Anita Karpińska

15.02.2014 (10:04)

Koncert zespołu Coma w Rzeszowie 2014 odwołany! Dlaczego? Sprawdź szczegóły [VIDEO]Zespół Coma odwołał koncert w Rzeszowie planowany na 22 marca 2014. Koncert Comy miał odbyć się w Klubie Pod Palmą. Dlaczego zespół odwołał koncert w Rzeszowie? Coma informuje, że z powodu innych zobowiązań w tym terminie.

Zespół Coma poinformował swoich fanów z Rzeszowa na facebookowym fanpage'u: Z powodu innych, nagłych zobowiązań zespołu w terminie 22.03.2014 jesteśmy zmuszeni odwołać koncert w Rzeszowie. Mamy jednak nadzieję, że spotkamy się z Wami niebawem
     
>>> Rockowe koncerty 2014 w Polsce - koncertowy rozkład jazdy

Zatem koncert Comy w klubie Pod Palmą 22.03.2014 o 19:00 w Rzeszowie 2014 przy ulicy Cichej 4a został odwołany. Śledźcie jednak informacje od zespołu Coma. Być może ogłoszą nowy termin koncertu.

Coma - Spadam:


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Szczecińska SCYLLA wyda nowy album

  2019-11-14
  W warstwie muzycznej wydawnictwo jest kompilacją dwóch EP-ek szczecińskiej grupy Scylla. Wcześniejsze EP "APEX" (utwory 1-5) to bardzo energetyczne numery, z których na szczególną uwagę zasługują: "Scorn" oraz "Revelation". Do pierwszego utworu powstał klip i jest to bardzo prosty, nośny, koncertowy numer. Drugi to najbardziej melodyjna kompozycja na całym wydawnictwie.
 • Zenek Kupatasa serwuje 'Darmowe Przytulasy' w formie klipu [WIDEO]

  2019-11-14
  Zenek Kupatasa nie zwalnia tempa i publikuje kolejny klip. Tym razem, padło na tytułowy numer 'Darmowe Przytulasy'. Jak dobrze się domyślacie, klip mocno nawiązuje do Pol’And’Rock Festival.
 • Illusion w Poznaniu i Warszawie 2020. Bilety, data, miejsce koncertów legendy polskiego rocka

  2019-11-14
  Jeden z największych przedstawicieli polskiego rocka lat 90. powraca! Już na początku lutego Illusion wystąpi w poznańskim Klubie u Bazyla i warszawskiej Proximie za sprawą agencji Winiary Bookings.
 • Tool zapowiada jeszcze bardziej bogatą wersję 'Fear Inoculum'

  2019-11-14
  Nowa płyta TOOLa staje się faktem i w końcu możemy powiedzieć, że dostaliśmy nowy krążek. Fani musieli się jednak zdziwić, gdy ruszyli po wersje preorderową i zobaczyli, że kosztuje 350 zł! To jednak nie koniec, ponieważ zespół planuje wydać, jeszcze bardziej ekskluzywną wersję.
 • Sharon Stone odtworzyła słynną scenę z 'Nagiego Instynktu'

  2019-11-14
  Słynna scena z Sharon Stone w 'Nagim Instynkcie' jest czymś, co spokojnie można wpisać na listę najbardziej ikonicznych scen w historii kina. Aktorka postanowiła odtworzyć słynną scenę jeszcze raz i to przed ogromnym audytorium.
 • Playboy kończy działalność w Polsce. Oto najlepsze okładki i zdjęcia z polskimi wokalistkami [FOTO]

  2019-11-14
  Polska edycja Playboya przejdzie do historii z końcem 2019 roku. Przez wiele lat, polska edycja gościła na okładkach wiele polskich wokalistek. Wybraliśmy najlepsze (naszym zdaniem) rozkładówki, które przez lata mogliśmy oglądać w polskiej edycji.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz