Dominik Pajewski

23.08.2019 (11:28)

Kostka z koncertu Metalliki w Warszawie, jest do kupienia na Allegro za 200 zł!Podczas europejskiej trasy koncertowej, Metallica przygotowuje specjalne kostki, które mają nadrukowany symbol danego miasta oraz nazwę miejscowości i datę wydarzenia. W Warszawie również pojawiły się dedykowane kostki, które w dosyć dużej ilości były rzucane w stronę tłumu. Kilku szczęśliwców, którzy złapali pamiątkowe kostki, postanowili je sprzedaż na Allegro, cena jednak powala.

Koncert Metalliki w Warszawie, z pewnością zapadnie w pamięć wielu osobom, a zwłaszcza tym, którym udało się złapać kostki zespołu. Tradycją jest, że grupa przygotowuje specjalne kostki, które są dedykowane danemu miastu i tak również było w Warszawie. Oczywiście, ilość kostek była dosyć spora, jednak złapanie tej z dedykowaną grafiką, to z pewnością wielkie szczęście, tym bardziej, że obecnie są one warte 200 zł!
 

METALLICA PRZEKAZAŁA PONAD 200 TYSIĘCY ZŁOTYCH NA RZECZ POLSKIEGO HOSPICJUM!
 Kostki z koncertu Metalliki w Warszawie, można kupić na Allegro za 200 zł

Nie wszyscy, którzy złapali kostkę zespołu w Warszawie, postanowili ją zatrzymać. Niektórzy doszli do wniosku, że na kostce Metalliki można nieźle zarobić i faktycznie, na Allegro nie brakuje specjalnych aukcji. Kostkę z grafiką przedstawiającą motyw związany z Warszawą oraz datę koncertu, można kupić za 200 zł  z przesyłką na Allegro.
 

METALLICA - SEN O WARSZAWIE. TAK WYPADŁ COVER NA PGE NARODOWYM [WIDEO]Warto podkreślić, że kostki Metalliki mimo tego, że są wyjątkowe i wyprodukowane tylko na koncert w Warszawie, pojawiły się w dużych ilościach.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Czas kwarantanny był dla Slasha bardzo pozytywny. Gitarzysta stworzył numery na nowe Guns N' Roses

  2020-07-07
  Czas pandemii koronawirusa, zatrzymał wiele osób i wiele firm oraz artystów. Okazuje się, że czas przymusowej kwarantanny, był dla Guns N' Roses bardzo pozytywny. Jak twierdzi Slash, powstało kilka nowych rzeczy.
 • Pamela Anderson postanowiła uczcić swoje 53 urodziny, publikując odważne zdjęcia

  2020-07-07
  Pamela Anderson jest jednym z symboli lat 90-tych, który nie został zapomniany mimo upływu lat. Modelka i aktorka nie występuje już tak często jak kiedyś, jednak każda jej publikacja nadal wzbudza wiele zainteresowania. Tak też stało się podczas jej 53 urodzin.
 • Atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po przejściu koronawirusa

  2020-07-07
  Koronawirus jest cały czas obecny na świecie i mimo spadku zachorowań, nadal trzeba uważać. Pewien atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po zachorowaniu na koronawirusa.
 • Dave Grohl bał się, że wyleci z Nirvany. Dlaczego?

  2020-07-07
  Dave Grohl zawsze będzie kojarzony z Nirvaną i jej ogromnym sukcesem, który zespół osiągnął z albumem 'Nevermind'. Okazuje się, że artysta bał się, że zostanie wyrzucony z zespołu.
 • Guns N' Roses w latach 80-tych postawili absurdalny warunek wytwórni. O co chodziło?

  2020-07-07
  Guns N' Roses uznawani byli w latach 80-tych za jeden z najniebezpieczniejszych zespołów na świecie. Grupa miała wiele szalonych pomysłów, które przypominane są po latach. Jednym z nich jest warunek postawiony przedstawicielce wytwórni.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz