29.07.2013 (13:00)

Korn ujawnia tracklistę płyty "The Paradigm Shift" [2013, ALBUM]Już w październiku - ukaże się nowa płyta grupy Korn. Krążek "The Paradigm Shift" jest pierwszym od lat albumem grupy z Brianem "Headem" Welchem. Zespół ujawnił tracklistę płyty.

"The Paradigm Shift" będzie 11. studyjnym albumem grupy Korn. Przypomnijmy, że do zespołu wrócił po latach jeden z jego założycieli, gitarzysta Brian "Head" Welch. Ostatnią jego płytą z grupą Korn była „Take A Look In The Mirror”, wydana w 2003 roku.
 
Przy "The Paradigm Shift" Korn po raz pierwszy pracował z producentem Donem Glimorem (Linkin Park) w studiu Buck Owens, w swoim rodzinnym mieście Bakersfield, a także w Los Angeles, w studiu NRG Recording Studios. Najnowszy krążek grupy Korn "The Paradigm Shift" ukaże się 1 października. 

Tracklista "The Paradigm Shift": 

Prey For Me
Love & Meth
What We Do
Spike In My Veins
Mass Hysteria
Paranoid And Aroused
Never Never
Punishment Time
Lullaby For A Sadist
Victimized
It's All Wrong

Deluxe bonus:
Wish I Wasn't Born Today
Tell Me What You Want"

Ostatni album grupy Korn to "The Path of Totality" z 2011 roku.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Muniek Staszczyk żyje! Po sieci krąży okropny fake news o śmierci muzyka

  2019-10-23
  Muniek Staszczyk ostatnio miał poważne problemy ze zdrowiem, które na szczęście udało się pokonać. Artysta wraca do zdrowia i zbiera siły na nadchodzące koncerty, niestety w sieci pojawił się paskudny fake news. Według informacji, Muniek Staszczyk nie żyje, co skomentował już oficjalny fanpage T.Love.
 • Nofap challenge: oto nowa inicjatywa, przeciwdziałająca masturbacji

  2019-10-23
  Nofap challenge to nowa inicjatywa, która pojawiła się w sieci i mimo tego, że niektórzy mogą uważać to za żart, wszystko jest całkowicie na poważnie. O co dokładnie chodzi?
 • Flea z Red Hot Chili Peppers wziął ślub! Świat rocka ne może uwierzyć

  2019-10-23
  Cały świat rockowy jest mocno zaskoczony, a wszystko przez ślub Flea z Red Hot Chili Peppers. Basista zmienił niedawno stan cywilny, czym zaskoczył nie tylko fanów.
 • Levi's x STAR WARS galaktyczna kolekcja wkrótce w sklepach

  2019-10-23
  Istnieje niewiele elementów popkultury, które wzbudziły tyle emocji, nostalgii i poświęcenia wśród fanów, co saga Star Wars™. Od czasu premiery Star Wars: Część IV - Nowa Nadzieja, legendarna seria  fantasy o przygodach w kosmosie zajmuje specjalne miejsce w wyobraźni, do którego fani chętnie powrócą zanim Star Wars: Skywalker wejdzie do kin w grudniu tego roku. Pomoże im w tym marka Levi’s®, która podjęła współpracę z Disney i Lucaslm, aby wspólnie stworzyć specjalną kolekcję, celebrującą epicką historię lmów Star Wars. Oddaje tym samym hołd zmierzającej do rozwiązania historii, fascynującej widzów od ponad 40 lat.
 • 40 rocznica śmierci Bona Scotta z AC/DC, zostanie uczczona prawdziwą autostradą do piekła

  2019-10-23
  Mimo upływu lat, fani AC/DC pamiętają o postaci Bona Scotta, która jest niesamowicie ważna dla historii grupy i muzyki rockowej. Przy okazji 40 rocznicy śmierci wokalisty, w Australii powstanie coś absolutnie specjalnego, co można nazwać prawdziwą 'autostradą do piekła'.
 • 28. Finał WOŚP w Warszawie. Gdzie odbędą się koncerty? Zmiana lokalizacji

  2019-10-23
  Tradycyjnie, finał WOŚP w Warszawie odbywał pod Pałacem Kultury i Nauki, jednak 28. finał będzie inny. Zmieniono miejsce wielkiej imprezy, sprawdźcie gdzie teraz odbędzie się finał WOŚP w Warszawie.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz