Dominik Pajewski

27.09.2018 (11:03)

Kirk Hammett nagra solowy album? 'Mam mnóstwo materiału, który nie jest przeznaczony dla Metalliki'Metallica powróciła w świetnym stylu z albumem 'Hardwired...To Self-Destruct' i z pewnością nie jest to ostatnio słowo w ich muzycznej karierze. Okazuj się jednak, że Kirk Hammett ma pełno materiału, który nie jest przeznaczony dla Metalliki.

Prawie 10 lat fani Metalliki musieli czekać na nowym album, który jak się okazało, spełnił wszystkie oczekiwania. Zespół powrócił w świetnej formie, a ich krążek pokazał, że to nie jest ich ostatnie słowo. Oczywiście fani chcą jeszcze więcej, jednak w tej chwili pojawił się na horyzoncie Kirk Hammett ze swoim zaskakującym stwierdzeniem.

Dziewczynka z piosenki 'Rowerek' Kukiza i Piersi. Zobaczcie jak się zmieniła i jak śpiewa! [VIDEO]


 

Gitarzysta ujawnił, że w wywiadzie dla magazynu Metal Hammer, że ma bardzo dużo solowego materiału:

Mam mnóstwo materiału, który nie jest przeznaczony dla Metalliki i ta sterta ciągle rośnie. Pewnego dnia, gdy uznam, że nastał odpowiedni moment... Ale wciąż mam dużo do oddania Metallice. Może gdy tutaj poczuję się spełniony, pomyślę o innych projektach.

Moja solowa płyta w ogóle nie byłaby metalowa. Byłoby to coś dziwnego, sięgającego daleko po różne style, ale jednocześnie spójnego. Nie zdziwiłbym się, gdybyśmy wszyscy nagrali jakieś solowe rzeczy. Zrobiłoby nam to dobrze i powrócilibyśmy do zespołu z większym entuzjazmem. To jak wycieczka na biwak, po której dobrze wrócić do domu i do ciepłego łóżka.

Metallica w Polsce 2019 - zespół powraca do naszego kraju

 
Metallica wraca do Polski! Obecność zespołu w naszym kraju to świetna okazja by usłyszeć największe hity, a przy okazji ci, którym nie udało się dostać na koncert w Krakowie, będą mogli w końcu zobaczyć zespół na żywo. A jak wiadomo, grupa jest w świetnej formie, co zwiastuje kolejny wspaniały koncert. Metallica zagra w Warszawie 21 sierpnia na PGE Narodowym!

Pulp Fiction - ciekawostki o kultowym filmie. Tego mogliście nie wiedzieć

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Till Lindemann powróci z drugim solowym krążkiem!

  2019-08-26
  Można stwierdzić, że Till Lindemann jest dosyć zapracowanym człowiekiem, który nie ma na nic czasu. Okazuje się jednak, że mimo dosyć intensywnej pracy z Rammstein, wokalista przygotowuje druga płytę swojego solowego projektu.
 • El Camino - tak wygląda zwiastun filmu ze świata 'Breaking Bad'

  2019-08-26
  Fani 'Breaking Bad' czekali na ten moment, odkąd ogłoszono, że są plany przedstawienia dalszej historii Jessy'ego Pinkmana. Teraz już wiemy, że filmowa kontynuacja będzie nosić tytuł 'El Camino', do sieci trafił także zwiastun produkcji.
 • John Travolta jest fanem Limp Bizkit? Aktor świetnie zna teksty zespołu

  2019-08-23
  Mówi się, że wszystko co złe w muzyce lat 90-tych zrobiła grupa Limp Bizkit. Jak się okazuje, fanem zespołu jest prawdopodobnie John Travolta, który zna teksty zespołu na pamięć. 
 • Fani odgadli, kim jest nowy członek Slipknota! Kto zastąpił Chrisa Fehna?

  2019-08-23
  Zespół Slipknot od zawsze był otoczony pewnego rodzaju aurą tajemnicy, która tylko budowała wizerunek. Fani postanowili wyśledzić, kim jest nowy członek zespołu i jak się okazuje, chyba udało się odgadnąć tożsamość muzyka.
 • Metallica w Warszawie 2019: można kupić płytę z zapisem koncertu na PGE Narodowym

  2019-08-23
  Koncert Metalliki w Warszawie, z pewnością spełnił oczekiwania fanów, którzy otrzymali set z najlepszymi numerami. Zespół pokazał, że ma nadal wiele energii, co też przełożyło się na atmosferę podczas wydarzenia. Wszystkim, którzy chcieliby przeżyć to jeszcze raz, Metallica postanowiła zrobić niespodziankę i to w postaci zapisu koncertu na płycie.
 • Kostka z koncertu Metalliki w Warszawie, jest do kupienia na Allegro za 200 zł!

  2019-08-23
  Podczas europejskiej trasy koncertowej, Metallica przygotowuje specjalne kostki, które mają nadrukowany symbol danego miasta oraz nazwę miejscowości i datę wydarzenia. W Warszawie również pojawiły się dedykowane kostki, które w dosyć dużej ilości były rzucane w stronę tłumu. Kilku szczęśliwców, którzy złapali pamiątkowe kostki, postanowili je sprzedaż na Allegro, cena jednak powala.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz