Anita Lipińska

01.02.2016 (14:26)

WYNIKI konkursu z Dexterem Hollandem - kto wygrał autograf lub ostry sos firmowany przez artystę?Wyniki konkursu z Dexterem Hollandem - sprawdź, kto zgarnął autograf lidera The Offspring lub ostry sos należącej do Dextera marki Gringo Bandito, a także oryginalne kostki do gitary!

Wyniki konkursu z Dexterem Hollandem - sprawdź, kto zgarnął autograf lidera The Offspring lub ostry sos należącej do Dextera marki Gringo Bandito, a także oryginalne kostki do gitary!

Nagrodami w konkursie są:

1 nagroda główna: limitowana karta Gringo Bandito z autografem Dextera Hollanda złożonym w dniu 30 sierpnia 2015 r. w Straszęcinie oraz kostka do gitary z logo Gringo Bandito
3 nagrody dodatkowe: ostry sos Gringo Bandito i kostka do gitary z logo Gringo Bandito

By zgarnąć jeden z tych zestawów trzeba było na adres konkursy@eska.pl wysłać mailem zgłoszenie zawierające ciekawą odpowiedź na pytanie:

Która piosenka The Offspring najlepiej pasowałaby do zwiastuna filmu o Twoim życiu? Odpowiedź uzasadnij.

Nagroda główna - karta z autografem Dextera oraz kostka do gitary powędruje do: Paweł Tkacz.
Nagrody dodatkowe - ostre sosy Gringo Bandito + kostki do gitary + naklejki Gringo Bandito otrzymają: Beata Malicka, Marcin Srebrzyński i D. Kozik. Gratulujemy!

Regulamin dostępny TUTAJ:

Sprawdźcie także ekskluzywny wywiad z Dexterem Hollandem - przeprowadzony przez jednego z polskich fanów. Jeszcze więcej specjalnych materiałów o The Offspring znajdziesz na stronie http://theoffspring.pl/ Nagrody sponsorował dla Was oficjalny polski dystrybutor pikantnych sosów Dextera Hollanda - www.gringobandito.pl


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Grammy 2020: Ozzy i Sharon Osbourne wśród prezenterów tegorocznej gali

  2020-01-24
  Mimo kłopotów zdrowotnych Ozzy zdecydowanie nie zamierza zwalniać tempa ani siedzieć w domu. Muzyk i jego żona dołączyli do grona prezenterów, których zobaczymy na tegorocznej gali wręczenia nagród Grammy.
 • Wiedźmin - ścieżka dźwiękowa z serialu Netflixa już dostępna! Co usłyszymy na soundtracku?

  2020-01-24
  Wiedźmin Netflixa był bez dwóch zdań jednym z najbardziej wyczekiwanych seriali 2019 roku, a po premierze, która miała miejsce w grudniu, okazał się także jednym z najchętniej oglądanych. Fani produkcji musieli jednak naczekać się trochę na pełną ścieżkę dźwiękową, która w serwisach streamingowych ukazała się 24 stycznia.
 • Dłuższy dzień: od kiedy jest dłuższy dzień a krótsza noc? Sprawdź, od kiedy i o ile dłuższy dzień w 2019!

  2020-01-23
  Od kiedy dłuższy dzień? Grudzień przynosi dłuższy dzień i krótszą noc. Sprawdź, od kiedy dnia przybywa, o ile w grudniu dni są dłuższe od najkrótszego dnia w roku? Zobacz i posłuchaj Beautiful Day.
 • Joker w szczerym zwiastunie. Tak Screen Junkies wyśmiali film [WIDEO]

  2020-01-23
  Joker to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny, który jeszcze długo będzie komentowany i wspominany. Screen Junkies postanowili trochę pożartować z Jokera i pokazać mega szczery trailer.
 • 5- letni fan Slipknota, który naśladował perkusistę, sam świetnie gra na bębnach [WIDEO]

  2020-01-23
  Niedawno serca fanów Slipknota oraz samego zespołu, podbił 5-letni chłopiec, którzy na koncercie Slipknota naśladował ruchy bębniarza. Okazuje się, że 5-letni fan świetnie gra na bębnach!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz