Anna Dziełak

17.09.2019 (15:58)

Kirk Hammett będzie reżyserować horrory? Czy odejdzie z Metalliki?Kirk Hammett to jeden z najbardziej rozpoznawalnych gitarzystów naszych czasów, który legendą stał się dzięki zespołowi Metallica. Prócz muzyki ma jednak inne nietypowe hobby. Są nim... horrory. Czy dla nich opuści w końcu grupę? 13 lipca 2019 roku w Toronto ruszyła wystawa zbiorów gitarzysty.

Kirk Hammett jest autorem wydanej w październiku 2012 roku książki Too Much Horror Business. Posiada również wielką kolekcję masek, filmowych plakatów, gitar i rzeźb. Podczas jednego z wywiadów promujących wystawę jego zbiorów zdradził, że chciałby zająć się reżyserowaniem. Czy oznacza to, że w niedługim czasie opuści on Metallikę? 

Zobacz też: Wiedźmin Netflixa - data premiery serialu. Ile będzie miał odcinków 1 sezon?

Kirk Hammett odejdzie z Metalliki? Czy zostanie reżyserem? 

Kirk Hammett marzy o tym, by podzielić się swoim hobby z innymi. W wywiadzie zdradził jednak że, by jego marzenie mogło zostać zrealizowane, potrzeba mu dobrego scenarzysty i wolnego czasu. Nie planuje na razie rezygnować z kariery muzyka na rzecz innej pasji. Być może uda mu się w przyszłości połączyć te dwie rzeczy, co z pewnością przysporzyłoby mu jeszcze większej sławy. 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 40 rocznica śmierci Bona Scotta z AC/DC, zostanie uczczona prawdziwą autostradą do piekła

  2019-10-23
  Mimo upływu lat, fani AC/DC pamiętają o postaci Bona Scotta, która jest niesamowicie ważna dla historii grupy i muzyki rockowej. Przy okazji 40 rocznicy śmierci wokalisty, w Australii powstanie coś absolutnie specjalnego, co można nazwać prawdziwą 'autostradą do piekła'.
 • Happysad - nowa płyta. Zespół zdradził, czego możemy spodziewać się na nowym krążku

  2019-10-23
  Happysad długo trzymali fanów w niepewności, aż w końcu ujawnili szczegóły najnowszego albumu. Wiemy już, czego możemy spodziewać się po nowym albumie, a wszystko zdradził Kuba Kawalec
 • 28. Finał WOŚP w Warszawie. Gdzie odbędą się koncerty? Zmiana lokalizacji

  2019-10-23
  Tradycyjnie, finał WOŚP w Warszawie odbywał pod Pałacem Kultury i Nauki, jednak 28. finał będzie inny. Zmieniono miejsce wielkiej imprezy, sprawdźcie gdzie teraz odbędzie się finał WOŚP w Warszawie.
 • Łódzki BLITZKRIEG wraca z pierwszy od 27 lat wydawnictwem studyjnym i zaprasza na trasę po Polsce

  2019-10-22
  24 października do sprzedaży trafi nowa ep-ka łódzkiej grupy Blitzkrieg zatytułowana „Good Times”. Jednocześnie zespół zapowiada serię koncertów, która rozpocznie się w czwartek od występu na łódzkim festiwalu Soundedit.
 • Tupac Shakur został zatrzymany przez policję. Taka informacja została podana do mediów i nie jest to fake news

  2019-10-22
  Postać Tupaca jest tak legendarna wśród fanów rapu, jak Elvis czy The Beatles. Oczywiście, w temacie śmierci rapera jest wiele niejasności, które cały czas powracają i nie są do końca wyjaśnione. Co najdziwniejsze, co jakiś czas mówi się, że widziano rapera w różnych miejscach, a niedawno nawet zatrzymała go policja.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz