Dominik Pajewski

27.09.2018 (11:03)

Kirk Hammett nagra solowy album? 'Mam mnóstwo materiału, który nie jest przeznaczony dla Metalliki'Metallica powróciła w świetnym stylu z albumem 'Hardwired...To Self-Destruct' i z pewnością nie jest to ostatnio słowo w ich muzycznej karierze. Okazuj się jednak, że Kirk Hammett ma pełno materiału, który nie jest przeznaczony dla Metalliki.

Prawie 10 lat fani Metalliki musieli czekać na nowym album, który jak się okazało, spełnił wszystkie oczekiwania. Zespół powrócił w świetnej formie, a ich krążek pokazał, że to nie jest ich ostatnie słowo. Oczywiście fani chcą jeszcze więcej, jednak w tej chwili pojawił się na horyzoncie Kirk Hammett ze swoim zaskakującym stwierdzeniem.

Dziewczynka z piosenki 'Rowerek' Kukiza i Piersi. Zobaczcie jak się zmieniła i jak śpiewa! [VIDEO]


 

Gitarzysta ujawnił, że w wywiadzie dla magazynu Metal Hammer, że ma bardzo dużo solowego materiału:

Mam mnóstwo materiału, który nie jest przeznaczony dla Metalliki i ta sterta ciągle rośnie. Pewnego dnia, gdy uznam, że nastał odpowiedni moment... Ale wciąż mam dużo do oddania Metallice. Może gdy tutaj poczuję się spełniony, pomyślę o innych projektach.

Moja solowa płyta w ogóle nie byłaby metalowa. Byłoby to coś dziwnego, sięgającego daleko po różne style, ale jednocześnie spójnego. Nie zdziwiłbym się, gdybyśmy wszyscy nagrali jakieś solowe rzeczy. Zrobiłoby nam to dobrze i powrócilibyśmy do zespołu z większym entuzjazmem. To jak wycieczka na biwak, po której dobrze wrócić do domu i do ciepłego łóżka.

Metallica w Polsce 2019 - zespół powraca do naszego kraju

 
Metallica wraca do Polski! Obecność zespołu w naszym kraju to świetna okazja by usłyszeć największe hity, a przy okazji ci, którym nie udało się dostać na koncert w Krakowie, będą mogli w końcu zobaczyć zespół na żywo. A jak wiadomo, grupa jest w świetnej formie, co zwiastuje kolejny wspaniały koncert. Metallica zagra w Warszawie 21 sierpnia na PGE Narodowym!

Pulp Fiction - ciekawostki o kultowym filmie. Tego mogliście nie wiedzieć

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pierwszy film w kosmosie, ma już reżysera! W roli głównej Tom Cruise

  2020-05-28
  Świat kina wkracza na zupełnie inny poziom i to poziom prawdziwie kosmiczny. Jakiś czas temu ogłoszono, że rozpoczęły się prace nad pierwszym filmem w kosmosie. Wiemy już, że zagra Tom Cruise, a teraz ogłoszono reżysera produkcji.
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-28
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Rammstein w wersji folkowej. Do sieci trafiła klimatyczna wersja ''Ohne Dich'' [WIDEO]

  2020-05-28
  Rammstein co jakiś czas są coverowani i patrząc na ilość przeróbek w sieci, prawdopodobnie muzyka zespołu była przerabiana na wszystkie możliwe gatunki. Tym razem, do sieci trafił cover utworu ''Ohne Dich'', który został zagrany w wersji folkowej.
 • Travis Barker i Post Malone, po zagraniu numerów Nirvany, myślą o rockowym projekcie

  2020-05-28
  Po występie Post Malone'a z Travisem Barkerem, gdzie panowie zagrali dosyć obszerny set złożony z piosenek Nirvany, fani napisali, że chcą więcej takiej muzyki od duetu. Widać, że artyści czytają komentarze, bo ogłoszono, że w planach jest rockowy projekt.
 • Krzysztof Jaryczewski ponownie trafił do szpitala! Co stało się z artystą?

  2020-05-28
  Krzysztof Jaryczewski ponownie trafił do szpitala! Co dolega współzałożycielowi Oddziału Zamkniętego? Jaki jest stan Krzysztofa Jaryczewskiego?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz