Dominik Pajewski

24.03.2016 (15:59)

Kto powinien wystąpić w Polsce w 2016 roku? ZAGŁOSUJ!W 2016 roku mamy bardzo dużo koncertów, można powiedzieć, że codziennie ktoś ogłasza koncert w Polsce. Jest jednak kilka gwiazd których dawno u nas nie było, wybierzcie kogo byście chcieli usłyszeć w Polsce!

Kto powinien wystąpić w Polsce w 2016 roku?

System Of A Down
Marilyn Manson
Rage Against The Machine
Rammstein
P.O.D.
Koncerty w 2016 roku mnożą się cały czas, codziennie dostajemy informacje na temat nowych wykonawców, którzy zdecydowali się uwzględnić nasz kraj podczas trasy. My przygotowaliśmy dla Was ankietę, w której pytamy wprost: Kto powinien wystąpić w Polsce w 2016 roku?

>> Prima Aprilis 2016 - kiedy jest święto żartów?

System Of A Down
Czwórka Ormian postanowiła reaktywować się w 2011 roku, odwiedzili nas w 2013 roku w Łodzi. W Polsce koncert SOAD wyprzedał się momentalnie, w dalszym ciągu pozostał niedosyt, chcemy więcej!!!


Marilyn Manson
Kontrowersyjny wokalista ostatnio był w naszym kraju w 2012. Bilety na to wydarzenie było ciężko zdobyć, zaś Manson ostatnio omija nasz kraj. Niedawno wyciekło do sieci zdjęcie gdzie widać, że Manson chyba planuje odwiedzić Warszawę, czy to prawda? Dowiemy się wkrótce.
  

Rage Against The Machine
Oj, tych jegomości to dawno nie widzieliśmy! Ostatnio gdy Rage Against The Machine grali w Polsce był 1994 rok, supportem wtedy był zespół Kazik Na Żywo. Po koncercie grupy warszawska Hala Torwar została zdemolowana, krzesełka fruwały i było istne pobojowisko. Tym razem niech koncert grupy będzie na lotnisku.
 

Rammstein
Niemiecka grupa uwielbia występować w naszym kraju. Polscy fani Rammstein są gotowi przemierzyć cały kraj by zobaczyć niesamowite show grupy na żywo. Ogólnoświatowa trasa Rammstein nabiera kształtów, czy zostanie w niej uwzględniona Polska? Bardzo na to liczymy!
 

P.O.D.
Czyżby kalifornijska grupa zapomniała o naszym kraju? Chrześcijańscy metalowcy, wydali świetną płytę Awakening i coś im chyba nie po drodze do nas. Trzymajmy kciuki by jednak nasz kraj znalazł się na trasie legendarnej grupy. My widzimy jako support wtedy zespół Luxtorpeda, to byłby koncert marzeń!
 

Wybierzcie swój typ, my nic nie podpowiadamy, nic nie sugerujemy, jesteśmy cieakawi na kogo czekacie najbardziej!

>> Przystanek Woodstock 2016 - nowa zagraniczna gwiazda: Dragonforce

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Jestem Twoim Starym – startuje nowy, alternatywny kanał dla ojców (i nie tylko)

  2019-10-15
  To NIE JEST kolejny nudny blog o rodzicielstwie. Nie będzie tu maluszków i pępuszków, pastelowego świata małych bombelków. To znaczy będzie o rodzicielstwie, ale w zdecydowanie innej formie. Twój Stary, to alternatywa dla ojców i czas by posłuchali, jak inni, doświadczeni ojcowie mówią o codzienności z dziećmi, która nie zawsze jest kolorowa...
 • Muniek Staszczyk pierwszy raz od wylewu. Muzyk umieścił specjalne wideo

  2019-10-15
  Muniek Staszczyk postanowił pierwszy raz wypowiedzieć się publicznie. Artysta powiedział kilka słów na temat choroby i swoich planów na przyszłość.
 • Gorgonzolla zaprasza na 'Konsumpcję'. Szczegóły premierowego koncertu zespołu w Warszawie

  2019-10-15
   19 października, warszawska grupa będzie świętowała premierę swojego drugiego albumu. Krążek 'Konsumpcja', zostanie odegrany w całości podczas specjalnego koncertu.
 • Przemówienie Grety Thunberg zostało przerobione na klimat Rage Against The Machine [WIDEO]

  2019-10-15
  Młoda aktywistka Greta Thunberg, jest na językach wszystkich, a jej przemówienie w wersji metalowej stało się prawdziwym hitem. Jeżeli spodobała się Wam metalowa wersja Grety, to musicie wiedzieć, że w sieci pojawiła się wersja w klimacie Rage Against The Machine.
 • Najdziwniejsze rzeczy na Google Street View, które wywołują dreszcze

  2019-10-15
  Google Maps zaskoczyło już nie raz licznymi absurdami, ukrytymi miejscami, przerażającymi oraz zabawnymi sytuacjami, które zostały przez przypadek uwiecznione. Wybraliśmy klika ujęć z Google Street View, które przyprawiają o dreszcze.
 • Wiedźmin w Cyberpunk 2077. Pewien fan postanowił umieścić postaci w nowej rzeczywistości

  2019-10-15
  Wiedźmin i Cyberpunk 2077 to dwa tytuły, którymi zarządza CD PROJEKT RED i spokojnie można powiedzieć, ze są to prawdziwe hity. Pewien fan postanowił połączyć oba światy w swoich specjalnych grafikach.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz