Anita Lipińska

01.02.2016 (14:26)

WYNIKI konkursu z Dexterem Hollandem - kto wygrał autograf lub ostry sos firmowany przez artystę?Wyniki konkursu z Dexterem Hollandem - sprawdź, kto zgarnął autograf lidera The Offspring lub ostry sos należącej do Dextera marki Gringo Bandito, a także oryginalne kostki do gitary!

Wyniki konkursu z Dexterem Hollandem - sprawdź, kto zgarnął autograf lidera The Offspring lub ostry sos należącej do Dextera marki Gringo Bandito, a także oryginalne kostki do gitary!

Nagrodami w konkursie są:

1 nagroda główna: limitowana karta Gringo Bandito z autografem Dextera Hollanda złożonym w dniu 30 sierpnia 2015 r. w Straszęcinie oraz kostka do gitary z logo Gringo Bandito
3 nagrody dodatkowe: ostry sos Gringo Bandito i kostka do gitary z logo Gringo Bandito

By zgarnąć jeden z tych zestawów trzeba było na adres konkursy@eska.pl wysłać mailem zgłoszenie zawierające ciekawą odpowiedź na pytanie:

Która piosenka The Offspring najlepiej pasowałaby do zwiastuna filmu o Twoim życiu? Odpowiedź uzasadnij.

Nagroda główna - karta z autografem Dextera oraz kostka do gitary powędruje do: Paweł Tkacz.
Nagrody dodatkowe - ostre sosy Gringo Bandito + kostki do gitary + naklejki Gringo Bandito otrzymają: Beata Malicka, Marcin Srebrzyński i D. Kozik. Gratulujemy!

Regulamin dostępny TUTAJ:

Sprawdźcie także ekskluzywny wywiad z Dexterem Hollandem - przeprowadzony przez jednego z polskich fanów. Jeszcze więcej specjalnych materiałów o The Offspring znajdziesz na stronie http://theoffspring.pl/ Nagrody sponsorował dla Was oficjalny polski dystrybutor pikantnych sosów Dextera Hollanda - www.gringobandito.pl


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Irańska platforma streamingowa usuwa kobiety z okładek płyt! [FOTO]

  2019-10-21
  Dobry album, to także często świetna okładka, która jest wizytówką i symbolem krążka. Jednak jedna z irańskich platform streamingowych, Melovaz, postanowiła pozmieniać okładki. Uściślając, z okładek zniknęły kobiety, co wywołało prawdziwą burzę.
 • Jarocy zaprasza na pierwsze koncerty. Szczegóły wydarzeń

  2019-10-21
  Już wkrótce Jarocy - grupa dowodzona przez popularnego gitarzystę Jarosława Nyckowskiego wyruszy w trasę promującą debiutancki album „Divided”.
 • Duet Youth Novels prezentuje singel "Skin"

  2019-10-21
  "Skin" to nowy singiel duetu Youth Novels, który wcześniej zaprezentował swoje melancholijne, przeszywające kompozycje na dwóch EP-kach.
 • Nie tylko Martin Scorsese krytykuje Marvela. Kolejny słynny reżyser nie lubi filmów superbohaterskich

  2019-10-21
  Kinowe Uniwersum Marvela rozrosło się do ogromnych rozmiarów, generując gigantyczne przychody. Niestety, nie każdy jest fanem tego typu kina i z pewnością nie przepada za nimi Martin Scorsese. Reżyser uznał niedawno, że filmy Marvela nie są kinem, a jego zdanie podziela inny, równie uznany reżyser.
 • Daria Zawiałow w 'Od przedszkola do Opola'. Tak śpiewała młoda wokalistka [WIDEO]

  2019-10-21
  Pamiętacie program 'Od Przedszkola do Opola', gdzie był słynny miernik hałasu? Wielu wokalistów tam zaczynało swoją drogę muzyczną, a wśród nich jest sama Daria Zawiałow
 • Olga Tokarczuk - Nobel. Jaką nagrodę finansową otrzyma pisarka?

  2019-10-21
  Mamy powody do radości, Olga Tokarczuk otrzymała Literacką Nagrodę Nobla! Wieść rozeszła się momentalnie i wielu Polaków ma powody do radości. Oczywiście, pojawiły się pytania, ile pieniądzy otrzyma Olga Tokarczuk?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz