Tagi związane z KORN W WARSZAWIE 2017 - FOTORELACJA: setlista, fotorelacja, Korn w Warszawie

Dotyczy: Korn w Warszawie RELACJA: zdjęcia, setlista i szczegóły występu

Korn w Warszawie 2017 - FOTORELACJA


Dominik Pajewski


02.04.2017 (15:16)

Korn w Warszawie 2017 - fotorelacja z koncertu legendy nu metalu na Torwarze. Sprawdźcie, co zagrał zespół i znajdźcie siebie na zdjęciach.

Korn w Warszawie 2017 - na warszawskim Torwarze zjawiły się tłumy fanów amerykańskiej kapeli, która ponad 20 lat temu zmieniła oblicze muzyki metalowej. Sprawdźcie, jak było podczas koncertu, poznajcie setlistę i zobaczcie fotorelację.

Rammstein wyciąga zło z mandolinowej orkiestry. Zobacz ich reakcje.

Korn w Warszawie 2017 - FOTORELACJA

Wypełniony po brzegi warszawski Torwar czekał na pierwszy zespół z niecierpliwością. Trudno się dziwić, każdy fan ciężkiego brzmienia wie, że w grupie Hellyeah za perkusją zasiada legendarny Vinnie Paul, a wokalistą jest znany z Mudvayne, Chad Gray!Foto: Dominik Pajewski

Kapela momentalnie złapała kontakt z publicznością i z pewnością wiele osób żałowało, że koncert trwał tak krótko. Nie wykluczone, że Hellyeah przyjadą do Polski ponownie, grupa była zachwycona tak ciepłym przyjęciem przez polskich fanów Korna. Foto: Dominik Pajewski

Po koncercie Hellyeah była dosłownie tylko chwila wytchnienia, ponieważ w mgnieniu oka na scenie pojawili się Heaven Shall Burn. Niemiecka grupa, która gra szeroko rozumiany metalcore z domieszką melodic death metalu, nie brała jeńców! Szybkie wejście na scenę i krzyk Marcusa Bischoffa uświadomiły wszystkich, że będzie to mocny koncert!Warto podkreślić, że grupa błyskawicznie porwała ludzi w pogo, a ich świetny kontakt z publiką udzielił się chyba każdemu. Często mówi się o źle dobranych gościach na trasach koncertowych, w tym wypadku nie było o czymś takim mowy. HellyeahHeaven Shall Burn to grupy, które w naszym kraju mają wielu fanów i prezentują bardzo wysoki, światowy poziom. Nazwać je tylko supportami byłoby bardzo dużym niedopowiedzeniem. Z pewnością występ na Torwarze podgrzał tylko atmosferę i zachęcił wszystkich do przyszłych występów tych zespołów w Polsce.Foto: Dominik Pajewski

Chwilę po 20:30 na scenie pojawił się zespół Korn! Grupa otworzyła koncert kawałkiem 'Right Now', który momentalnie rozgrzał warszawską publiczność do czerwoności. Fani, którzy po brzegi wypełnili Torwar bardzo głośno śpiewali każdy wers utworu, czasami zagłuszając sam zespół!
Foto: Dominik Pajewski

Warto podkreślić, że Jonathan Davis momentalnie złapał kontakt z publicznością i ta pozytywna energia przekazywana ze sceny, wracała do zespołu bardzo szybko. Mimo tego, że jest to trasa promująca album 'The Serenity of Suffering', zespół zdecydował się na granie w większości klasyków. Z ostatniego albumu mogliśmy usłyszeć tylko dwa utwory - 'Insane' oraz 'Rotting in Vain'.

The Rasmus w Polsce 2017: data, miejsce, bilety
Foto: Dominik Pajewski

Nie zabrakło również singlowych klasyków w stylu 'Word up' czy 'Y'All Want a Single', a w set został wpleciony standardowo cover piosenki 'One' zespołu Metallica. Warto zaznaczyć, że przy utworze legendy thrash metalu, charakterystyczne brzmienie basu Fieldy'ego nadało nowy, cięższy klimat. Nie ma tu mowy o profanacji legendy, fragment kawałka jest wykonany ze starannością i z należytym hołdem dla grupy Jamesa Hetfielda.

Foto: Dominik Pajewski

Jeżeli chodzi o set, to można śmiało powiedzieć, że był on bez większych niespodzianek. Grupa trzyma się sztywno utworów, które gra na trasie i praktycznie nic nie jest zmieniane. Wyjątkiem są wspólne występy ze Slipknotem, kiedy Korn razem z Coreyem Taylorem wykonują 'A Different World'. Nie ma jednak co narzekać, set zespołu składał się w sumie z 16 kawałków, poniżej możecie sprawdzić całą setlistę:

1. Right Now
2. Here to Stay
3. Rotting in Vain
4. Somebody Someone
5. Word Up!
6. Coming Undone
7. Insane
8. Y'All Want a Single
9. Make Me Bad
10. Shoots and Ladders
11. Drum Solo
12. Blind
13. Twist
14. Good God
15. Falling Away From Me

Foto: Dominik Pajewski

Na pochwałę zasłużyła organizacja koncertu, żadnych opóźnień, sprawnie wejście na teren obiektu i co najważniejsze, małe stoiska z napojami na płycie Torwaru! Każdy kto był na dużym koncercie, dobrze wie jak uciążliwe jest wychodzenie z sali po coś do picia. Tutaj takiej sytuacji nie było, na płycie można było spokojnie zaopatrzyć się w napój. Wszystkim, którzy nie wybrali się na koncert Korna na Torwarze lub już myślą o następnym, przypominamy, że zespół będzie w sierpniu w Dolinie Charlotty. Także, niedługo będziemy mogli znowu szaleć do takich kawałków jak 'Blind' czy 'Coming Undone'.

Foto: Dominik Pajewski

Gra O Tron - TRAILER 7 sezonu. Co będzie się dziać w kolejnej serii?


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

ESKA INFO POLECA

więcej newsów z eskaINFO »


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

 • zdjęcie Little One
 • zdjęcie Legendary
 • zdjęcie Man Of War
 • zdjęcie The Promise
 • zdjęcie The Man
 • zdjęcie The Way You Used To Do
 • zdjęcie All I Can Think About Is You
 • zdjęcie Paranoiac Personality
 • zdjęcie Going Backwards
 • zdjęcie I Only Lie When I Love You
 • zdjęcie I Promise
 • zdjęcie Run
 • zdjęcie Everything Now
 • zdjęcie Polsko
 • zdjęcie Wall of Glass
 • zdjęcie Twoje motylki
 • zdjęcie Hot Blood
 • zdjęcie Nieboskłon
 • zdjęcie Dig Down
 • zdjęcie Song On Fire
 • zdjęcie Pismo