Dominik Pajewski

04.02.2019 (12:47)

Kirk Hammett wspomina dziwne spotkanie z Michaelem Jacksonem w latach 90-tychLata 90-te były pełne wspaniałych rzeczy oraz dosyć dziwnych akcji. Jedną z nich przypomniał Kirk Hammett, który miał okazję spotkać Michaela Jacksona podczas kręcenia klipu do utworu 'The Unforgiven'.

Lata 90-te były pełne ciekawych rzeczy, które zapisywały się często w historii popkultury. Z pewnością jedną z nich jest słynny 'Czarny Album' Metalliki, który zapisał się bardzo wyraźnie na kartach historii muzyki. 

Co by było, gdyby Freddie Mercury spotkał siebie z młodości? Te zdjęcia zrobią wam dzień [FOTO] 
Jednym z klipów promujących krążek był ten do utworu 'The Unforgiven', który jest wyjątkowo klimatyczny. Z tym czasem związanych jest wiele historii, w tym ta z Michaelem Jacksonem, o której przypomniały Hammetowi fanki podczas spotkania. Gitarzysta postanowił opowiedzieć o tym jak spotkał Króla Pop:

Kręciliśmy teledysk 'The Unforgiven' w Los Angeles. Wyszedłem na zewnątrz i nagle przejechał wózek golfowy, w którym siedzieli Michael Jackson, Macaulay Culkin i jakiś facet w turbanie. Gdy wracali, pomachałem im. Zatrzymali się, podszedłem więc i się przedstawiłem. Powiedziałem: „Cześć, jestem Kirk z Metalliki”, na co Michael powiedział do Culkina: 'Spójrz, to Metallic' (śmiech). Pomyślałem: 'Niech mu będzie'. Ale najdziwniejsze jest to, że tydzień później dostałem pocztą zdjęcie Michaela z autografem. To szalone! Nie mam pojęcia, skąd miał mój adres. Na zdjęciu był z panterą, a podpis głosił: 'Dla Kirka, Michael Jackson'.

Zapis ze spotkania zobaczycie poniżej:
 
 

Przypomnijmy, Metallica wystąpi w Warszawie 21 sierpnia 2019, niestety bilety nie są już dostępne na to wydarzenie.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • AC/DC - SHOT IN THE DARK: tak brzmi nowy utwór kultowej grupy

  2020-10-01
  O powrocie AC/DC mówiło się od jakiegoś czasu i jak się okazuje, informacje się potwierdzają. Grupa zaczęła robić szum w swoich social mediach, a w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat planowanych działań. Teraz otrzymaliśmy pierwszą muzyczną zajawkę!
 • Rob Halford zaśpiewałby z Lady Gagą. Jakie piosenki mogliby wykonać?

  2020-10-01
  Rob Halford dołączył do grona muzyków rockowych i metalowych, którzy są oczarowani Lady Gagą. Frontman Judas Priest podkreślił, że mógłby zaśpiewać coś wspólnie z wokalistką.
 • Ogromna drukarka 3D, zaczęła tworzyć domy z betonu! To ogromny rozwój w budownictwie

  2020-10-01
  Technologia drukarek 3D rozwija się niesamowicie szybko i wygląda na to, że technologia wchodzi na stałe do kolejnych branży. Tym razem pokazano, że z drukarek 3D można drukować betonowe domy.
 • Mężczyzna, który wytatuował całe swoje ciało, stracił pracę w przedszkolu. Wszystko przez wygląd

  2020-10-01
  Sylvain Helaine, który ma praktycznie całe ciało pokryte tatuażami, stracił pracę w przedszkolu. Powodem był wygląda, a w zasadzie to, że pewien chłopiec miał koszmary przez wygląd Sylvaina.  
 • DZIEŃ POLSKIEJ MUZYKI W ESCE ROCK: 1 PAŹDZIERNIKA GRAMY PO POLSKU! W TEN SPOSÓB WSPIERAMY ARTYSTÓW I MAMY DLA WAS COŚ OD EVENTIM.PL

  2020-10-01
  1 października to Międzynarodowy Dzień Muzyki oraz Dzień Polskiej Muzyki, także nasze uszy powinny być skierowane w stronę ulubionych artystów. W trudnym czasie pandemii, tym bardziej warto wspierać artystów, odtwarzając ich utwory z oficjalnych kanałów, bądź kupując płyty. Postanowiliśmy przyłączyć się do akcji i na naszej antenie usłyszycie dużo polskiej muzyki, a jakby tego było mało, mamy dla was niespodziankę, którą przygotowaliśmy razem z Eventin.pl.
 • Netflix podwyższy ceny za swoje usługi? Tak twierdzi znany analityk

  2020-10-01
  Netflix to najpopularniejsza platforma VOD i to pewnie prędko się nie zmieni. Okazuje się, że streamingowy gigant planuje podwyżki w USA i Europie. Kiedy możemy spodziewać się wyższych cen?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz