Dominik Pajewski

27.09.2018 (11:03)

Kirk Hammett nagra solowy album? 'Mam mnóstwo materiału, który nie jest przeznaczony dla Metalliki'Metallica powróciła w świetnym stylu z albumem 'Hardwired...To Self-Destruct' i z pewnością nie jest to ostatnio słowo w ich muzycznej karierze. Okazuj się jednak, że Kirk Hammett ma pełno materiału, który nie jest przeznaczony dla Metalliki.

Prawie 10 lat fani Metalliki musieli czekać na nowym album, który jak się okazało, spełnił wszystkie oczekiwania. Zespół powrócił w świetnej formie, a ich krążek pokazał, że to nie jest ich ostatnie słowo. Oczywiście fani chcą jeszcze więcej, jednak w tej chwili pojawił się na horyzoncie Kirk Hammett ze swoim zaskakującym stwierdzeniem.

Dziewczynka z piosenki 'Rowerek' Kukiza i Piersi. Zobaczcie jak się zmieniła i jak śpiewa! [VIDEO]


 

Gitarzysta ujawnił, że w wywiadzie dla magazynu Metal Hammer, że ma bardzo dużo solowego materiału:

Mam mnóstwo materiału, który nie jest przeznaczony dla Metalliki i ta sterta ciągle rośnie. Pewnego dnia, gdy uznam, że nastał odpowiedni moment... Ale wciąż mam dużo do oddania Metallice. Może gdy tutaj poczuję się spełniony, pomyślę o innych projektach.

Moja solowa płyta w ogóle nie byłaby metalowa. Byłoby to coś dziwnego, sięgającego daleko po różne style, ale jednocześnie spójnego. Nie zdziwiłbym się, gdybyśmy wszyscy nagrali jakieś solowe rzeczy. Zrobiłoby nam to dobrze i powrócilibyśmy do zespołu z większym entuzjazmem. To jak wycieczka na biwak, po której dobrze wrócić do domu i do ciepłego łóżka.

Metallica w Polsce 2019 - zespół powraca do naszego kraju

 
Metallica wraca do Polski! Obecność zespołu w naszym kraju to świetna okazja by usłyszeć największe hity, a przy okazji ci, którym nie udało się dostać na koncert w Krakowie, będą mogli w końcu zobaczyć zespół na żywo. A jak wiadomo, grupa jest w świetnej formie, co zwiastuje kolejny wspaniały koncert. Metallica zagra w Warszawie 21 sierpnia na PGE Narodowym!

Pulp Fiction - ciekawostki o kultowym filmie. Tego mogliście nie wiedzieć

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Ed Sheeran pojawił się w ostatniej części Gwiezdnych Wojen. Kogo zagrał?

  2020-01-21
  Ed Sheeran lubi zaskakiwać fanów, a na dodatek sam jest miłośnikiem Gwiezdnych Wojen, o czym też często wspominał. Okazuje się, że wokalista pojawił się w ostatniej części gwiezdnej sagi. Kogo zagrał?
 • Muzycy Nirvany i The Doors zagrają wspólny koncert

  2020-01-21
  O takim koncercie wielu fanów z pewnością marzyło. 23 stycznia 2020, na jednej scenie pojawią się muzycy Nirvany i The Doors. Co skłoniło artystów do takiego występu?
 • Pol'and'Rock Festival 2020 - ZESPOŁY, DATA, MIEJSCE

  2020-01-21
  Pol'and'Rock Festival 2020 - termin, zespoły, ogłoszenia. Sprawdźcie, wszystkie informacje o Pol'and'Rock Festival 2020 roku na EskaROCK.pl. Bez tego festiwalu nie byłoby rockowej mapy Polski, to właśnie impreza Jurka Owsiaka jest stałym punktem koncertowym w naszym kraju. Poznajcie szczegóły kolejnej edycji festiwalu.
 • AC/DC wyda nowy album w lutym i ruszy w trasę? Czy będzie koncert w Polsce?

  2020-01-21
  Cisza ze strony AC/DC wydaje się być zbytnio podejrzana, zwłaszcza, że jakiś czas temu widziano zespół razem w okolicach studiach nagraniowego. Teraz pojawiły się plotki, że nowy album AC/DC pojawi się w lutym, a potem grupa ruszy w trasę.
 • Dzień Babci 2020 - krótkie życzenia i wierszyki SMS

  2020-01-21
  Dzień Babci 2020 - krótkie życzenia i wierszyki dla babć? Mamy dla Was proste propozycje i pomysły, aby sprawić im przyjemność w dniu ich świąt.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz