Dominik Pajewski

23.08.2019 (11:28)

Kostka z koncertu Metalliki w Warszawie, jest do kupienia na Allegro za 200 zł!Podczas europejskiej trasy koncertowej, Metallica przygotowuje specjalne kostki, które mają nadrukowany symbol danego miasta oraz nazwę miejscowości i datę wydarzenia. W Warszawie również pojawiły się dedykowane kostki, które w dosyć dużej ilości były rzucane w stronę tłumu. Kilku szczęśliwców, którzy złapali pamiątkowe kostki, postanowili je sprzedaż na Allegro, cena jednak powala.

Koncert Metalliki w Warszawie, z pewnością zapadnie w pamięć wielu osobom, a zwłaszcza tym, którym udało się złapać kostki zespołu. Tradycją jest, że grupa przygotowuje specjalne kostki, które są dedykowane danemu miastu i tak również było w Warszawie. Oczywiście, ilość kostek była dosyć spora, jednak złapanie tej z dedykowaną grafiką, to z pewnością wielkie szczęście, tym bardziej, że obecnie są one warte 200 zł!
 

METALLICA PRZEKAZAŁA PONAD 200 TYSIĘCY ZŁOTYCH NA RZECZ POLSKIEGO HOSPICJUM!
 Kostki z koncertu Metalliki w Warszawie, można kupić na Allegro za 200 zł

Nie wszyscy, którzy złapali kostkę zespołu w Warszawie, postanowili ją zatrzymać. Niektórzy doszli do wniosku, że na kostce Metalliki można nieźle zarobić i faktycznie, na Allegro nie brakuje specjalnych aukcji. Kostkę z grafiką przedstawiającą motyw związany z Warszawą oraz datę koncertu, można kupić za 200 zł  z przesyłką na Allegro.
 

METALLICA - SEN O WARSZAWIE. TAK WYPADŁ COVER NA PGE NARODOWYM [WIDEO]Warto podkreślić, że kostki Metalliki mimo tego, że są wyjątkowe i wyprodukowane tylko na koncert w Warszawie, pojawiły się w dużych ilościach.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Larry Wallis nie żyje. Przyczyny śmierci gitarzysty Motorhead

  2019-09-20
  Larry Wallis był oryginalnym gitarzystą zespołu Motorhead, znanym na całym świecie i cenionym muzykiem, producentem i kompozytorem. Fani pamiętają go również z innych grup, których był członkiem. 19 września internet obiegła tragiczna informacja o jego śmierci. Jaki były jej przyczyny? Dowiedzcie się więcej na ESKA Rock.pl 
 • Najstarsze polskie wulgaryzmy - skąd się wzięły? Jaka jest ich historia?

  2019-09-20
  Tak zwane 'brzydkie słowo' wymknęło się w życiu każdemu. Czasem jest to przerywnik w zdaniu, czasem wzmocnienie wypowiedzi. Innym razem określenie osoby, która dała nam się we znaki. Jak przekleństwa znalazły się w naszym codziennym języku? Które z nich jest tym najstarszym? Możecie się dowiedzieć już teraz! 
 • Mark Lanegan - koncert w Warszawie 2019 - bilety, miejsce, data występu legendy grunge'u

  2019-09-20
  Live Nation zaprasza na koncert Marka Lanegana. Amerykański muzyk wraz z zespołem wystąpi 19 listopada w warszawskiej Proximie. Szczegóły koncertu znajdziecie poniżej. 
 • Dzień bez samochodu 2019 - kiedy jeździć komunikacją miejską za darmo?

  2019-09-20
  Raz do roku w całej Europie organizowany jest Dzień bez samochodu. To wyjątkowe święto ma na celu wspomóc ratunek naszej planety, a jednocześnie my sami możemy poczuć się o wiele lepiej, gdy odpoczywamy od ciągłego szumu silników. Kiedy jest dzień bez samochodu 2019? Czy będziemy mogli jeździć komunikacją za darmo? 
 • Wrinkles the Clown - najbardziej przerażający klaun świata, który istnieje naprawdę! Kim jest?

  2019-09-20
  Chociaż zadaniem klauna jest wzbudzanie radości wśród dzieci, to niektóre przypadki mogą potwierdzać coś zupełnie innego! Wrinkles the Clown to postać, która może przyśnić się w najgorszych koszmarach. Najstraszniejsze jest jednak to, że w przeciwieństwie do Jokera... on jest prawdziwy! 
 • Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

  2019-09-20
  Jak co roku do Polski zawita mnóstwo zagranicznych gwiazd rocka nie tylko na klubowe koncerty, ale także na festiwale - te mniejsze i większe. Kogo zobaczymy w 2020? Sprawdźcie, kalendarz koncertów na przyszły rok i zaplanujcie sobie wolne w pracy. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz