29.07.2013 (13:00)

Korn ujawnia tracklistę płyty "The Paradigm Shift" [2013, ALBUM]Już w październiku - ukaże się nowa płyta grupy Korn. Krążek "The Paradigm Shift" jest pierwszym od lat albumem grupy z Brianem "Headem" Welchem. Zespół ujawnił tracklistę płyty.

"The Paradigm Shift" będzie 11. studyjnym albumem grupy Korn. Przypomnijmy, że do zespołu wrócił po latach jeden z jego założycieli, gitarzysta Brian "Head" Welch. Ostatnią jego płytą z grupą Korn była „Take A Look In The Mirror”, wydana w 2003 roku.
 
Przy "The Paradigm Shift" Korn po raz pierwszy pracował z producentem Donem Glimorem (Linkin Park) w studiu Buck Owens, w swoim rodzinnym mieście Bakersfield, a także w Los Angeles, w studiu NRG Recording Studios. Najnowszy krążek grupy Korn "The Paradigm Shift" ukaże się 1 października. 

Tracklista "The Paradigm Shift": 

Prey For Me
Love & Meth
What We Do
Spike In My Veins
Mass Hysteria
Paranoid And Aroused
Never Never
Punishment Time
Lullaby For A Sadist
Victimized
It's All Wrong

Deluxe bonus:
Wish I Wasn't Born Today
Tell Me What You Want"

Ostatni album grupy Korn to "The Path of Totality" z 2011 roku.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wychodzisz na balkon w bloku, a tam rolnik uprawia swoje pole. W środku osiedla jeździ kombajn

  2020-08-14
  Kupując mieszkanie, wszyscy marzymy o tym, aby widok zza okna był ładny i najlepiej by była to cicha i spokojna okolica. Niestety, czasami bywa tak, że ktoś się z kimś nie dogada i wychodząc na balkon, widzimy kombajn.
 • Sharon Osbourne mówi o biograficznym filmie o Ozzym i wspomina ''Bohemian Rhapsody'': to nie był dobry film

  2020-08-14
  O tym, że ma powstać film biograficzny o Ozzym Osbournie, mówi się od jakiegoś czasu. Teraz Sharon Osbourne zdradziła więcej szczegółów, odnosząc się również do ''Bohemian Rhapsody''.
 • Lady Gaga uwielbia metal! Tak twierdzi Lars Ulrich

  2020-08-14
  Gdy Lady Gaga wystąpiła z Metalliką, wielu fanów zespołu było w szoku. Okazuje się, że artysta faktycznie jest fanką muzyki metalowej, o czym powiedział Lars Ulrich.
 • Linkin Park wrzucili niepublikowany numer sprzed 20 lat! To zapowiedź reedycji ''Hybrid Theory''

  2020-08-14
  Linkin Park zapewniali niedawno, że z okazji 20-lecia swojego debiutu, mają w zanadrzu ''fajne rzeczy''. Jak się okazuje, zespół nie kłamał i do sieci trafiło niepublikowane nagranie.
 • Śląskie Pulp Fiction podbija internet. Wesoła przeróbka stała się hitem

  2020-08-13
  Pulp Fiction jest klasykiem, który często bywa przerabiany w zabawny sposób. W ostatnich dniach, hitem sieci w Polsce, jest śląska przeróbka hitu Quentina Tarantino.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz