Michał Ciemniewski

12.07.2017 (14:17)

Kirk Hammett ma problemy z pieniędzmi przez swoje hobbyKirk Hammett ma problemy z pieniędzmi. Czyżby gitarzyście zespołu Metallica obcięto pensję? Nie. Powodem są jego pasje.

Kirk Hammett już od 34 lat jest zatrudniony na stanowisku gitarzysty Metalliki. Legendarny zespół gromadzi komplet oddanych fanów na każdym koncercie, a ich najnowsza płyta Hardwired... To Self Destruct okazała się sukcesem komercyjnym przynoszącym spore zyski.

Kirk Hammett o pieniądzach

Hammett mimo to narzeka na pieniądze. W błędzie są jednak ci, którzy myślą, że gitarzyście zablokowano dostęp do konta zespołu. Powodem jego finansowych kłopotów są komiksy, gitary i rzeczy związane z horrorami - pasje, na które Kirk nie żałuje pieniędzy.

James Hetfield mówi dlaczego Metallica się sprzedała

Kirk wyznał to w wywiadzie, który przeprowadził z nim dziennikarz radia Rock 100.5 z Atlanty. Muzyk zapytany o swoje dochody stwierdził, że bycie milionerem stwarza mu pewne problemy, gdyż nie jest dobry w oszczędzaniu. Wydaje więc mnóstwo pieniędzy na różne hobby. Zaraz jednak dodał, że jest dość szczodry więc z wielu podarków cieszą się też osoby w jego otoczeniu.

Metallica scoverowana przez dzieciaki. Świetna wersja 'Nothing Else Matters' [VIDEO]

Zdaje się, że w rozwiązaniu kłopotów z pieniędzmi, o których opowiadał członek Metalliki, pomógłby jakiś kurs oszczędzania. Z drugiej strony pewnie większość z nas chciała by mieć takie problemy jak on. Kto bogatemu zabroni?
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tool zapowiada jeszcze bardziej bogatą wersję 'Fear Inoculum'

  2019-11-14
  Nowa płyta TOOLa staje się faktem i w końcu możemy powiedzieć, że dostaliśmy nowy krążek. Fani musieli się jednak zdziwić, gdy ruszyli po wersje preorderową i zobaczyli, że kosztuje 350 zł! To jednak nie koniec, ponieważ zespół planuje wydać, jeszcze bardziej ekskluzywną wersję.
 • Sharon Stone odtworzyła słynną scenę z 'Nagiego Instynktu'

  2019-11-14
  Słynna scena z Sharon Stone w 'Nagim Instynkcie' jest czymś, co spokojnie można wpisać na listę najbardziej ikonicznych scen w historii kina. Aktorka postanowiła odtworzyć słynną scenę jeszcze raz i to przed ogromnym audytorium.
 • Playboy kończy działalność w Polsce. Oto najlepsze okładki i zdjęcia z polskimi wokalistkami [FOTO]

  2019-11-14
  Polska edycja Playboya przejdzie do historii z końcem 2019 roku. Przez wiele lat, polska edycja gościła na okładkach wiele polskich wokalistek. Wybraliśmy najlepsze (naszym zdaniem) rozkładówki, które przez lata mogliśmy oglądać w polskiej edycji.
 • Booze & Glory - koncerty Warszawa i Poznań. Bilety, daty, miejsca

  2019-11-14
  Booze & Glory stale koncertuje, ciężko pracując nad swoją rozpoznawalną marką. W tym roku grupa obchodzi 10-lecie swojej działalności, a we wrześniu wydaje nowy album! Razem z Giuda i The Analogs wyruszają w europejską trasę, która rozpocznie się już w listopadzie! Oczywiście nie mogło zabraknąć dwóch przystanków w Polsce, a będą miały one miejsce 14.12 w Warszawie oraz 15.12 w Poznaniu! Organizatorem koncertu jest agencja WiniaryBookings.
 • Hit Guns N' Roses w 20 róznych stylach. Anthony Vincent znowu zaskakuje

  2019-11-14
  Guns N' Roses są dosyć często przerabiani, jednak gdy pojawia się na horyzoncie Anthony Vincent, to wiadomo, że nie będzie nudy. Tym razem, kreatywny youtuber pokazał hit zespołu w 20 stylach.
 • Marilyn Manson porwał publiczność na hip hopowej imprezie [WIDEO]

  2019-11-14
  Marilyn Manson lubi zaskakiwać fanów i to często w odważny sposób. Tym razem, wokalista wystąpił na festiwalu hip-hopowym i co ciekawe, został bardzo ciepło przyjęty.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz