Dominik Pajewski

27.09.2018 (11:03)

Kirk Hammett nagra solowy album? 'Mam mnóstwo materiału, który nie jest przeznaczony dla Metalliki'Metallica powróciła w świetnym stylu z albumem 'Hardwired...To Self-Destruct' i z pewnością nie jest to ostatnio słowo w ich muzycznej karierze. Okazuj się jednak, że Kirk Hammett ma pełno materiału, który nie jest przeznaczony dla Metalliki.

Prawie 10 lat fani Metalliki musieli czekać na nowym album, który jak się okazało, spełnił wszystkie oczekiwania. Zespół powrócił w świetnej formie, a ich krążek pokazał, że to nie jest ich ostatnie słowo. Oczywiście fani chcą jeszcze więcej, jednak w tej chwili pojawił się na horyzoncie Kirk Hammett ze swoim zaskakującym stwierdzeniem.

Dziewczynka z piosenki 'Rowerek' Kukiza i Piersi. Zobaczcie jak się zmieniła i jak śpiewa! [VIDEO]


 

Gitarzysta ujawnił, że w wywiadzie dla magazynu Metal Hammer, że ma bardzo dużo solowego materiału:

Mam mnóstwo materiału, który nie jest przeznaczony dla Metalliki i ta sterta ciągle rośnie. Pewnego dnia, gdy uznam, że nastał odpowiedni moment... Ale wciąż mam dużo do oddania Metallice. Może gdy tutaj poczuję się spełniony, pomyślę o innych projektach.

Moja solowa płyta w ogóle nie byłaby metalowa. Byłoby to coś dziwnego, sięgającego daleko po różne style, ale jednocześnie spójnego. Nie zdziwiłbym się, gdybyśmy wszyscy nagrali jakieś solowe rzeczy. Zrobiłoby nam to dobrze i powrócilibyśmy do zespołu z większym entuzjazmem. To jak wycieczka na biwak, po której dobrze wrócić do domu i do ciepłego łóżka.

Metallica w Polsce 2019 - zespół powraca do naszego kraju

 
Metallica wraca do Polski! Obecność zespołu w naszym kraju to świetna okazja by usłyszeć największe hity, a przy okazji ci, którym nie udało się dostać na koncert w Krakowie, będą mogli w końcu zobaczyć zespół na żywo. A jak wiadomo, grupa jest w świetnej formie, co zwiastuje kolejny wspaniały koncert. Metallica zagra w Warszawie 21 sierpnia na PGE Narodowym!

Pulp Fiction - ciekawostki o kultowym filmie. Tego mogliście nie wiedzieć

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Irańska platforma streamingowa usuwa kobiety z okładek płyt! [FOTO]

  2019-10-21
  Dobry album, to także często świetna okładka, która jest wizytówką i symbolem krążka. Jednak jedna z irańskich platform streamingowych, Melovaz, postanowiła pozmieniać okładki. Uściślając, z okładek zniknęły kobiety, co wywołało prawdziwą burzę.
 • Jarocy zaprasza na pierwsze koncerty. Szczegóły wydarzeń

  2019-10-21
  Już wkrótce Jarocy - grupa dowodzona przez popularnego gitarzystę Jarosława Nyckowskiego wyruszy w trasę promującą debiutancki album „Divided”.
 • Duet Youth Novels prezentuje singel "Skin"

  2019-10-21
  "Skin" to nowy singiel duetu Youth Novels, który wcześniej zaprezentował swoje melancholijne, przeszywające kompozycje na dwóch EP-kach.
 • Nie tylko Martin Scorsese krytykuje Marvela. Kolejny słynny reżyser nie lubi filmów superbohaterskich

  2019-10-21
  Kinowe Uniwersum Marvela rozrosło się do ogromnych rozmiarów, generując gigantyczne przychody. Niestety, nie każdy jest fanem tego typu kina i z pewnością nie przepada za nimi Martin Scorsese. Reżyser uznał niedawno, że filmy Marvela nie są kinem, a jego zdanie podziela inny, równie uznany reżyser.
 • Daria Zawiałow w 'Od przedszkola do Opola'. Tak śpiewała młoda wokalistka [WIDEO]

  2019-10-21
  Pamiętacie program 'Od Przedszkola do Opola', gdzie był słynny miernik hałasu? Wielu wokalistów tam zaczynało swoją drogę muzyczną, a wśród nich jest sama Daria Zawiałow
 • Olga Tokarczuk - Nobel. Jaką nagrodę finansową otrzyma pisarka?

  2019-10-21
  Mamy powody do radości, Olga Tokarczuk otrzymała Literacką Nagrodę Nobla! Wieść rozeszła się momentalnie i wielu Polaków ma powody do radości. Oczywiście, pojawiły się pytania, ile pieniądzy otrzyma Olga Tokarczuk?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz