Dominik Pajewski

21.05.2020 (15:28)

Koncert w czasie pandemii - tak wyglądał występ na nowych zasadach [WIDEO]Pandemia koronawirusa, zatrzymała wszystkie plany koncertowe i nadal ciężko powiedzieć, kiedy wszystko wróci do normy. Jednak, koncerty w pewien sposób wracają i w sieci można zobaczyć, jak wyglądał pierwszy występ w czasie pandemii.

Brak koncertów doskwiera nie tylko fanom, ale również artystom, którzy musieli odwołać swoje trasy koncertowe. Pandemia koronawirusa zamknęła wszystkich w domach, oddalając perspektywę wyjścia na koncert i to na długie miesiące. Na szczęście, coś pomału się dzieje w tym temacie i mamy już pierwszy, udany koncert podczas pandemii. Jak wyglądało takie wydarzenie?

AXL ROSE MUSIAŁ ZOSTAĆ DOPROWADZONY NA KONCERT PRZEZ POLICJĘ. MENADŻER GNR WSPOMINA ZABAWNĄ SYTUACJĘKoncert podczas pandemii - jak wyglądało pierwsze wydarzenie w dobie koronawirusa?

W stanie Arkansas wystąpił Travis McCready, który jest liderem Bishop Gunn. Był to pierwszy występ w czasie pandemii, w obiekcie mieszczącym 1100 osób, mogło przebywać 229 osób. Dodatkowo, każdy musiał mieć maseczkę, mierzono również temperaturę przed wejściem. Oczywiście, każdy musiał zachować odpowiedni odstęp, a miejsca były tylko siedzące. Tak wyglądał specjalny występ:Czy tak będą wyglądały koncerty? Z pewnością, zanim wszystko wróci do normy, tak będą wyglądały występy, jednak miejmy nadzieję, że taki stan nie potrwa zbyt długo.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Milczenie Owiec - serial. Kiedy zobaczymy serialową wersję klasyka?

  2020-05-25
  Milczenie Owiec uznawane jest za prawdziwego klasyka kina, który mimo upływu lat, praktycznie w ogóle nie traci na świeżości. Postanowiono stworzyć serial na podstawie Milczenia Owiec! Co wiemy o produkcji i kiedy będzie można go zobaczyć?
 • Dzień Matki 2020 - piosenki rockowe dedykowane mamom

  2020-05-25
  Dzień Matki 2020: rockowe piosenki dedykowane mamom. Z okazji święta wszystkich mam, przygotowaliśmy najlepsze kawałki, którymi w oryginalny sposób możecie złożyć życzenia. 
 • Wspólna trasa Within Temptation i Evanescence nie odbędzie się? Sharon Den Adel ma wątpliwości

  2020-05-25
  Wspólna trasa Within Temptation oraz Evanescence rozbudziła ogromne zainteresowanie fanów, dla których te wspólne występy to wyjątkowe wydarzenia. Okazuje się, że specjalne koncerty mogą się nie odbyć, tak przynajmniej twierdzi Sharon Den Adel.
 • Dlaczego System Of A Down nie wydali nowej płyty? Według Serja Tankiana, odpowiedź jest prosta

  2020-05-25
  Nowa płyta System Of A Down jest czymś, na co czekają fani zespołu. Niestety, grupa od 15 lat nie może dojść do porozumienia na tej płaszczyźnie, przez co wydawniczo nic się nie dzieje w obozie SOAD. Okazuje się, że Serj Tankian ma na ten temat prostą odpowiedź.
 • Legendarni THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer”

  2020-05-25
   LEGENDARNI THE WAILERS prezentują nowy utwór “One World, One Prayer” z Farruko, Shaggym oraz dziećmi Boba Marleya!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz