Dominik Pajewski

29.06.2020 (10:05)

Kult pracuje nad nowym albumem? Wojtek Jabłoński zdradził plany zespołuNowa płyta zespołu Kult to marzenie wielu fanów, którzy czekają na następce albumu ''Wstyd''. Okazuje się, że grupa ma w planach coś nowego, o czym poinformował Wojtek Jabłoński.

Nowa płyta Kultu, jest marzeniem wielu fanów, tym bardziej, że po nowym albumie Kazika, apetyt na nowe rzeczy od artysty wzrósł. Okazuje się, że zespół Kult ma w planach nowe rzeczy, o czym poinformował Wojtek Jabłoński.

KASIA LINS W WYWIADZIE DLA ESKAROCK.PL O ALBUMIE ''MOJA WINA'', INSPIRACJACH I DAVIDZIE LYNCHU [WIDEO]


Nowa płyta Kultu powstanie? Szczegóły zdradził Wojtek Jabłoński

W wywiadzie dla Teraz ROCKa, Wojtek Jabłoński zdradził, co obecnie jest planowane w zespole:

Pandemia wszystkich przeraziła. Tomek Glazik, który mieszka w Londynie, drżał, że nie wróci do rodziny. Na szczęście ostatnim samolotem udało mu się przemieścić z Warszawy do Londynu. Dodatkowo Tomek Goehs jest z Poznania, Jeżyk z Zielonej Góry, a próby zawsze odbywają się w Warszawie. To była trudna, ale rozsądna decyzja, żeby przerwać pracę. Cały czas myślimy o nowej płycie i jak tylko będzie to logistycznie możliwe, weźmiemy się za nią.

Kazik wspominał jakiś czas temu, że zatrzymanie prac w Kulcie, zmotywowało go do pracy nad albumem ''Zaraza'', który odniósł niesamowity sukces. 

FILM O NERGALU - POZNALIŚMY SZCZEGÓŁY BIOGRAFICZNEGO DOKUMENTU O MUZYKU [WIDEO]

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Reakcja Kurta Cobaina, na ceny biletów na Madonne rozwaliła system. W sieci pojawił się niepublikowany wywiad [WIDEO]

  2020-07-06
  Ceny biletów dzisiaj budzą wielkie zaskoczenie, jednak 30 lat temu, również cena wejściówek czasami negatywnie zaskakiwała. Przykładem może być reakcja Kurta Cobaina, który gdy usłyszał ile kosztują bilety na Madonnę, był mocno w szoku.
 • Hit Linkin Park osiągnął miliard wyświetleń na Youtube!

  2020-07-06
  Miliard na Youtube nie robi już takiego wrażenia jak kilka lat temu, jednak zawsze miło zobaczyć taką ilość wyświetleń pod rockowym klipem. Teraz miliardem może pochwalić się również Linkin Park, którzy z jednym ze swoich hitów przekroczyli mistyczną barierę.
 • Jak pachnie kosmos? Stworzono perfumy, które odzwierciedlają zapach przestrzeni kosmicznej

  2020-07-06
  Zastanawialiście się kiedyś jak pachnie kosmos? Czy zimna przestrzeń kosmiczna ma zapach, a co najważniejsze, czy da się z tego zrobić perfumy? Okazuje się, że tak!
 • 365 dni zostanie usunięte z Netflixa? Jest odpowiedź platformy

  2020-07-06
  Film 365 dni stał się prawdziwym hitem, który podbija również rynek zagraniczny. Nie wszystkim podoba się tematyka produkcji i wiele osób chce, aby usunięto film z platformy. Na liczne głosy niezadowolenia odpowiedzieli przedstawiciele platformy.
 • KMŻ - Kawałki Mojego Życia. Pierwszym gościem nowego cyklu będzie Krzysztof Zalewski

  2020-07-03
  KMŻ - Kawałki Mojego Życia to nowy cykl na antenie Eski ROCK, w którym gościć będą bardzo różni artyści. To osobiste pasmo, w której muzycy będą mówić o swoich ulubionych numerach i inspiracjach. Pierwszym gościem cyklu jest Krzysztof Zalewski.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz