Anita Lipińska

01.02.2016 (14:26)

WYNIKI konkursu z Dexterem Hollandem - kto wygrał autograf lub ostry sos firmowany przez artystę?Wyniki konkursu z Dexterem Hollandem - sprawdź, kto zgarnął autograf lidera The Offspring lub ostry sos należącej do Dextera marki Gringo Bandito, a także oryginalne kostki do gitary!

Wyniki konkursu z Dexterem Hollandem - sprawdź, kto zgarnął autograf lidera The Offspring lub ostry sos należącej do Dextera marki Gringo Bandito, a także oryginalne kostki do gitary!

Nagrodami w konkursie są:

1 nagroda główna: limitowana karta Gringo Bandito z autografem Dextera Hollanda złożonym w dniu 30 sierpnia 2015 r. w Straszęcinie oraz kostka do gitary z logo Gringo Bandito
3 nagrody dodatkowe: ostry sos Gringo Bandito i kostka do gitary z logo Gringo Bandito

By zgarnąć jeden z tych zestawów trzeba było na adres konkursy@eska.pl wysłać mailem zgłoszenie zawierające ciekawą odpowiedź na pytanie:

Która piosenka The Offspring najlepiej pasowałaby do zwiastuna filmu o Twoim życiu? Odpowiedź uzasadnij.

Nagroda główna - karta z autografem Dextera oraz kostka do gitary powędruje do: Paweł Tkacz.
Nagrody dodatkowe - ostre sosy Gringo Bandito + kostki do gitary + naklejki Gringo Bandito otrzymają: Beata Malicka, Marcin Srebrzyński i D. Kozik. Gratulujemy!

Regulamin dostępny TUTAJ:

Sprawdźcie także ekskluzywny wywiad z Dexterem Hollandem - przeprowadzony przez jednego z polskich fanów. Jeszcze więcej specjalnych materiałów o The Offspring znajdziesz na stronie http://theoffspring.pl/ Nagrody sponsorował dla Was oficjalny polski dystrybutor pikantnych sosów Dextera Hollanda - www.gringobandito.pl


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz