Dominik Pajewski

03.08.2020 (15:00)

Kombinezony astronautów SpaceX wyglądają niesamowicie futurystycznie. Pokazano nagranieTo, że Elon Musk za wszelką cenę chce wyprzedzić swoje czasy, można było zauważyć już wiele razy. Tym razem pokazano, jak wyglądają kombinezony astronautów, które projektuje firma filantropa. Jak możecie się domyślić, wszystko jest mocno futurystyczne.

Elon Musk pokazał wiele razy, że jest człowiekiem, który stara się wyprzedzić swoje czasy, projektując nowe rzeczy, które przypominają to, co widywaliśmy wiele razy w filmach science-fiction. Tym razem pokazano, jak wyglądają kombinezony astronautów, których SpaceX wysyła w kosmos.

DOSTALIŚCIE POCZTĄ TAJEMNICZE CHIŃSKIE NASIONA? MOGĄ OKAZAĆ SIĘ NIEBEZPIECZNE


Kombinezony SpaceX wyglądają jak z filmów science-fiction

Dlaczego SpaceX sami stworzyli skafandry, nie zlecając tego żadnej zewnętrznej firmie? Chodzi o zintegrowanie z fotelami, które są umieszczane w statkach. Mówiąc najprościej, skafander jest częścią statku! Brzmi jak opcja z filmu science-fiction? Jak najbardziej, jednak to nic dziwnego w kontekście tego co robi Elon Musk, który wyznaje zasadę, że przyszłość jest dzisiaj. 

Zobaczcie, jak wyglądają specjalne kombinezony:
 

SMELLS LIKE TEEN SPIRIT PO ŁACIŃSKU. KURTUS COBAENUS SPRZED WIEKÓW

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kraśnik - MEMY o mieście, które stało się hitem internetu

  2020-09-29
  Kraśnik w ostatnich dniach stał się prawdziwym hitem internetu i trudno się dziwić. Wszystko z powodu utrzymanego większością głosów ''stanowiska dotyczącego powstrzymania ideologii LGBT przez wspólnotę samorządową'' oraz przyjętej petycji ''Stop zagrożeniu życia i zdrowia''. Chodzi o zakaz wprowadzania sieci 5G, bez wcześniejszego ustalenia, czy jest dobre dla zdrowia. Tego typu sytuacja mogła skończyć się w jeden sposób - szaloną ilością memów, które zalały sieć.
 • AC/DC wracają! Zespół zaczyna robić szum w social mediach

  2020-09-29
  O powrocie AC/DC mówiło się od jakiegoś czasu i jak się okazuje, informacje się potwierdzają. Grupa zaczyna robić szum w swoich social mediach, a w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat planowanych działań.
 • Zdjęcia kosmosu, które robi Polak są hitem i kosztują sporo pieniędzy

  2020-09-29
  Kosmos od zawsze fascynował i wygląda na to, że z tej fascynacji może powstać coś pięknego. Co najciekawsze, kosmos to też niezły sposób na zarobek i to spory.
 • James Bond - muzyka z 25 filmów zebrana na złotych winylach. Prawdziwa gratka dla fanów

  2020-09-29
  Filmy o Jamesie Bondzie stały się prawdziwym klasykiem, który zna prawdopodobnie każdy miłośnik kina. Filmy często mają świetną ścieżkę dźwiękową, która została zgromadzona na specjalnych, złotych winylach.
 • Lars Ulrich wskazał najgorszy numer Metalliki. Fani mogą czuć się zaskoczeni

  2020-09-29
  Metallica ma na swoim koncie wielkie hity oraz numery, a nawet albumy, o których każdy wolałby zapomnieć. Lars Ulrich wskazał numer, który według niego jest najgorszym w twórczości zespołu.
 • FIFA 2021 - rockowy soundtrack w nowej odsłonie gry. Kogo usłyszymy?

  2020-09-29
  Seria FIFA jest prawdziwym fenomenem, który od ponad 20 lat jest prawdziwym hitem wśród graczy. Okazuje się, że FIFA 2021 posiadać będzie bardzo rockowy soundtrack, co z pewnością ucieszy fanów piłki nożnej, którzy gustują w gitarowych brzmieniach.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz