Dominik Pajewski

20.02.2020 (11:44)

Kiedy Ozzy wróci na scenę? Sharon Osbourne odpowiadaŚwiat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią od lat. Teraz Sharon Osbourne ujawniła, kiedy Ozzy wróci finalnie na scenę.

Ozzy Osbourne jest dla wielu osób symbolem walki i prawdziwego rock and rolla. Ostatnio artysta miał spore problemy ze zdrowiem, które zatrzymały jego plany artystyczne. Okazuje się, że to nie koniec problemów zdrowotnych Ozzy'ego. Artysta ujawnił, że zmaga się z chorobą Parkinsona od roku, jednak niedawno przyznał, że z chorobą zmaga się jednak od wielu lat. Teraz Sharon Osbourne ujawniła, kiedy Ozzy wróci na scenę.
 

FIVE FINGER DEATH PUNCH WYJAŚNILI, DLACZEGO MEGADETH GRAJĄ PRZED NIMI


Kiedy Ozzy wróci na scenę? Sharon Osbourne odpowiada

W programie 'The Talk' pojawiła się Sharon Osbourne, która została zapytana oczywiście o stan zdrowia Ozzy'ego. Jak powiedziała:

Rozmawialiśmy z lekarzem, którego Ozzy odwiedzi w Szwajcarii. Zerknął na jego trasę i powiedział: "Wiesz, że będziesz musiał trochę tutaj zostać?", na co odparliśmy: "Tak, 2 tygodnie będą ok". Lekarz odpowiedział: "Nie, leczenie może zająć 8 tygodniu". Dlatego odwołaliśmy trasę. Leczenie musi trochę potrwać, nie będzie tak, że wejdzie do szpitala i od razu z niego wyjdzie. Dlatego też musimy trochę na to poświęcić czasu.

Jak widać, pozostaje czekać 8 tygodni i wtedy Ozzy będzie w stanie grać zaplanowane koncerty. Czy faktycznie się to uda? Czas pokaże. Tymczasem, 21 lutego ukaże się najnowszy album artysty, którego tytuł to 'Ordinary Man'.
 

GITARZYSTA LIMP BIZKIT ZŁAMAŁ RĘKĘ, ALE I TAK ZAGRAŁ KONCERT


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawskie RESTLESS zaprasza do "Miasta Grzechu"

  2020-04-07
  „Miasto grzechu” to druga płyta warszawskiego zespołu hard rockowego Restless, która ukaże się 24 kwietnia.
 • ERELES - premiera teledysku „Afera” z nadchodzącej, nowej płyty

  2020-04-07
  ERELES, czyli Zespół Niespokojnych Nóg, to rockowa energia, którą potęguje trzech muzyków z zespołu KABANOS. Po debiutanckim albumie „Krok Odwagi”, wydanym wiosną 2018 roku, zespół ERELES powraca z nowym singlem i teledyskiem.
 • Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies nagrali cover Rush, bo nudzą się na kwarantannie

  2020-04-07
  Podczas pandemii koronawirusa, najlepszym rozwiązaniem jest pozostanie w domu. Muzycy Anthrax, Testament i Suicidal Tendencies, postanowili wziąć to sobie mocno do serca, jednocześnie nie tracąc czasu. Tak powstał specjalny cover grupy Rush, nagrany oczywiście na odległość.
 • Kapitan Marvel 2 - film otrzymał datę premiery. Co wiemy o produkcji?

  2020-04-07
  Film ,,Kapitan Marvel'' był prawdziwym hitem i wprowadzeniem prawdziwie twardej superbohaterki. Pewnym było, że powstanie druga część, a teraz otrzymaliśmy oficjalną datę premiery.
 • Zaśpiewaj "Ti Amo" razem z bohaterem ,,Domu z papieru''. Netflix udostępnił wersję karaoke

  2020-04-07
  Serial ,,Dom z papieru'' to niekwestionowany hit Netflixa, który podbija serca fanów na całym świecie. Postanowiono zrobić niespodziankę fanom, udostępniając specjalną wersję karaoke do numeru ,,Ti Amo''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz