Dominik Pajewski

09.02.2019 (11:42)

Korn podał do sądu byłego perkusistę. Poszło oczywiście o pieniądzeKonflikt między Kornem, a byłem bębniarzem Davidem Silverią trwa cały czas i raczej nie widać końca. Poszło oczywiście o pieniądze, które z dnia na dzień są coraz większe, a ich wypłata została zamrożona dla całego zespołu.

Konflikt między zespołem Korn, a byłym bębniarzem Davidem Silverią ciągnie się od kilku lat. Teoretycznie grupa dogadała się z bębniarzem w 2016 roku, jednak ten wystąpił o tantiemy z platform streamingowych

Ghost zastąpi Metallikę! Tak twierdzi wokalista grupy  
Według pełnomocników Korna jest to złamanie ugody z 2016 roku i tu robi się poważny konflikt. Chodzi dokładnie o 290 tysięcy dolarów, które są zamrożone przez to, że Silveria domaga się praw do tantiem.
 

Cover 'Bohemian Rhapsody' w Mam Talent rozłożyła publiczność na łopatki [VIDEO]


Chodzi oczywiście o tantiemy za płyty, które David nagrał do 2006 roku z zespołem. Wśród nich są takie tytuły jak 'Follow The Leader' czy 'Issues'. Nie wiadomo jak zakończy się spór między zespołem i byłym bębniarzem, jednak wydaje się, że może to nie pójść tak prosto.


Obecnie zespół jest w studiu nagraniowym gdzie rejestruje kolejny album. Niewiele jeszcze o nim wiemy, jednak jak zapewniają muzycy, nie zabraknie tam eksperymentów.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Jestem Twoim Starym – startuje nowy, alternatywny kanał dla ojców (i nie tylko)

  2019-10-15
  To NIE JEST kolejny nudny blog o rodzicielstwie. Nie będzie tu maluszków i pępuszków, pastelowego świata małych bombelków. To znaczy będzie o rodzicielstwie, ale w zdecydowanie innej formie. Twój Stary, to alternatywa dla ojców i czas by posłuchali, jak inni, doświadczeni ojcowie mówią o codzienności z dziećmi, która nie zawsze jest kolorowa...
 • Muniek Staszczyk pierwszy raz od wylewu. Muzyk umieścił specjalne wideo

  2019-10-15
  Muniek Staszczyk postanowił pierwszy raz wypowiedzieć się publicznie. Artysta powiedział kilka słów na temat choroby i swoich planów na przyszłość.
 • Gorgonzolla zaprasza na 'Konsumpcję'. Szczegóły premierowego koncertu zespołu w Warszawie

  2019-10-15
   19 października, warszawska grupa będzie świętowała premierę swojego drugiego albumu. Krążek 'Konsumpcja', zostanie odegrany w całości podczas specjalnego koncertu.
 • Przemówienie Grety Thunberg zostało przerobione na klimat Rage Against The Machine [WIDEO]

  2019-10-15
  Młoda aktywistka Greta Thunberg, jest na językach wszystkich, a jej przemówienie w wersji metalowej stało się prawdziwym hitem. Jeżeli spodobała się Wam metalowa wersja Grety, to musicie wiedzieć, że w sieci pojawiła się wersja w klimacie Rage Against The Machine.
 • Najdziwniejsze rzeczy na Google Street View, które wywołują dreszcze

  2019-10-15
  Google Maps zaskoczyło już nie raz licznymi absurdami, ukrytymi miejscami, przerażającymi oraz zabawnymi sytuacjami, które zostały przez przypadek uwiecznione. Wybraliśmy klika ujęć z Google Street View, które przyprawiają o dreszcze.
 • Wiedźmin w Cyberpunk 2077. Pewien fan postanowił umieścić postaci w nowej rzeczywistości

  2019-10-15
  Wiedźmin i Cyberpunk 2077 to dwa tytuły, którymi zarządza CD PROJEKT RED i spokojnie można powiedzieć, ze są to prawdziwe hity. Pewien fan postanowił połączyć oba światy w swoich specjalnych grafikach.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz