Dominik Pajewski

13.07.2020 (10:49)

Kill Bill 3 z gwiazdą serialu ''Euphoria''? Aktorzy próbują przekonać Quentina TarantinoO trzeciej części ''Kill Billa'' mówił sam Quentin Tarantino gdy tylko pojawiła się druga część. Reżyser zapewniał, że po 18 latach zrealizuje film, który miałby pokazać zemstę córki Vernity Green na Czarnej Mambie. Okazuje się, że film może zostać zrealizowany i nawet jest kandydatką do głównej roli.

Kill Bill to jedno z dzieł Quentina Tarantino, które w pewnym momencie podzieliło fanów reżysera. Jedno doceniali ukłon w stronę kina azjatyckiego, inni nie rozumieli do końca, dlaczego reżyser idzie w taką stronę. W każdym razie, film po latach wszedł do kanonu i swego czasu Tarantino mówi o kontynuacji, która pokazałaby dalsze losy córki Vernity Green, która będzie szukać zemsty za matkę. Minęło wiele lat i reżyser nie mówi nic o kontynuacji, jednak pojawiły się głosy nawiązujące do tego, kto mógłby zagrać Nikki Green.

ROCKY IV - WERSJA REŻYSERKA TRAFI NA EKRANY! SYLVESTER STALLONE POTWIERDZA PRACE NAD NOWĄ WERSJĄ

Zendaya jako Nikki Green w kontynuacji Kill Billa?

Vivica A. Fox, która wcielała się w Vernitę Green, przyznała, że ma idealną kandydatkę do roli Nikki Green. Według aktorki, idealnym wyborem byłaby gwiazda serialu ''Euphoria'' - Zendaya. Jak powiedziała Vivica:

Czyż to nie byłoby wspaniałe? Mówmy to głośno: Tarantino, obsadź Zendayę! Niech zainteresuje się tym projektem.

Czy jest to możliwe? Quentin Tarantino nie potwierdził oficjalnie, że zamierza zrealizować ''Kill Billa 3''. Reżyser wspomniał jedynie, że swego czasu porzucił projekt, z powodu braku odpowiedniego pomysłu, jednak teraz ma wizję, jak cała historia mogłaby się zakończyć.

W rozmowie dla podcastu 'Happy Sad Confuesed', Tarantino powiedział:

Razem z Umą Thurman rozmawialiśmy ostatnio o pomyśle nakręcenia trzeciej części ''Kill Bill''. Mówiąc szczerze, to nawet nieco głębiej się nad tym zastanawiałem. Jeśli jakiś mój film wyróżnia się spośród innych moich filmów, jest to ''Kill Bill''.

TWÓRCY AVENGERS: ENDGAME, CHCĄ STWORZYŁ WŁAŚNE GWIEZDNE WOJNY! JAKI MAJĄ POMYSŁ?

Czy doczekamy się nowego ''Kill Billa''? Czas pokaże, reżyserowi został do zrobienia jeden film. Jak sam zapowiadał, po 10 produkcji zajmie się innymi projektami i nie będą to filmy pełnometrażowe.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • Metallica wraca do czasów promocji znienawidzonego albumu. Zespół opublikował koncert z czasów ''St. Anger''

  2020-08-12
  Poniedziałki z Metalliką stają się stałym punktem dla wielu fanów, którzy czekają tylko na nieznane nagrania, prosto z archiwum zespołu. Tym razem grupa wróciła do czasów znienawidzonego przez fanów albumu, czyli do czasów promocji ''St. Anger''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz