Dominik Pajewski

24.03.2016 (15:59)

Kto powinien wystąpić w Polsce w 2016 roku? ZAGŁOSUJ!W 2016 roku mamy bardzo dużo koncertów, można powiedzieć, że codziennie ktoś ogłasza koncert w Polsce. Jest jednak kilka gwiazd których dawno u nas nie było, wybierzcie kogo byście chcieli usłyszeć w Polsce!

Kto powinien wystąpić w Polsce w 2016 roku?

System Of A Down
Marilyn Manson
Rage Against The Machine
Rammstein
P.O.D.
Koncerty w 2016 roku mnożą się cały czas, codziennie dostajemy informacje na temat nowych wykonawców, którzy zdecydowali się uwzględnić nasz kraj podczas trasy. My przygotowaliśmy dla Was ankietę, w której pytamy wprost: Kto powinien wystąpić w Polsce w 2016 roku?

>> Prima Aprilis 2016 - kiedy jest święto żartów?

System Of A Down
Czwórka Ormian postanowiła reaktywować się w 2011 roku, odwiedzili nas w 2013 roku w Łodzi. W Polsce koncert SOAD wyprzedał się momentalnie, w dalszym ciągu pozostał niedosyt, chcemy więcej!!!


Marilyn Manson
Kontrowersyjny wokalista ostatnio był w naszym kraju w 2012. Bilety na to wydarzenie było ciężko zdobyć, zaś Manson ostatnio omija nasz kraj. Niedawno wyciekło do sieci zdjęcie gdzie widać, że Manson chyba planuje odwiedzić Warszawę, czy to prawda? Dowiemy się wkrótce.
  

Rage Against The Machine
Oj, tych jegomości to dawno nie widzieliśmy! Ostatnio gdy Rage Against The Machine grali w Polsce był 1994 rok, supportem wtedy był zespół Kazik Na Żywo. Po koncercie grupy warszawska Hala Torwar została zdemolowana, krzesełka fruwały i było istne pobojowisko. Tym razem niech koncert grupy będzie na lotnisku.
 

Rammstein
Niemiecka grupa uwielbia występować w naszym kraju. Polscy fani Rammstein są gotowi przemierzyć cały kraj by zobaczyć niesamowite show grupy na żywo. Ogólnoświatowa trasa Rammstein nabiera kształtów, czy zostanie w niej uwzględniona Polska? Bardzo na to liczymy!
 

P.O.D.
Czyżby kalifornijska grupa zapomniała o naszym kraju? Chrześcijańscy metalowcy, wydali świetną płytę Awakening i coś im chyba nie po drodze do nas. Trzymajmy kciuki by jednak nasz kraj znalazł się na trasie legendarnej grupy. My widzimy jako support wtedy zespół Luxtorpeda, to byłby koncert marzeń!
 

Wybierzcie swój typ, my nic nie podpowiadamy, nic nie sugerujemy, jesteśmy cieakawi na kogo czekacie najbardziej!

>> Przystanek Woodstock 2016 - nowa zagraniczna gwiazda: Dragonforce

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Świetliki - „Nie otwieraj nikomu”. Nowy singiel zespołu

  2020-03-31
  W tym trudnym dla wszystkich czasie, zespół Świetliki powraca z nowym singlem.
 • Stand-up ONLINE 03.04.20 - kolejna edycja wyjątkowego wydarzenia

  2020-03-31
  STAND-UP ONLINE. Jasiek Borkowski, Piotrek Szumowski, Bartosz Zalewski i wielu innych wykonawców komediowych połączyło siły, by stworzyć imprezę na żywo, dostępną z każdego miejsca na świecie.
 • Ozzy Osbourne musiał odwołać specjalną terapię w Szwajcarii

  2020-03-31
  Ozzy Osbourne cały czas przebywa w domu, przestrzegając zaleceń i chroniąc się przed koronawirusem. Artysta miał udać się do Szwajcarii, aby poddać się specjalnej terapii, jednak nie będzie to możliwe.
 • Czy Lamb Of God zajmie miejsce Slayera? Randy Blythe odpowiada

  2020-03-31
  Po tym, gdy Slayer udał się na muzyczną emeryturę, wiele osób zastanawia się, kto mógłby zastąpić legendarną grupę? Mówi się często o zespole Lamb Of God, co o tym myślą muzycy zespołu?
 • Słynny, wkurzony dzieciak z Niemiec został raperem!

  2020-03-31
  Tego dzieciaka pamiętają wszyscy, którzy widzieli jak rozwijał się internet, a jeśli ktoś był graczem, to tym bardziej wie o co chodzi. Okazuje się, że nadpobudliwy chłopak poszedł w muzykę i złapał pełny dystans do słynnego nagrania.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz