Dominik Pajewski

13.05.2020 (11:49)

Korn zagrany w stylu Nirvany, Slayera i kilku innych. Anthony Vincent powraca z nową przeróbką [WIDEO]Anthony Vincent teoretycznie zakończył cykl ''Ten Second Songs'', jednak przeróbki cały czas się pojawiają. Tym razem, kreatywny Youtuber postanowił przerobić Korna na stylistykę różnych artystów.

Anthony Vincent cały czas działa nad nowymi przeróbkami. Kreatywny muzyk, który zasłynął cyklem 'Ten Second Songs', postanowił już dawno temu zakończyć projekt oparty na 10. piosenkach. Jednak na jego kanale ciągle pojawiają się przeróbki, które co prawda nie są nazywane 'Ten Second Songs', jednak są praktycznie tym samym. Nie zwracają jednak uwagi na tytuły, zawsze miło usłyszeć ciekawą przeróbkę od Anthony'ego. Tym razem, do sieci trafiła ciekawa wersja piosenki grupy Korn.

#HOT16CHALLENGE2: MAJKA JEŻOWSKA NAGRAŁA SWOJĄ ZWROTKĘ I WYZNACZYŁA CIEKAWE NOMINACJEKorn w klimacie Nirvany, Slayera i innych znanych kapel. Anthony Vincent znowu nagrał ciekawą przeróbkę

W przeróbce znajdziemy wersję w stylu Nirvany, Slayera, Ice Cube'a, Dave Matthews Band, Radiohead, The Weekend'a, Franka Sinatry a nawet Britney Spears. Przerobiony został numer ''Freak on a Leash'', który otrzymał nagrodę Grammy za najlepszy klip w 1998 roku. Zobaczcie, jak Anthony przerobił słynny kawałek Korna:
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Milczenie Owiec - serial. Kiedy zobaczymy serialową wersję klasyka?

  2020-05-25
  Milczenie Owiec uznawane jest za prawdziwego klasyka kina, który mimo upływu lat, praktycznie w ogóle nie traci na świeżości. Postanowiono stworzyć serial na podstawie Milczenia Owiec! Co wiemy o produkcji i kiedy będzie można go zobaczyć?
 • Dzień Matki 2020 - piosenki rockowe dedykowane mamom

  2020-05-25
  Dzień Matki 2020: rockowe piosenki dedykowane mamom. Z okazji święta wszystkich mam, przygotowaliśmy najlepsze kawałki, którymi w oryginalny sposób możecie złożyć życzenia. 
 • Wspólna trasa Within Temptation i Evanescence nie odbędzie się? Sharon Den Adel ma wątpliwości

  2020-05-25
  Wspólna trasa Within Temptation oraz Evanescence rozbudziła ogromne zainteresowanie fanów, dla których te wspólne występy to wyjątkowe wydarzenia. Okazuje się, że specjalne koncerty mogą się nie odbyć, tak przynajmniej twierdzi Sharon Den Adel.
 • Dlaczego System Of A Down nie wydali nowej płyty? Według Serja Tankiana, odpowiedź jest prosta

  2020-05-25
  Nowa płyta System Of A Down jest czymś, na co czekają fani zespołu. Niestety, grupa od 15 lat nie może dojść do porozumienia na tej płaszczyźnie, przez co wydawniczo nic się nie dzieje w obozie SOAD. Okazuje się, że Serj Tankian ma na ten temat prostą odpowiedź.
 • Legendarni THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer”

  2020-05-25
   LEGENDARNI THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer” z Farruko, Shaggym oraz dziećmi Boba Marleya!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz