09.02.2014 (00:00)

Kultowa godzina w niedzielę: The Beatles, The White Stripes i Sweet [VIDEO]Kultowa godzina w niedzielę: legendy rocka, The Beatles pokazują nowy, specjalny film, a grupa The White Stripes walczy z wykorzystaniem swojej piosenki w reklamie zachęcającej do zgłaszania się do wojska.

Urodziny obchodzi Holly Johnson. Muzyk przyszedł na świat w 1960 roku, jest znany między innymi z zespołów Big In Japan i Frankie Goes To Hollywood.

>>>WITHIN TEMPTATION i PIOTR ROGUCKI - Whole World Is Watching na żywo! [VIDEO, LIVE]<<<

W 1967 roku grupa The Beatles zaprezentowała specjalny film towarzyszący wydaniu singla Penny Lane/Strawberry Fields Forever. Premiera odbyła się podczas programu Top Of The Pops w BBC.

W 1997 roku zmarł szkocki wokalista Brian Conolly, lider legendy rocka, grupy Sweet. Muzyk miał 51 lat.

>>>LEGENDY ROCKA: koncert Metalliki w Polsce 2014. Czy zagrają nowy numer? [VIDEO]<<<

W 2010 roku duet The White Stripes starł się z US Air Force. Jeden z utworów The White Stripes, Fell In Love With A Girl, został użyty w telewizyjnej reklamie. Zespół stwierdził, że czuje się urażony i nie godzi się na to, by jego piosenka zachęcała do wstępowania do armii w czasie wojny, której muzycy nie popierają. 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz