2019-10-22
  Deadpool 3 jest od pewnego czasu w stanie zawieszenia. Wiadomo, że Disney kupił studio FOX, jednak nie wiadomo było, co dalej z Deadpoolem. Okazuje się, że sprawa chyba ruszyła z miejsca, tak przynajmniej wskazuje zdjęcie Ryana Reynoldsa.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz