Karolina Eljaszak

30.09.2016 (15:39)

KORN w Polsce 2017: bilety, data, miejsce, support



Koncert KORN w Polsce w 2017! Zespół będzie promował album The Serenity of Suffering, premiera którego zaplanowana jest na 21.10.2016 r.

KORN wraca do Polski! Koncert organizowany przez Live Nation pod patronatem Eska ROCK i eskarock.pl odbędzie się w Warszawie. Torwar będzie gościł jedną z najważniejszych kapel 31 marca 2017 r.

Koncert KORN w Warszawie - support, bilety


KORN na Torwarze 31.03.2017 pojawi się z gośćmi specjalnymi: Heaven Shall Burn i Hellyeah. Bilety na KORN od 3 października od godz. 9.00 na livenation.pl w cenach od 149 zł do 289 zł.

Koncerty 2016: kto wystąpi w Polsce >>

KORN w Polsce


Nu metalowa grupa KORN (KoЯn) istnieje od 1993 roku. W swoim bogatym dorobku ma statuetki Grammy (w 1999 z „Freak on a Leash”, w 2002 za „Here to Stay”), ponad 35 milionów sprzedanych płyt, niezliczoną ilość koncertów zagranych na całym świecie.

Korn to prawdziwa legenda, zespół który zredefiniował i na nowo określił kanony ciężkiego grania. Połączenie niepowtarzalnego basu Reginalda "Fieldy" Arvizu’a z ostrymi, szarpanymi riffami Briana "Head" Welcha i zawodzącym wokalem Jonathana Davisa było na tyle oryginalne, że na potrzebę określenia stylu, w którym poruszał się zespół, stworzono nową nazwę – nu metal.

Korn - Rotting In Vain



ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kasia Lins - Moja wina. Nowy singiel w sieci, a premiera albumu już w piątek!

  2020-05-27
  „Moja wina” to trzeci singiel, który jest zapowiedzią nowego albumu Kasi Lins o takim samym tytule. „Moja wina” to psychodeliczna opowieść o własnych niepokojach. Autorefleksja bez morału.
 • Kazik - ZARAZA. Album zyskał miano Złotej Płyty przed premierą!

  2020-05-27
  "Zaraza" Kazika, pierwsza solowa płyta Kazika Staszewskiego od kilkunastu lat ma premierę za ponad tydzień, a już uzyskała status Złotej Płyty! Wkrótce osiągnie także status Platynowej Płyty. Wyróżnienie to zagwarantowane zostało wynikami przedsprzedaży albumu "Zaraza". Wydawnictwo trafi do słuchaczy już 5 czerwca.
 • Oto najboleśniejszy skok ze spadochronem. Facet podczepił spadochron do skóry pleców [WIDEO]

  2020-05-27
  Ludzie robią różne rzeczy z nudów, czasami z pasji lub sprawdzenia swoich możliwości fizycznych i mentalnych. Ten gość ewidentnie chciał pokazać sam sobie, że jego ciało jest praktycznie niezniszczalne i wytrzyma skok ze spadochronem. Problem w tym, że spadochron był podpięty do jego pleców!
 • Lana Del Rey - nowa płyta ogłoszona! Kiedy nowy krążek artystki?

  2020-05-27
  Lana Del Rey ogłosiła nowy album! Po świetnie przyjętym krążku ''Norman Fucking Rockwell'', artystka zamierza wydać nowy album. Poznaliśmy pierwsze szczegóły wydawnictwa.
 • Silent Hill powraca! Wszystko dzięki Dead by Daylight

  2020-05-27
  Silent Hill powraca! To absolutnie nie jest nadinterpretacja, bo faktycznie ogłoszono coś ważnego dla wszystkich fanów kultowej serii. Na jakich zasadach wraca Silent Hill w Dead by Daylight?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz