07.05.2012 (12:00)

Koncert Foster The People: ostatnie bilety!Kończą się bilety na polskie koncerty Foster The People w warszawskim klubie Palladium. Kto chce zobaczyć na żywo jedną z największych muzycznych sensacji ostatnich miesięcy, powinien się pospieszyć!

Grupa Foster The People wystąpi z dwoma koncertami w naszym kraju 8 maja - w warszawskim klubie Palladium. Zainsteresowanie pierwszym występem było tak duże, że zespół zdecydował się zagrać dwa koncerty jednego wieczoru. Wejściówek na pierwszy już nie ma, w sprzedaży są już ostatnie bilety na drugi koncert, tzw. Late Show o godzinie 22:40.
Foster The People to jeden z najbardziej obiecujących młodych zespołów ostatnich miesięcy. Porównywani są do Empire Of The Sun czy Phoenix, a ich singlowe „Pumped Up Kicks” wspięło się na szczyty list przebojów na całym świecie. To trio z Los Angeles rozpoczęło działalność w 2009 roku, a debiutancki album „Torches” wydało dwa lata później. Po spektakularnym sukcesie „Pumped Up Kicks” zespół zaproszono na największe festiwale – amerykańską Coachellę czy South by Southwest.
 

 
 

O tym mówimy:

Serj Tankian: nowa płyta!

   Serj Tankian zapowiada nową płytę!
      

Jack White pobił Adele

   Jack White pobił Adele
      

Oto Myslovitz z nowym wokalistą!

   Oto Myslovitz z nowym wokalistą!
         

Queen w Polsce!

   Queen w Polsce!

 

 

Slash: MP3 nie mają magii

   Slash: MP3 nie mają magii

 

 

Sery, wino i piwo? Produkują rockmani

   Sery, wino i piwo, czyli co produkują rockmani

 

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 9Dlaczego Queen tak dobrze wypadli na Live Aid? Brian May zdradził w czym tkwi sukces

  2020-10-30
  Nie ma co do tego wątpliwości, że koncert Queen na Live Aid stał się legendarny i to prawdopodobnie najlepszy koncert Queen w historii. W czym tkwi sukces koncertu? Jak to się stało? O tym postanowił opowiedzieć Brian May.
 • Wszystkich świętych - 1 listopada wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku

  2020-10-30
  W dzień wszystkich świętych wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku. Zatrzymajmy się na chwilę i pomyślmy o tych artystach, których już z nami nie ma. Ten rok wyjątkowo nas doświadcza i zabiera ze sobą wiele wybitnych osób.
 • 8Patti Smith wspiera strajkujące Polki. Wokalistka umieściła wymowną grafikę w swoich mediach społecznościowych

  2020-10-30
  Patti Smith odniosła się do strajku kobiet w Polsce na swoich mediach społecznościowych i tym samym wsparła grupy protestujące w całym kraju przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej.
 • Cmentarze zamknięte na Wszystkich Świętych! Premier Mateusz Morawiecki ogłosił to na konferencji prasowej

  2020-10-30
  Pandemia koronawirusa nie odpuszcza, a ilość zachorowań jest coraz większa. Premier Mateusz Morawiecki ogłosił 30 października 2020, że wprowadzone zostaną nowe obostrzenia. Co nas czeka przez następne dwa tygodnie?
 • Toxic Fucker nie żyje! Aktor znany z produkcji dla dorosłych, występował nie tylko w porno

  2020-10-30
  Michał Kasprzak, znany bardziej jako Toxic Fucker, nie żyje. O śmierci aktora poinformowała strona XES.pl, która zajmuje się dystrybucją polskich filmów dla dorosłych.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz