28.12.2013 (13:00)

Kings of Leon "Last Mile Home" - nowa, akustyczna piosenka! [2013, AUDIO]"Last Mile Home" - to nowa piosenka grupy Kings of Leon. Kawałek znalazł się już na wydaniu deluxe płyty "Mechanical Bull", ale w zupełnie nowej wersji trafi na soundtrack filmu.
 

Fani Kings of Leon doskonale kojarzą kawałek "Last Mile Home" ze specjalnego wydania płyty "Mechanical Bull". Teraz jednak zespół zaprezentował nową, akustyczną wersję tej piosenki. Utwór znajdzie się na ścieżce dźwiękowej filmu "August: Osage County".

"To historia, do której mogliśmy się z łatwością odnieść. Ważne było dla nas to, żeby napisać piosenkę dorównującą pięknem temu filmowi" - powiedział magazynowi "Rolling Stone" wokalista Caleb Followill. Muzyk przyznaje, że utwór powstał w czasie krótkiej, kilkudniowej przerwy między koncertami w ramach ostatniego tournée zespołu.

Film "August: Osage County" będzie mieć swoją polską premierę w styczniu 2014 roku. Na ekranie zobaczymy takie gwiazdy jak: Meryl Streep, Julia Roberts, Ewan McGregor, Benedict Cumberbatch, Juliette Lewis i Sam Shepard. 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Członkowie Queen mają kontakt z Johnem Deaconem? Czy jest szansa na wspólne granie?

  2020-10-20
  Zespół Queen nadal koncertuje, grając koncerty z Adamem Lambertem i ciesząc się pozytywnym przyjęciem ze strony fanów. Fani pytają ciągle, co z Johnem Deaconem, który przestał występować w 1997 roku. Okazuje się, że Brian May wie co dzieje się z zespołowym przyjacielem.
 • Najstraszniejsze horrory świata wybrane! Naukowcy przedstawili listę

  2020-10-20
  Jeżeli zawsze kłóciliście się ze znajomymi o to, który horror jest najstraszniejszy, to teraz nie ma wątpliwości. Naukowcy stworzyli listę, która pokazuje, które horrory najbardziej straszą ludzi.
 • Lana Del Rey udostępnia premierowy teledysk. Numer zapowiada nowy album

  2020-10-20
  Lana Del Rey jest jedną z tych artystek, która ma fanów w różnych kręgach. Artystka zaprezentowała najnowszy singiel, który zapowiada premierowe wydawnictwo.
 • Nowy sezon Dextera nie będzie kontynuacją? Twórcy tłumaczą o co chodzi

  2020-10-20
  Dexter to jeden z tych seriali, który do dzisiaj jest bardzo dobrze wspominany przez fanów, nie licząc ostatniego sezonu. Twórcy postanowili powrócić do tematu Dextera i zapowiedziano nowy sezon! Teraz wiemy, w jakim czasie zostanie osadzona historia.
 • Nowa płyta SOAD powstanie? Shavo Odadjian: jestem optymistą

  2020-10-20
  Nowa płyta System Of A Down jest wyczekiwana od 15 lat i spokojnie można stwierdzić, że chyba nie doczekamy się tego krążka. Shavo Odadjian, ma jednak pozytywne spojrzenie na ten temat.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz