Michał Ciemniewski

12.07.2017 (14:17)

Kirk Hammett ma problemy z pieniędzmi przez swoje hobbyKirk Hammett ma problemy z pieniędzmi. Czyżby gitarzyście zespołu Metallica obcięto pensję? Nie. Powodem są jego pasje.

Kirk Hammett już od 34 lat jest zatrudniony na stanowisku gitarzysty Metalliki. Legendarny zespół gromadzi komplet oddanych fanów na każdym koncercie, a ich najnowsza płyta Hardwired... To Self Destruct okazała się sukcesem komercyjnym przynoszącym spore zyski.

Kirk Hammett o pieniądzach

Hammett mimo to narzeka na pieniądze. W błędzie są jednak ci, którzy myślą, że gitarzyście zablokowano dostęp do konta zespołu. Powodem jego finansowych kłopotów są komiksy, gitary i rzeczy związane z horrorami - pasje, na które Kirk nie żałuje pieniędzy.

James Hetfield mówi dlaczego Metallica się sprzedała

Kirk wyznał to w wywiadzie, który przeprowadził z nim dziennikarz radia Rock 100.5 z Atlanty. Muzyk zapytany o swoje dochody stwierdził, że bycie milionerem stwarza mu pewne problemy, gdyż nie jest dobry w oszczędzaniu. Wydaje więc mnóstwo pieniędzy na różne hobby. Zaraz jednak dodał, że jest dość szczodry więc z wielu podarków cieszą się też osoby w jego otoczeniu.

Metallica scoverowana przez dzieciaki. Świetna wersja 'Nothing Else Matters' [VIDEO]

Zdaje się, że w rozwiązaniu kłopotów z pieniędzmi, o których opowiadał członek Metalliki, pomógłby jakiś kurs oszczędzania. Z drugiej strony pewnie większość z nas chciała by mieć takie problemy jak on. Kto bogatemu zabroni?
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Jim Carrey napisał książkę o sobie, ale nie jest ona w całości prawdziwa

  2020-07-13
  Jim Carrey jest postacią, która przez wiele osób postrzegana jest tylko jako komik. Jest to mocno błędne myślenie, tym bardziej, że aktor ma na koncie wiele ról, które nie są w żaden sposób komediowe. Teraz Carrey zapowiada swoją książkę, która ma być biografią, jednak nie do końca prawdziwą. O co chodzi?
 • Ozzy Osbourne powraca do telewizji! Artysta poprowadzi program o zjawiskach paranormalnych

  2020-07-13
  Ozzy Osbourne był w ostatnim czasie bardzo wyłączony z życia publicznego. Wszystko przez zły stan zdrowia i przede wszystkim kwarantannę. Teraz artysta powraca do telewizji i to jako badacz zjawisk paranormalnych.
 • Kill Bill 3 z gwiazdą serialu ''Euphoria''? Aktorzy próbują przekonać Quentina Tarantino

  2020-07-13
  O trzeciej części ''Kill Billa'' mówił sam Quentin Tarantino gdy tylko pojawiła się druga część. Reżyser zapewniał, że po 18 latach zrealizuje film, który miałby pokazać zemstę córki Vernity Green na Czarnej Mambie. Okazuje się, że film może zostać zrealizowany i nawet jest kandydatką do głównej roli.
 • Lindemann umieścił w sieci making of klipu do 'Frau & Mann'. Film pokazuje, ile pracy włożono w obrazek

  2020-07-13
  Projekt Lindemann na tyle się rozkręcił, że stał się pełnoprawnym zespołem, który gra trasy koncertowe i realizuje świetnie wyglądające teledyski. Tym razem, do sieci trafił making of teledysku ''Frau & Mann'', który ze wszystkich obrazków promujących album ''F&M'', wygląda najbardziej widowiskowo.
 • Łydka Grubasa z wyjątkowym teledyskiem. Zespół wjeżdża z numerem ''Walec''

  2020-07-10
  W styczniu tego roku ukazała się „Socjalibacja", najnowsza płyta zespołu Łydka Grubasa. Sytuacja związana z pandemią wywróciła do góry nogami plany promocyjne związane z albumem, jednak zespół nie złożył broni. Oprócz licznych koncertów online i utworów specjalnych, które zaprezentował fanom w czasie lockdownu, postanowił wrócić do promocji wydanego materiału. Na oficjalnym kanale YouTube zespołu właśnie ukazał się teledysk do utworu „Walec".
 • Black Metal o noszeniu maseczki. Ojciec z córką nagrali specjalną piosenkę, by edukować ludzi

  2020-07-10
  Pandemia koronawirusa wprowadziła nowe rzeczy i zwyczaje, do których musimy się dostosować. Jednym z nich jest zakrywanie ust i nosa w przestrzeni publicznej, co ma zapobiec ewentualnym zakażeniom wirusem. Nie wszyscy jednak pamiętają o maseczkach. W celu przypomnienia, ojciec z córką nagrali black metalowy numer, który przypomina o zasłanianiu ust i nosa.  
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz