Dominik Pajewski

14.08.2020 (13:29)

Kto jest obecnie perkusistą AC/DC? Chris Slade twierdzi, że to on ciągle gra w zespoleNowy album AC/DC jest owiany tajemnicą, jednak wiadomo, że powstaje. Jak będzie wyglądał skład zespołu, gdy nowy album już się ukaże? Kto będzie grał na żywo? Chris Slade uważa, że to on będzie 

O nowej płycie AC/DC mówi się od pewnego czasu, jednak cały czas szczegóły są trzymane w ścisłej tajemnicy. Wiadomo, że grupa nagrywa z Brianem Johnsonem i ma to być coś totalnie nowego. Nie jasny jednak jest obecny skład zespołu i czy na pozycji perkusisty zasiądzie Phil Rudd? Chris Slade uważa, że to on nadal jest bębniarzem w zespole.

SHARON OSBOURNE MÓWI O BIOGRAFICZNYM FILMIE O OZZYM I WSPOMINA ''BOHEMIAN RHAPSODY'': TO NIE BYŁ DOBRY FILMChris Slade: jestem perkusistą AC/DC

Skład AC/DC jest dosyć płynny w ostatnich latach, jednak Chris Slade przyznaje, że ostatnie co wiedział, to fakt, że to on jest bębniarzem grupy. W wywiadzie dla ''Rolling Stone'', artysta powiedział:
 
Zgodnie z moją wiedzą, i mówię to absolutnie szczerze, jestem perkusistą AC/DC. Dla niektórych może to brzmieć jak brednie. Mówiłem już to w wywiadach i ludzie powtarzali: „Ten facet bredzi. Stracił kontakt z rzeczywistością. Nie wie, co mówi”. Ale nikt do mnie nie zadzwonił i nie powiedział: „Przy okazji, nie jesteś już perkusistą” albo „Od trzech lat jest z nami Phil”. Nikt tak nie powiedział. Jestem na tyle inteligentny, że zdaję sobie sprawę, że Phil mógł wrócić do zespołu, ale nic mi nie wiadomo. Tak jak niczego się nie spodziewałem, kiedy zadzwonili do mnie przed „Rock Or Bust”. Jestem otwarty na wszystkie możliwości.

Być może więcej dowiemy się na jesieni, gdy zespół zdradzi jakieś szczegóły nowego albumu  i ewentualnej trasy.

LADY GAGA UWIELBIA METAL! TAK TWIERDZI LARS ULRICH

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz