Dominik Pajewski

14.10.2020 (14:23)

Kraśnik znowu o sobie przypomniał, tym razem chodzi o klub sportowyKraśnik w ostatnich dniach stał się prawdziwym hitem internetu i trudno się dziwić. Wszystko z powodu utrzymanego większością głosów ''stanowiska dotyczącego powstrzymania ideologii LGBT przez wspólnotę samorządową'' oraz przyjętej petycji ''Stop zagrożeniu życia i zdrowia''. Chodzi o zakaz wprowadzania sieci 5G, bez wcześniejszego ustalenia, czy jest dobre dla zdrowia. Teraz do rzeczy dziwnych, dochodzi fakt, że powstał pomysł, aby zmienić nazwę klubu sportowego, który nazywa się Tęcza.

Kraśnik jest ostatnio na celowniku całej Polski, a to wszystko za sprawą ''stanowiska dotyczącego powstrzymana ideologii LGBT'' oraz zatrzymania 5G w mieście. Mieszkańcy są zażenowani i zasmuceni, bo to nie pierwszy raz, gdy Kraśnik wystawiany jest na pośmiewisko. Wcześniej sprowadzano do miasta palmy, co tez odbiło się szerokim echem w Polsce. Tym razem, Kraśnik 'zasłynął' pomysłem, by zmienić nazwę klubu sportowego Tęcza. Nie, to nie jest scena z filmu 'Miś'...

KSIĄŻĘ W NOWYM JORKU 2 - PREMIERA JESZCZE W TYM ROKU. WIEMY GDZIE OBEJRZEĆ FILM


Kraśnik chce zmienić nazwę klubu Tęcza. Nie, to nie jest scena z 'Misia'

Do rady miasta wpłynęła specjalna petycja, w której znalazła się prośba o zdelegalizowanie działalności lub zmiany nazwy klubu piłkarskiego LKS Tęcza Kraśnik. Brzmi jak scena z 'Misia'? jak najbardziej, jednak mówimy o realnej rzeczywistości.

Jak czytamy w petycji:

Działając w interesie publicznym, wnosimy o przyjęcie przez Radę Miasta uchwały w sprawie zdelegalizowania działalności lub zmiany nazwy Ludowego Klubu Sportowego Tęcza Kraśnik

Jakbyście mieli wątpliwości, to w Kraśniku bez zmian i to chyba martwi najbardziej.


ARNOLD SCHWARZENEGGER I JACKIE CHAN WYSTĄPILI RAZEM W FILMIE. ZOBACZCIE TRAILER SZALONEJ PRODUKCJI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • BLUESOWA NOWOŚĆ OD ZESPOŁU MAN'IEK!

  2020-10-26
  Bluesowa, mocna nowość! Przedstawiamy utwór "Przyjaźń” w wykonaniu duetu MAN'iek - to zapowiedź ciekawego projektu wydawniczego spod znaku bluesa, który ukaże się już niedługo w wydawnictwie SP Records.
 • Ozzy Osbourne miał śpiewać w Van Halen? Tak twierdzi wokalista

  2020-10-26
  Śmierć Eddiego Van Halena zszokowała wszystkich i wyzwoliła także wiele wspomnień wśród artystów. Ozzy Osbourne postanowił przypomnieć o pewnej sytuacji, która o mały włos i doprowadziłaby do wspólnego grania wokalisty ze zmarłym gitarzystą.
 • Co tam w środku gra? Motörhead - Ace of spades (40th Anniversary Edition) (UNBOXING)

  2020-10-26
  ‘ACE OF SPADES’ ŚWIĘTUJE PONOWNE NARODZINY KOLEKCJONERSKI BOX-SET W WERSJI DELUXE I SPECJALNE EDYCJE NA 40. LECIE WYDANIA “ACE OF SPADES”. Z TEJ OKAZJI, POKAZUJEMY WAM, JAK WYDANA JEST JEDNA Z OPCJI.
 • Van Halen się reaktywują? Plotki dementuje Wolfgang Van Halen

  2020-10-26
  Po śmierci Eddiego Van Halena, w sieci zaczęły pojawiać się plotki według których, zespół Van Halen miałby się reaktywować. Do doniesień postanowił odnieść się syn zmarłego gitarzysty.
 • MUSKA na "Huśtawce" - zapowiedź debiutanckiej płyty wokalistki i kompozytorki

  2020-10-26
  Wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka Muska zaprezentowała drugi singel zapowiadający jej debiutancką płytę „Huśtawka”, która ukaże się w pierwszej połowie przyszłego roku.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz