Anita Lipińska

01.02.2016 (14:26)

WYNIKI konkursu z Dexterem Hollandem - kto wygrał autograf lub ostry sos firmowany przez artystę?Wyniki konkursu z Dexterem Hollandem - sprawdź, kto zgarnął autograf lidera The Offspring lub ostry sos należącej do Dextera marki Gringo Bandito, a także oryginalne kostki do gitary!

Wyniki konkursu z Dexterem Hollandem - sprawdź, kto zgarnął autograf lidera The Offspring lub ostry sos należącej do Dextera marki Gringo Bandito, a także oryginalne kostki do gitary!

Nagrodami w konkursie są:

1 nagroda główna: limitowana karta Gringo Bandito z autografem Dextera Hollanda złożonym w dniu 30 sierpnia 2015 r. w Straszęcinie oraz kostka do gitary z logo Gringo Bandito
3 nagrody dodatkowe: ostry sos Gringo Bandito i kostka do gitary z logo Gringo Bandito

By zgarnąć jeden z tych zestawów trzeba było na adres konkursy@eska.pl wysłać mailem zgłoszenie zawierające ciekawą odpowiedź na pytanie:

Która piosenka The Offspring najlepiej pasowałaby do zwiastuna filmu o Twoim życiu? Odpowiedź uzasadnij.

Nagroda główna - karta z autografem Dextera oraz kostka do gitary powędruje do: Paweł Tkacz.
Nagrody dodatkowe - ostre sosy Gringo Bandito + kostki do gitary + naklejki Gringo Bandito otrzymają: Beata Malicka, Marcin Srebrzyński i D. Kozik. Gratulujemy!

Regulamin dostępny TUTAJ:

Sprawdźcie także ekskluzywny wywiad z Dexterem Hollandem - przeprowadzony przez jednego z polskich fanów. Jeszcze więcej specjalnych materiałów o The Offspring znajdziesz na stronie http://theoffspring.pl/ Nagrody sponsorował dla Was oficjalny polski dystrybutor pikantnych sosów Dextera Hollanda - www.gringobandito.pl


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz