Dominik Pajewski

20.06.2016 (23:18)

Klasyczny utwór Soundgarden w coverze Postmodern Jukebox. To trzeba usłyszeć!Klimat vintage w połączeniu z muzyką grunge to mieszanka wybuchowa. Jednak z tego połączenia może wyjść coś dobrego gdy za takie połączenie weźmie się Postmodern Jukebox. Posłuchajcie ich wersji klasycznego numeru Soundgarden.

Muzyka grunge była głosem pokolenia gniewu i spokojnie można powiedzieć, że pewne utwory zapisały się bardzo wyraźnie w historii muzyki. Głównymi reprezentantami tego gatunku byli: Nirvana, Soundgarden, Pearl Jam i Alice In Chains.

>> Najlepsze płyty 2016: podsumowanie pierwszego półrocza

Z pewnością legendarnym utworem jest "Black Hole Sun" z repertuaru Soungarden, utwór ten znajdował się wiele razy na szczytach list przebojów i zna go większość miłośników muzyki rockowej. Zastanawialiście się jednak jak ta kompozycja brzmiała by w klimacie vintage? Brzmi to trochę abstrakcyjnie, lecz stało się faktem dzięki kreatywnej grupie Postmodern Jukebox. Zespół znany jest ze swoich coverów znanych kompozycji, nie tylko rockowych, my jednak jesteśmy dosłownie rozbrojeni taką wersją Soundgarden! Sprawdźcie, to jest dosłownie magiczne:

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Członkowie Queen mają kontakt z Johnem Deaconem? Czy jest szansa na wspólne granie?

  2020-10-20
  Zespół Queen nadal koncertuje, grając koncerty z Adamem Lambertem i ciesząc się pozytywnym przyjęciem ze strony fanów. Fani pytają ciągle, co z Johnem Deaconem, który przestał występować w 1997 roku. Okazuje się, że Brian May wie co dzieje się z zespołowym przyjacielem.
 • Najstraszniejsze horrory świata wybrane! Naukowcy przedstawili listę

  2020-10-20
  Jeżeli zawsze kłóciliście się ze znajomymi o to, który horror jest najstraszniejszy, to teraz nie ma wątpliwości. Naukowcy stworzyli listę, która pokazuje, które horrory najbardziej straszą ludzi.
 • Lana Del Rey udostępnia premierowy teledysk. Numer zapowiada nowy album

  2020-10-20
  Lana Del Rey jest jedną z tych artystek, która ma fanów w różnych kręgach. Artystka zaprezentowała najnowszy singiel, który zapowiada premierowe wydawnictwo.
 • Nowy sezon Dextera nie będzie kontynuacją? Twórcy tłumaczą o co chodzi

  2020-10-20
  Dexter to jeden z tych seriali, który do dzisiaj jest bardzo dobrze wspominany przez fanów, nie licząc ostatniego sezonu. Twórcy postanowili powrócić do tematu Dextera i zapowiedziano nowy sezon! Teraz wiemy, w jakim czasie zostanie osadzona historia.
 • Nowa płyta SOAD powstanie? Shavo Odadjian: jestem optymistą

  2020-10-20
  Nowa płyta System Of A Down jest wyczekiwana od 15 lat i spokojnie można stwierdzić, że chyba nie doczekamy się tego krążka. Shavo Odadjian, ma jednak pozytywne spojrzenie na ten temat.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz