Dominik Pajewski

09.02.2019 (11:42)

Korn podał do sądu byłego perkusistę. Poszło oczywiście o pieniądzeKonflikt między Kornem, a byłem bębniarzem Davidem Silverią trwa cały czas i raczej nie widać końca. Poszło oczywiście o pieniądze, które z dnia na dzień są coraz większe, a ich wypłata została zamrożona dla całego zespołu.

Konflikt między zespołem Korn, a byłym bębniarzem Davidem Silverią ciągnie się od kilku lat. Teoretycznie grupa dogadała się z bębniarzem w 2016 roku, jednak ten wystąpił o tantiemy z platform streamingowych

Ghost zastąpi Metallikę! Tak twierdzi wokalista grupy  
Według pełnomocników Korna jest to złamanie ugody z 2016 roku i tu robi się poważny konflikt. Chodzi dokładnie o 290 tysięcy dolarów, które są zamrożone przez to, że Silveria domaga się praw do tantiem.
 

Cover 'Bohemian Rhapsody' w Mam Talent rozłożyła publiczność na łopatki [VIDEO]


Chodzi oczywiście o tantiemy za płyty, które David nagrał do 2006 roku z zespołem. Wśród nich są takie tytuły jak 'Follow The Leader' czy 'Issues'. Nie wiadomo jak zakończy się spór między zespołem i byłym bębniarzem, jednak wydaje się, że może to nie pójść tak prosto.


Obecnie zespół jest w studiu nagraniowym gdzie rejestruje kolejny album. Niewiele jeszcze o nim wiemy, jednak jak zapewniają muzycy, nie zabraknie tam eksperymentów.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Black Sabbath: 50. lecie albumu PARANOID, zostanie uczczone specjalnym boxem CD i boxem winylowym!

  2020-08-07
  Uznany za twórcę nowego gatunku muzyki, jakim jest heavy metal, legendarny zespół z Birmingham, Black Sabbath, świętuje w tym roku 50. rocznicę wydania swojego albumu ''Paranoid''.
 • Męskie Granie 2020 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać specjalny koncert?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 odbywa się w wyjątkowej formule, w postaci tylko jednego koncertu. Gdzie oglądać transmisję z wyjątkowego wydarzenia Męskiego Grania? O której startuje TRANSMISJA?
 • Męskie Granie 2020 - zespoły, gdzie oglądać koncert 8.08.2020?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 - kto zagra na wyjątkowej edycji imprezy, która przez pandemie koronawirusa przyjmuje nieco inną formę? Wszystkie szczegóły na EskaROCK.pl.
 • Co widzą insekty? Naukowcy stworzyli małą kamerę, którą przyczepili do żuka

  2020-08-07
  Naukowcy chcą dowiedzieć się, jak wygląda życie owadów i w tym celu stworzono specjalną kamerkę. Jest to zminiaturyzowana wersja kamery nagrywającej w dobrej jakości, dzięki czemu możemy zobaczyć życie żuka.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-07
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz