Anita Karpińska

09.04.2014 (10:06)

Kortowiada 2014: kto zagra na juwenaliach w Olsztynie. Sprawdź line-up Kortowiady [VIDEO]Kto zagra na Kortowiadzie 2014? Sprawdź line-up juwenaliów UWM w Olsztynie. Kortowiada 2014 to koncerty m.in. Eneja, Jamala, Luxtorpedy, Huntera czy Patrycji Markowskiej.

Line-up Kortowiady 2014 pełen jest rockowych zespołów. Kto zagra podczas juwenaliów w Olsztynie 2014?

Enej, Jamal, Luxtorpeda, Hunter, Patrycja Markowska to główne gwiazdy polskiego rocka, które pojawią się na scenie Kortowiady 2014.

Boys, Bob One, Andre, Power Play, Stereo, D Bomb, czyli Blok Muzyki Łatwej Lekkiej i Przyjemnej będzie gościł w Kortowie w czwartek oraz piątek - 15/16 maja 2014.

>>> Mistrzostwa świata w siatkówce mężczyzn 2014 - kiedy i gdzie oglądać [SPORT w EskaROCK]

Na Kortowiadzie 2014 zagrają też: Tabu, Molesta Ewenement, Bas Tajpan, Trzeci Wymiar, Świder, Gedz, Te-Tris & Pogz, Dj Alex oraz  gwiazda zagraniczna: Dope D.O.D.

Imprezę poprowadzą: Jankes, Norbi i Savik.


Enej - Kortowiada:ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - nowe sceny ujawnione. Co zobaczymy w serialu?

  2019-12-10
  Netflix udostępnił główny zwiastun najbardziej oczekiwanego serialu tego roku już jakiś czas temu. Światowa premiera Wiedźmina już 20 grudnia na Netflix, a w sieci pojawiły się już kolejne spoty, które ujawniają nowe sceny.
 • Wokalistka Roxette nie żyje! Przyczna śmierci Marie Fredriksson

  2019-12-10
  To bardzo smutny dzień dla fanów rocka i zespołu Roxette. W wieku 61 lat odeszła Marie Fredriksson, która była wokalistką zespoł. Jaka jest przyczyna śmierci wokalistki?
 • Pijany kierowca, przyjechał po pijanego kierowcę, który został zatrzymany przez policję za jazdę po pijanemu

  2019-12-10
  Tak absurdalna sytuacja, przypomina coś z filmów komediowych, jednak zdarzyła się w rzeczywistości. Policjancie nie bardzo wiedzieli co mają zrobić i chyba byli mocno zszokowani bezczelnością.
 • 10 Miles to safety czyli 4 odcinek SuperNerda

  2019-12-10
  Przybyła Apokalipsa, a twój cel jest prosty: przejdź 10 mil aby dotrzeć do bezpiecznego miejsca w nieograniczonym, generowanym losowo świecie opanowanym przez Zainfekowanych i wypełnionym narzędziami i bronią.
 • Symulator Jezusa - polska gra staje się hitem jeszcze przed premierą

  2019-12-10
  Rynek gier jest tak bogaty, że spokojnie można być pewnym, że wkrótce pojawi się gra, która dotyczyć może tematyki absolutnie dziwnej i absurdalnej. Tak jest w tym wypadku, ponieważ na rynku pojawić się ma 'Symulator Jezusa'.
 • Wdowa po Chrisie Cornellu pozywa zespół Soundgarden! O co chodzi?

  2019-12-10
  Sytuacja między zespołem Soundgarden, a wdową po Chrisie Cornellu stała się bardzo napięta i nieprzyjemna. Okazuje się, że Vicky Cornell pozwała zespół, o co dokładnie chodzi?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz