Dominik Pajewski

27.09.2018 (11:03)

Kirk Hammett nagra solowy album? 'Mam mnóstwo materiału, który nie jest przeznaczony dla Metalliki'Metallica powróciła w świetnym stylu z albumem 'Hardwired...To Self-Destruct' i z pewnością nie jest to ostatnio słowo w ich muzycznej karierze. Okazuj się jednak, że Kirk Hammett ma pełno materiału, który nie jest przeznaczony dla Metalliki.

Prawie 10 lat fani Metalliki musieli czekać na nowym album, który jak się okazało, spełnił wszystkie oczekiwania. Zespół powrócił w świetnej formie, a ich krążek pokazał, że to nie jest ich ostatnie słowo. Oczywiście fani chcą jeszcze więcej, jednak w tej chwili pojawił się na horyzoncie Kirk Hammett ze swoim zaskakującym stwierdzeniem.

Dziewczynka z piosenki 'Rowerek' Kukiza i Piersi. Zobaczcie jak się zmieniła i jak śpiewa! [VIDEO]


 

Gitarzysta ujawnił, że w wywiadzie dla magazynu Metal Hammer, że ma bardzo dużo solowego materiału:

Mam mnóstwo materiału, który nie jest przeznaczony dla Metalliki i ta sterta ciągle rośnie. Pewnego dnia, gdy uznam, że nastał odpowiedni moment... Ale wciąż mam dużo do oddania Metallice. Może gdy tutaj poczuję się spełniony, pomyślę o innych projektach.

Moja solowa płyta w ogóle nie byłaby metalowa. Byłoby to coś dziwnego, sięgającego daleko po różne style, ale jednocześnie spójnego. Nie zdziwiłbym się, gdybyśmy wszyscy nagrali jakieś solowe rzeczy. Zrobiłoby nam to dobrze i powrócilibyśmy do zespołu z większym entuzjazmem. To jak wycieczka na biwak, po której dobrze wrócić do domu i do ciepłego łóżka.

Metallica w Polsce 2019 - zespół powraca do naszego kraju

 
Metallica wraca do Polski! Obecność zespołu w naszym kraju to świetna okazja by usłyszeć największe hity, a przy okazji ci, którym nie udało się dostać na koncert w Krakowie, będą mogli w końcu zobaczyć zespół na żywo. A jak wiadomo, grupa jest w świetnej formie, co zwiastuje kolejny wspaniały koncert. Metallica zagra w Warszawie 21 sierpnia na PGE Narodowym!

Pulp Fiction - ciekawostki o kultowym filmie. Tego mogliście nie wiedzieć

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pierwszy w Polsce sklep z odzieżą używaną w centrum handlowym

  2020-09-21
  Sklep oferujący ubrania z drugiej ręki po raz pierwszy w Polsce zadebiutował w centrum handlowym. Znany miłośnikom stylu vintage Bazar Miejski otworzył swoje drzwi dla klientów warszawskiej Galerii Młociny.
 • Najstarsza córka Ozzy'ego Osbourne'a wydaje debiutancki album!

  2020-09-21
  Najstarsza córka Ozzy'ego i Sharon, wydaje debiutancki album! Poznaliśmy szczegóły krążka, która Aimee wydaje pod pseudonimem ARO, a w sieci można posłuchać już pierwszego singla.
 • Ojciec chrzestny doczeka się specjalnego serialu. Zobaczymy kulisy legendarnej produkcji

  2020-09-21
  Ojciec chrzestny należy do klasyków kina, który każdy kinoman powinien zobaczyć chociaż raz. Powstaje specjalny serial fabularny który ukaże kulisy powstawania kultowej produkcji.
 • Lars Ulrich wskazał najlepszego perkusistę w historii rocka

  2020-09-21
  Lars Ulrich jest uznawany za jednego z ikonicznych artystów w historii rocka, jednak jeśli chodzi o jego umiejętności, no to z tym bywa różnie.Kto dla założyciela Metalliki jest najlepszym perkusistą w historii? 
 • Luxtorpeda zbudowała studio od fundamentów, by nagrać nową płytę

  2020-09-21
  Nowa płyta Luxtorpedy jest mocno wyczekiwana przez fanów zespołu i jak widać, grupa w pewien sposób zaczęła wszystko od początku. Litza opowiedział, jak powstawała najnowsza płyta i jaki był plan na tytuł.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz