Anita Lipińska

01.02.2016 (14:26)

WYNIKI konkursu z Dexterem Hollandem - kto wygrał autograf lub ostry sos firmowany przez artystę?Wyniki konkursu z Dexterem Hollandem - sprawdź, kto zgarnął autograf lidera The Offspring lub ostry sos należącej do Dextera marki Gringo Bandito, a także oryginalne kostki do gitary!

Wyniki konkursu z Dexterem Hollandem - sprawdź, kto zgarnął autograf lidera The Offspring lub ostry sos należącej do Dextera marki Gringo Bandito, a także oryginalne kostki do gitary!

Nagrodami w konkursie są:

1 nagroda główna: limitowana karta Gringo Bandito z autografem Dextera Hollanda złożonym w dniu 30 sierpnia 2015 r. w Straszęcinie oraz kostka do gitary z logo Gringo Bandito
3 nagrody dodatkowe: ostry sos Gringo Bandito i kostka do gitary z logo Gringo Bandito

By zgarnąć jeden z tych zestawów trzeba było na adres konkursy@eska.pl wysłać mailem zgłoszenie zawierające ciekawą odpowiedź na pytanie:

Która piosenka The Offspring najlepiej pasowałaby do zwiastuna filmu o Twoim życiu? Odpowiedź uzasadnij.

Nagroda główna - karta z autografem Dextera oraz kostka do gitary powędruje do: Paweł Tkacz.
Nagrody dodatkowe - ostre sosy Gringo Bandito + kostki do gitary + naklejki Gringo Bandito otrzymają: Beata Malicka, Marcin Srebrzyński i D. Kozik. Gratulujemy!

Regulamin dostępny TUTAJ:

Sprawdźcie także ekskluzywny wywiad z Dexterem Hollandem - przeprowadzony przez jednego z polskich fanów. Jeszcze więcej specjalnych materiałów o The Offspring znajdziesz na stronie http://theoffspring.pl/ Nagrody sponsorował dla Was oficjalny polski dystrybutor pikantnych sosów Dextera Hollanda - www.gringobandito.pl


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Till Lindemann powróci z drugim solowym krążkiem!

  2019-08-26
  Można stwierdzić, że Till Lindemann jest dosyć zapracowanym człowiekiem, który nie ma na nic czasu. Okazuje się jednak, że mimo dosyć intensywnej pracy z Rammstein, wokalista przygotowuje druga płytę swojego solowego projektu.
 • El Camino - tak wygląda zwiastun filmu ze świata 'Breaking Bad'

  2019-08-26
  Fani 'Breaking Bad' czekali na ten moment, odkąd ogłoszono, że są plany przedstawienia dalszej historii Jessy'ego Pinkmana. Teraz już wiemy, że filmowa kontynuacja będzie nosić tytuł 'El Camino', do sieci trafił także zwiastun produkcji.
 • John Travolta jest fanem Limp Bizkit? Aktor świetnie zna teksty zespołu

  2019-08-23
  Mówi się, że wszystko co złe w muzyce lat 90-tych zrobiła grupa Limp Bizkit. Jak się okazuje, fanem zespołu jest prawdopodobnie John Travolta, który zna teksty zespołu na pamięć. 
 • Fani odgadli, kim jest nowy członek Slipknota! Kto zastąpił Chrisa Fehna?

  2019-08-23
  Zespół Slipknot od zawsze był otoczony pewnego rodzaju aurą tajemnicy, która tylko budowała wizerunek. Fani postanowili wyśledzić, kim jest nowy członek zespołu i jak się okazuje, chyba udało się odgadnąć tożsamość muzyka.
 • Metallica w Warszawie 2019: można kupić płytę z zapisem koncertu na PGE Narodowym

  2019-08-23
  Koncert Metalliki w Warszawie, z pewnością spełnił oczekiwania fanów, którzy otrzymali set z najlepszymi numerami. Zespół pokazał, że ma nadal wiele energii, co też przełożyło się na atmosferę podczas wydarzenia. Wszystkim, którzy chcieliby przeżyć to jeszcze raz, Metallica postanowiła zrobić niespodziankę i to w postaci zapisu koncertu na płycie.
 • Kostka z koncertu Metalliki w Warszawie, jest do kupienia na Allegro za 200 zł!

  2019-08-23
  Podczas europejskiej trasy koncertowej, Metallica przygotowuje specjalne kostki, które mają nadrukowany symbol danego miasta oraz nazwę miejscowości i datę wydarzenia. W Warszawie również pojawiły się dedykowane kostki, które w dosyć dużej ilości były rzucane w stronę tłumu. Kilku szczęśliwców, którzy złapali pamiątkowe kostki, postanowili je sprzedaż na Allegro, cena jednak powala.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz