Dominik Pajewski

20.05.2020 (11:58)

Krzyk powraca! Poznaliśmy szczegóły nowej części kultowej seriiSeria ''Krzyk'', stała się prawdziwym symbolem horroru, który do dziś jest wzorem dla wielu twórców. Okazuje się, że wkrótce będziemy mogli zobaczyć kolejną odsłonę serii.

Gdy na ekranach pojawił się ''Krzyk'', nikt nie spodziewał się, że seria będzie takim hitem. Kultowa maska i atmosfera grozy oraz niepokoju sprawiły, że obecnie to jednak z najbardziej rozpoznawalnych serii grozy na świecie. Oczywiście, dużo w tym sukcesie ma udziału ''Straszny Film'', który był parodią opartą na ''Krzyku''. Dla wszystkich fanów serii, mamy dobrą wiadomość, seria powraca z piątą częścią.

ROBERT DOWNEY JR. BIERZE SIĘ ZA UNIWERSUM DC! AKTOR STWORZY SERIAL DLA NETFLIXA


Krzyk powraca! Poznaliśmy szczegóły nowej części kultowej serii

Piąta część ''Krzyku'' ma już prawie skompletowaną główną obsadę! Do Matta Bettinelliego-Olpina i Tylera Gilletta, dołącza w jednej z głównych ról David Arquette! Jest to o tyle ważna informacja, ponieważ Arquette wcielał się w poprzednich częściach w postać szeryfa Dewey’a Rileya. Nie wiadomo co prawda, kiedy piąta część miałaby trafić do kin, jednak pewne jest, że powstanie. Wejście na plan może też blokować pandemia koronawirusa.
 

IKEA PRZYPOMINA, ŻE W JEJ SKLEPACH NIE WOLNO UPRAWIAĆ SEKSU I SIĘ MASTURBOWAĆ. SIEĆ ODPOWIADA NA VIRALOWE NAGRANIE [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Milczenie Owiec - serial. Kiedy zobaczymy serialową wersję klasyka?

  2020-05-25
  Milczenie Owiec uznawane jest za prawdziwego klasyka kina, który mimo upływu lat, praktycznie w ogóle nie traci na świeżości. Postanowiono stworzyć serial na podstawie Milczenia Owiec! Co wiemy o produkcji i kiedy będzie można go zobaczyć?
 • Dzień Matki 2020 - piosenki rockowe dedykowane mamom

  2020-05-25
  Dzień Matki 2020: rockowe piosenki dedykowane mamom. Z okazji święta wszystkich mam, przygotowaliśmy najlepsze kawałki, którymi w oryginalny sposób możecie złożyć życzenia. 
 • Wspólna trasa Within Temptation i Evanescence nie odbędzie się? Sharon Den Adel ma wątpliwości

  2020-05-25
  Wspólna trasa Within Temptation oraz Evanescence rozbudziła ogromne zainteresowanie fanów, dla których te wspólne występy to wyjątkowe wydarzenia. Okazuje się, że specjalne koncerty mogą się nie odbyć, tak przynajmniej twierdzi Sharon Den Adel.
 • Dlaczego System Of A Down nie wydali nowej płyty? Według Serja Tankiana, odpowiedź jest prosta

  2020-05-25
  Nowa płyta System Of A Down jest czymś, na co czekają fani zespołu. Niestety, grupa od 15 lat nie może dojść do porozumienia na tej płaszczyźnie, przez co wydawniczo nic się nie dzieje w obozie SOAD. Okazuje się, że Serj Tankian ma na ten temat prostą odpowiedź.
 • Legendarni THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer”

  2020-05-25
   LEGENDARNI THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer” z Farruko, Shaggym oraz dziećmi Boba Marleya!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz