Anita Karpińska

15.02.2014 (10:04)

Koncert zespołu Coma w Rzeszowie 2014 odwołany! Dlaczego? Sprawdź szczegóły [VIDEO]Zespół Coma odwołał koncert w Rzeszowie planowany na 22 marca 2014. Koncert Comy miał odbyć się w Klubie Pod Palmą. Dlaczego zespół odwołał koncert w Rzeszowie? Coma informuje, że z powodu innych zobowiązań w tym terminie.

Zespół Coma poinformował swoich fanów z Rzeszowa na facebookowym fanpage'u: Z powodu innych, nagłych zobowiązań zespołu w terminie 22.03.2014 jesteśmy zmuszeni odwołać koncert w Rzeszowie. Mamy jednak nadzieję, że spotkamy się z Wami niebawem
     
>>> Rockowe koncerty 2014 w Polsce - koncertowy rozkład jazdy

Zatem koncert Comy w klubie Pod Palmą 22.03.2014 o 19:00 w Rzeszowie 2014 przy ulicy Cichej 4a został odwołany. Śledźcie jednak informacje od zespołu Coma. Być może ogłoszą nowy termin koncertu.

Coma - Spadam:


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Sharon Osbourne wspomniała odgryzienie głowy nietoperzowi przez Ozzy'ego

  2020-08-13
  Sharon Osbourne przez lata życia z Ozzym, nie tylko była jego partnerką, ale także menedżerką, dzięki której kariera wokalisty Black Sabbath nadal kwitnie. Sharon postanowiła w jednym z ostatnich wywiadów, wspomnieć słynną sytuację, z odgryzieniem głowy nietoperzowi.
 • Fani SOAD krytykują nowy zespół Shavo Odadjiana. Basista na to: Zawsze będą tacy idioci

  2020-08-13
  Fani System Of A Down są sfrustrowani i wygląda na to, że coraz większa złość wylewa się na widok publiczny. Tym razem dostało się basiście zespołu, który wystartował z nowym projektem.
 • Wind Of Change: The Iconic Song. Szczegóły specjalnego wydawnictwa

  2020-08-13
  SCORPIONS świętują 30. tą rocznicę wydania swojej ballady - ikony, która stała się ścieżką dźwiękową upadku Muru Berlińskiego
 • Najlepiej zarabiający aktorzy na świecie. Forbes opublikował ranking

  2020-08-13
  Ranking najlepiej zarabiających aktorów, potrafi mocno się zmieniać i co roku kto inny jest w pierwszej dziesiątce. Forbes opublikował ranking najlepiej zarabiających aktorów i kilka nazwisk może być zaskakujących w tym zestawieniu.
 • Topiel: Dom w głębi lasu czyli historia, która wydarzyła się naprawdę. Premiera nowego słuchowiska w Storytel

  2020-08-13
  W Storytel 28 lipca miało premierę nowe słuchowisko Topiel: Dom w głębi lasu inspirowane powieścią Jakuba Ćwieka.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz