Dominik Pajewski

29.07.2020 (11:23)

Korn zaczynają grać country? Zespół udostępnił nowy numer, który jest coverem numeru z 1979Zespół Korn lubi eksperymentować ze swoją muzyką, czego przykładem było pomieszanie stylistyki zespołu z dubstepem. Tym razem grupa postanowiła poeksperymentować z country.

Korn nie bali się nigdy eksperymentów, o czym może świadczyć album, na którym mieszano stylistykę zespołu z dubstepem. Tym razem zespół postanowił trochę pobawić się konwencją i przerobił numer ''The Devil Went Down To Georgia'' z 1979 roku, zapraszając do współpracy rapera YelaWolfa.

METALLICA OPUBLIKOWAŁA KONCERT 1989 ROKU! DO SIECI TRAFIŁ WYSTĘP Z TRASY PROMUJĄCEJ "...AND JUSTICE FOR ALL”

 

Korn wzięli się za country. Grupa nagrała cover zespołu The Charlie Daniels Band 

To, że do takiej fuzji dojdzie, można było odczytać ze słów Jonathana Davisa, który mówił swego czasu, że muzyka country ma ukrytą moc. Przy okazji premiery nowego numery, Davis dodał dodatkowo:

Muzyka country w moim mniemaniu ma w sobie coś bardzo mrocznego. Merle Haggard, Buck Owens i, oczywiście, Charlie Daniels – wszyscy potrafili zamieniać ból w niesamowicie potężną muzykę, która cały czas żyje.

Posłuchajcie nowego numeru zespołu, który prawdopodobnie zapowiada nowy album, który będzie opierał się głównie na coverach. Kiedy go otrzymamy? Tego nie wiadomo.
MARILYN MANSON ZAPOWIADA NOWE WYDAWNICTWO! PREMIERA JUŻ DZISIAJ!

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • Metallica wraca do czasów promocji znienawidzonego albumu. Zespół opublikował koncert z czasów ''St. Anger''

  2020-08-12
  Poniedziałki z Metalliką stają się stałym punktem dla wielu fanów, którzy czekają tylko na nieznane nagrania, prosto z archiwum zespołu. Tym razem grupa wróciła do czasów znienawidzonego przez fanów albumu, czyli do czasów promocji ''St. Anger''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz