Dana Pakońska

22.04.2015 (16:35)

KISS: trailer animowanego filmu ze Scooby-Doo! i zespołem w rolach głównych. Czy Rock and Roll Mystery stanie się hitem? [VIDEO]KISS w filmie ze Scooby-Doo! Zobaczcie oficjalny zwiastun animacji i dowiedzcie się więcej na temat filmowej premiery lata 2015: Scooby-Doo! And Kiss: Rock and Roll Mystery.

Scooby-Doo! And Kiss: Rock and Roll Mystery - animowany film pełnometrażowy o spotkaniu zespołu z ekipą, rozwiązującą kryminalne zagadki, tj. Scooby-Doo, Daphne, Velmą, Shaggym i Fredem, ukaże się na DVD i Blu-ray 21 lipca 2015. Paul Stanley, Gene Simmons, Eric Singer i Tommy Thayer zdubbingują własne postaci. Ponadto w filmie pojawi się sześć przebojów grupy, powstanie też ich oryginalny numer do filmu Scooby-Doo.

>>> Album nagrany w kosmosie?! Astronauta Chris Hadfield znany z coveru Space Oddity Davida Bowiego wyda płytę! <<<

Zobaczcie zwiastun filmu Scooby-Doo! And Kiss: Rock and Roll Mystery. Podoba się Wam? Czy Waszym zdaniem film z legendarnymi muzykami w rolach głównych ma szansę stać się kasową produkcją?>>> Egzamin gimnazjalny 2015: część matematyczno-przyrodnicza - ARKUSZE <<<

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pol'and'Rock Festival 2020 (dawniej Przystanek Woodstock) - ZESPOŁY, DATA, MIEJSCE

  2020-02-17
  Pol'and'Rock Festival 2020 - termin, zespoły, ogłoszenia. Sprawdźcie, wszystkie informacje o Pol'and'Rock Festival 2020 roku na EskaROCK.pl. Bez tego festiwalu nie byłoby rockowej mapy Polski, to właśnie impreza Jurka Owsiaka jest stałym punktem koncertowym w naszym kraju. Poznajcie szczegóły kolejnej edycji festiwalu.
 • Muzycy System Of A Down nagrali cover Davida Bowiego. Serj Tankian pojawił się na wokalu

  2020-02-17
  Status System Of A Down nie zmienia się od lat i na nowy album nie ma raczej co liczyć. W tym czasie, artyści angażują się w swoje solowe projekty, a jednym z nich jest These Grey Men Johna Dolmayana, gdzie pojawił się gościnnie Serj Tankian.
 • Psy 2,5. W imię miłości. O co chodzi? Czym jest wydawnictwo?

  2020-02-17
  Psy 3. W imię zasad, pojawiły się w kinach 17 stycznia 2020, jednak całą historię uzupełnia jeszcze jedno wydawnictwo. O czym będą 'Psy 2,5. W imię miłości'?
 • Ceny biletów na Rage Against The Machine powalają. Tom Morello chwali rozwiązanie

  2020-02-17
  Ceny biletów na Rage Against The Machine są dosyć wysokie i wiele osób nie było w stanie kupić wejściówek w cenach, jakie zaproponowali organizatorzy. Okazuje się, że sam Tom Morello chwali ten pomysł.
 • P.O.D. w Warszawie 2020 - BILETY i DATA koncertu

  2020-02-17
  P.O.D. wracają do koncert, by zagrać jedyny raz w Warszawie. Gdzie wystąpi zespół, jaka jest cena biletów? Wszystkie informacje znajdziecie na EskaROCK.pl.
 • Kobieta z okładki pierwszej płyty Black Sabbath udzieliła wywiadu. Co robi obecnie?

  2020-02-17
  Niedawno debiutancki album Black Sabbath obchodził 50. urodziny. Była to świetna okazja do tego, by powspominać czasy nagrań płyty oraz dowiedzieć się kilku ciekawostek. Ujawniono również, co robi obecnie tajemnicza kobieta z okładki albumu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz